Dyskusja Ogólna

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dyskusja Ogólna

Post autor: Galharen »

Naviedzony pisze:Szczerze mówiąc, ile można grać na tym samym? Grałem wiele bitew na piechocie, piechota jest stabilna, dobra i daje radę. Grałem też na kawalerii, na której lubię grać i będę grał, bo nawet jeśli na papierze wychodzi gorzej, w na stole sprawdza się całkiem nieźle. :)

Nie widzę powodu, dla którego Hamce by nie miały mielić Silverów, Silvery to core przecież. :P
Spoko, ja też uwielbiam silverów, od kiery tylko pojawili się w corach :)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Jak płaszcze metalowych WL malować?? Czas do piątku. :)
Srebrny im lepiej drybrushować, czy washowac?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Malarka ode mnie z Łodzi, która na Pro poziomie jest, wypowiadała się, że nie wyobraża sobie pomalować Futra bez użycia Drybrusha ;)

Osobiście, z doświadczenia nawet, sugeruję Szary base-color i Drybrush jakimś bardzo jasnym, niemalże białym kolorkiem, bo wygląda to świetnie :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bercik »

Ja swoje malowałem bleached bone i kilka razy wash gryphonne sepia. Tylko teraz jakoś inaczej nazywają się te kolory.
Wygląda to wg. mnie bardzo dobrze :) I maluje się szybko.
edit: o nawet mam zdjęcie: https://imagizer.imageshack.us/v2/690x5 ... 3938zq.jpg

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Bialy podklad, wash bleached bone po calosci ale z umiarem, nastepny wash ciemniejszy mix brazu i szarego ale tylko w zagieciach plaszcza i po calosci bialy drybrush, tak robilem moim plaszxze.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Biały podkład.na czarny sprej mam nałożyć?
Sprobuje sobie uciac to usztywnienie. Półtora tygodnia z tym palcem latalem co dwa dni grając w kosza, a nawet na boks poszedłem i bylo ok, a tu takie coś...
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Jak juz ludzie boks przed masterem cwicza to grubo sie szykuje xD na pierwszym stole ring dla challengerow; p
Powaznie sie zastanawiam czy nie wziac szczeki i rekawic :P
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Hahaha, spokojnie wystarczy nie zadawać się ze stolicą. ;)

Nie no zamiast rękawic lepiej pięściami się bije, tylko że potem tak palce mogą skończyć. :(
A mialem pisać, że zamiast rękawic lepiej wziąć browary.

A ten biały podkład mam nałożyć na czarny? Czy poszukać innego sposobu jeszcze?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Poprostu pomaluj same plaszcze na bialo, nie ma sensu klaść drugiej warstwy podkladu jak masz juz ich czarnych. A dalej to wg schematu wyzej;)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Mp tak, pytam, bo biały generalnie słabi się kładzie ma czarny. ;)
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Wiesz, nazwa White lion skadś się musiała wziąć, nie moja wina, że podkładowałeś ich na czarno :P
Mozesz równie dobrze użyć bleached bone czy inny zbliżony kolor, ale problem malowania bieli na czarnym podkładzie i tak pozostanie :)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Ja tam na swoich aktualnych modelach Białych tych Płaszczy mieć nie będę, także nie wiem co "White Lion" ma do tego? ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Tu masz fotke jak ja robiłem te płaszcze:

Obrazek
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Ale tu nie ma płaszcza. :D
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

A niby co ten jeździec ma na plecach? Włosy łonowe tam nosi, czy jak? :lol:
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Masakra to malowanie... Jutro dokończę pewnie już u Kudłatego i 3 kolory będą.
Jak to jest, że ma się armię od lat, w 85% pomalowaną, a i tak na każdego mastera trzeba coś domalować?
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Gdzieś na forum HE widziałem (może gdzieś indziej?) jak ktoś wyrzeźbił inne główki do hajów i wyszedł z zamiarem ich odlewania. Wie ktoś gdzie to było? Chciałbym się im przyjrzeć, a nie mogę ich znaleźć.

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Hej, chciałem was zapytać co sądzicie o naszych HE w kontekście wszystkich elfów, bo mamy teraz komplet. Na pewno dostaliśmy dobre przedmioty, mamy dobrą piechotę (szkoda mi tych SM, bo mieli okazję nam zrobić elitarną podzieloną: PG defens, WL defens/ofens, SM ofens) ale na tle innych elfów mamy bardzo powolną tą armię. Mamy najsłabsze strzelanie, bez żadnego AP, na które nie możemy brać bannera (chodzi mi o łuki, choć są najtańsi), fast słaby (mogli by choć dostać do dokupienia longbowy). SH moim zdaniem o 1 punkt za drodzy, jak na swoje możliwości, DP 2A nie ratują, bo i tak biją się później z S3. Jeden feniks OP, drugi niedorobiony. Siostry są ok, choć te 30" by im pasowało. Generalnie po roku grania na nim jestem zadowolony, ale po tych nowych bookach do de i we, mam jakiś mały niedosyt:P
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Elt
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Elt »

DE i WE dostały unit który jest magiem 2 poziomu, troszkę dziwne ze dostali (WE) dostęp do HE I DE magic.
Dla mnie największy smuteczek ze (włóczników, gwardii morskiej, wojowników cienia, rydwanów) się nie opłaca wystawiać,
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Pixel pisze:Hej, chciałem was zapytać co sądzicie o naszych HE w kontekście wszystkich elfów, bo mamy teraz komplet. Na pewno dostaliśmy dobre przedmioty, mamy dobrą piechotę (szkoda mi tych SM, bo mieli okazję nam zrobić elitarną podzieloną: PG defens, WL defens/ofens, SM ofens) ale na tle innych elfów mamy bardzo powolną tą armię. Mamy najsłabsze strzelanie, bez żadnego AP, na które nie możemy brać bannera (chodzi mi o łuki, choć są najtańsi), fast słaby (mogli by choć dostać do dokupienia longbowy). SH moim zdaniem o 1 punkt za drodzy, jak na swoje możliwości, DP 2A nie ratują, bo i tak biją się później z S3. Jeden feniks OP, drugi niedorobiony. Siostry są ok, choć te 30" by im pasowało. Generalnie po roku grania na nim jestem zadowolony, ale po tych nowych bookach do de i we, mam jakiś mały niedosyt:P
boli mnie najbardziej zwykly dwurak na swordmasterach. powinno byc jak w 6ed. ze ten ich miecz nie mial always strike last. nawet z takim mieczem byliby wątpliwym wyborem ;]
nasz podrecznik opiera sie na 2 rzeczach. BotWD i fenix.
do WE brakuje nam lat swietlnych, z DE jest o wiele latwiej, ale tez nie jest rózowo. podreczniki maja moim zdaniem lepsze. ciekawsze zasady, jednostki.
nasi scouci w porownaniu do innych elfow sie chowaja, tak samo jak fasty.
w zyciu nie zagram inna armia, zeby nie bylo, ale bardzo slabo wypadlismy z "oddaniem" ASF dla innych elfow.

pozdrawiam

edit, a siostry z 24 cali zasiegu to kpina xD
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

ODPOWIEDZ