Lordowskie mości Loremaster oraz Anointed of Asuryan !

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Re: Lordowskie mości Loremaster oraz Anointed of Asuryan !

Post autor: Azurix »

Inradil pisze:A czy Loremaster z itemem Khain's ring of furry z bound spellem z naszego loru dodaje mu +1 do warda ?

Przy złożeniu Book of Hoeth, shield of merwyn i Khain's ring of furry, Loremaster podbije sobie warda do 3+ po rzucie bounda ?
Tak, ale będąc w Close Combacie nie rzucisz Magic Missile'a, więc to zadziała jedynie na przypadek, gdy podchodzisz i przeciwnik na ciebie będzie szarżował w swojej turze ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Inradil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: Inradil »

Ale rozumiem, że będąc w oddziale PG im również podbije warda z bounda o +1 ?

Jeśli tak to:

Loremaster z jednostką PG z +1S, +1T i Wardem na 3+ nawet na jedną turę to jest coś czego nikt nie chce szarżować. A przy zużyciu wszystkich kostek na jeden odział (nie wiem w jakiej sytuacju, chyba gdy cała armia szarżuje w ten klocek) to oprócz powyższego, jeszcze obniżanie WS przeciwnikowi, regenka na 5+ i -1 do trafienia i ZP. No ... chyba ... że to nie możliwe bo czegoś nie wiem ...

Ahhhh Theoryhammer ...

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Tak, podbije Warda również Phoenix Guardom ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Inradil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: Inradil »

O to zaraz wprowadzą ograniczenie, że Loremaster nie może być w PG bo to no brain ...

Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Bercik »

Tylko że nikt ci nie wpuści tego bound spella jeśli będzie chciał szarżować ten oddział. Ale jakbyś chciał tak grać to pamiętaj, że Book of Hoeth nie możesz użyć rzucając bound spell

Inradil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: Inradil »

No, wiec zechce zuzyc calkiem sporo kostek na dispele, a wejscie chociaz jednego z buffow juz robi roznice i bez warda ;) No i fear ...

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

to ze wejdzie ci 1 czar to nic w zasadzie nie zmienia, PG sa niestabilni, jesli dostaniesz jakas kanapke na ten klocek to nawet 3++ i +1S/T ci nie pomoze, bo splyniesz z breaka... ogolnie to PG maja ladne modele i fajny fluff, czasem mozna na nich pograc ale zeby byl to glowny oddzial to niepolecam...
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Mam inne doświadczenie z PG :wink: Choć przyznaje, że na początku nie było tak różowo. Po prostu człowiek za bardzo się przyzwyczaił do stubborna :wink:
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

+1
PG dają radę, jak najbardziej. Tylko reszta rozpy musi z nimi współgrać.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Pheonix Guards dają radę jak najbardziej tylko trzeba pod nich budować rozpiskę, ale wtedy można robić z nimi fajne rzeczy ale ja wolę jednak więcej synergii w rozpisce kiedy każdy oddział łącznie z bohaterami współgra z drugim można i tak się PG bawić.

Semi jeżeli dostajesz kanapki w oddział to już tylko i wyłącznie Twoja wina i konsekwencja błędów. Jak coś założy kanapkę na max 30 White Lionach to przy edycji z taką ilością ataków WL popłyną równie szybko jak PG.

Inradil
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: Inradil »

Jak obecnie kształtuje się potencjał obu panów w erze końca czasów?

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Tak samo jak wcześniej? :)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
efferus lupus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: efferus lupus »

Czy wystawienie loremastera pochłania 1 pkt etc za posiadanie/generowanie czaru z magi śmierci ?

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Nie zajmuje 1 slota na ETC. On nie generuje czaru, tylko ma przypisaną każdą sygnaturkę. Pytałem o to Kudłatego w Szczyrku :wink:
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
efferus lupus
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 141

Post autor: efferus lupus »

Jeśli Kudłaty tak uważa to tak musi być :)

ODPOWIEDZ