Archerzy w armii 8edycja

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Archerzy w armii 8edycja

Post autor: Klafuti »

Ciekawe jakby wyszło shadow i light. Brzytwa na slayerach i ewentualny asf wyglądają interesująco.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

I może jeszcze frytki do tego? :roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Robson pisze: nie zgadzam się żeby inni klonowali mój patent: WL z master rune of chalange, ze skaczącym z sygnatury z shadow runesmithem między regonami WL :mrgreen:
Twoj patent piczo :mrgreen:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Holender, ale zaszczyt nas kopnął. :mrgreen:
Największy z większych we własnej osobie. :mrgreen:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

malal, pomysł ze skakaniem herosami ma wiecej niż Ci się wydaje ;) ja go tylko opatentowałem :P mozesz wymyślić jakiś działający patent na skaczącego syreniarza, tego jeszcze nie było ;) nie jestem pewny ale chłop chyba może, wskoczyć do chosenów slanesha, bo to ten sam mark :)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

U mnie i Irka Krasie latają z 8T :lol2:
jeśli chodzi o MRoC wszyscy łykają wała że runiarz ma 5M(jakoś irek to zawsze wyjaśnia)
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

ma butki z rune of speed :mrgreen:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

Dużo graczy łapie się na wałka że ME daje przerzuty zawsze klopą a nie jeden na turę :)
W HE to co andrzej mnie nauczył jeśli przeciwnik nie pyta się który odział ma AoL to mówię w CC"wierz ze ci WL mają magiczne ataki "
Ostatnio zmieniony 22 lis 2011, o 07:06 przez Szymon, łącznie zmieniany 1 raz.
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Szymon pisze:Dużo graczy łapie się na wałka że ME daje przerzuty zawsze klopą a nie jeden na turę :)
W sensie?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

ME daje jeden przerzut na turę a nie każdej maszynie jeden przerzut (a zazwyczaj trzyma się go koło 2xklop....)
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ale mozna zdeklarować dopiero po rzucie, czy używa się ME, co nie?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Szymon
Kretozord
Posty: 1685
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Szymon »

tak.
Kocitz pisze:Aha i nie jedziemy jakimkolwiek wehikułem z którym miał coś wspólnego: Solo, jego rodzina, jego przyjaciele/znajomi, jego najbliższe otoczenie [w tym SS] czy jakakolwiek osoba mająca styczność z Kiełbasą :lol:

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

W HE to co andrzej mnie nauczył jeśli przeciwnik nie pyta się który odział ma AoL to mówię w CC"wiez ze ci WL mają magiczne ataki "
lol
pogrążaj się dalej.
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Szymon pisze:"wiez ze ci WL mają magiczne ataki "
Szczególnie to nieszczęsne "rz" :wink:
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Co Ty za bajki opowiadasz Szymon, że ja niby wałuje? Od dawna nikogo nie zwałowałem, mamy w SS program "Wciskanie masek bez wałków", wieć nie ma lekko :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Andrzej pisze:Co Ty za bajki opowiadasz Szymon, że ja niby wałuje? Od dawna nikogo nie zwałowałem, mamy w SS program "Wciskanie masek bez wałków", wieć nie ma lekko :)
Pewnie wałujesz tak, żeby wcisnąć 19:1 z wałkami ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Oj tam, oj tam! Nic mi nie udowodniono ostatnimi czasy, a jak to sie mowi, niewinny, dopoki... :wink:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Andrzej pisze:Oj tam, oj tam! Nic mi nie udowodniono ostatnimi czasy
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

z takim PR daleko nie zajdziesz ;]
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Sry, ale dojscie do czegoś w battlu już dawno nie jest moim priorytetem. A jedyne co mnie może z tego powodu spotkać, to że nie pojadę na ETC, na co mam, delikatnie mówiąc, wyjeb*ne :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

ODPOWIEDZ