Master of Canreig Tower Magic Patch

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kompatybilijny
Wałkarz
Posty: 99

Master of Canreig Tower Magic Patch

Post autor: kompatybilijny »

Żeby się biedni ludzie nie wysilali z drukowaniem miliona domen dla Loremastera, to wklejam wam gotową kartę ze wszystkim :P

https://imgur.com/nSUyIVW

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Trochę mało tych zaklęć. Loremaster ma Protean Magic, czyli wybiera czary jak Adept, ale maksymalnie po jednym zaklęciu z danej domeny. Może brać "1", "2", "3" lub "4", a nie tylko "1", chyba że się coś zmieniło w HotFixie? Skąd ci się same "1" wzięły? ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Protean Magic
During Spell Selection, the Wizard must select its spells between the Learned Spell 1 of the Paths it has access to and the Hereditary Spell of its army. This rule overrides the Spell Selection rules connected to being Wizard Apprentice, Adept or Master
.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Nadal nie rozumiem. Podczas wyboru czarów, czarodziej musi wybrać swoje czary w dowolnej kombinacji pomiędzy Heraditary oraz Learned Spells jeden z każdej z domen do których ma dostęp. Przetłumaczyłem to co w Rule Booku :?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Możesz wybierać spośród czarów nr 1 tylko.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Azurix pisze:Nadal nie rozumiem. Podczas wyboru czarów, czarodziej musi wybrać swoje czary w dowolnej kombinacji pomiędzy Heraditary oraz Learned Spells jeden z każdej z domen do których ma dostęp. Przetłumaczyłem to co w Rule Booku :?
Są dwie opcje. Poćwicz angielski, albo czytanie ze zrozumieniem. Tylko 1ki.

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

Azurix pisze:Trochę mało tych zaklęć. Loremaster ma Protean Magic, czyli wybiera czary jak Adept, ale maksymalnie po jednym zaklęciu z danej domeny. Może brać "1", "2", "3" lub "4", a nie tylko "1", chyba że się coś zmieniło w HotFixie? Skąd ci się same "1" wzięły? ;)
Nie było czegoś takiego ani w zamkniętej becie, przed hotfixem ani teraz. :P
Bierzem zaklęcia #1 z Ścieżek do których masz dostęp +Hera.
Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

No wybacz, ale "1" to można przetłumaczyć na prawdę na różne sposoby. Byłem przekonany, że to działa tak i tak, ale jak nie działa, to luzik ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

"1" może i tak, "Learned Spell 1" już niestety nie. :p
Obrazek

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Nie ma czegoś takiego w PDFie z Magią jak "Learned Spell 1", a cała fraza w cudzysłów ujęta nie jest, tak jak ty to zrobiłeś, więc wiesz ;)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Learned Spells
Learned Spells are the main spells of the Paths, usually numbered from 1 to 6. Their assigned number is relevant for the Spell Selection rules.
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Albo_Albo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Krakow Legion
Kontakt:

Post autor: Albo_Albo »

tak Azurix oni mają rację sam zrobiłem ten sam błąd kiedyś i zaczłaem później grzebać w bookach i okazało się, że on ma jako adept ale tylko kastowanie a czary to niestety tylko jedynki z w/w lorów.

AndrzejAndrzej
Chuck Norris
Posty: 531

Post autor: AndrzejAndrzej »

Ciara pisze:
Learned Spells
Learned Spells are the main spells of the Paths, usually numbered from 1 to 6. Their assigned number is relevant for the Spell Selection rules.
Pozdrawiam
:D

Awatar użytkownika
Azurix
Masakrator
Posty: 2999
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Albo_Albo pisze:tak Azurix oni mają rację sam zrobiłem ten sam błąd kiedyś i zaczłaem później grzebać w bookach i okazało się, że on ma jako adept ale tylko kastowanie a czary to niestety tylko jedynki z w/w lorów.
Luzik. Akceptuję to. Po prostu grałem trochę inaczej i każdy z kim gadałem tak to interpretował, więc jest lekkie zdziwienie :P
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kompatybilijny
Wałkarz
Posty: 99

Post autor: kompatybilijny »

Ach te kontrowersje :D

Awatar użytkownika
Baton
Mudżahedin
Posty: 245
Lokalizacja: Cobra Kai

Post autor: Baton »

Widzę że już ktoś wpadł na to by ułatwić sobie życie i spisał czary dla dla bohatera z tym honorem :lol2:
Ale jak że było to prawie rok temu to wrzucam swój aktualny plik :D

https://chomikuj.pl/Alfie88/T9A

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

Takie pytanie. Czary wybieramy na poziomie rozpiski, czy przed bitwą jak z domeny?

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Na poziomie rozpiski wybieramy path (ścieżkę, domenę, lore, jak zwał tak zwał).
Czary przed bitwą, przed rozstawieniem. Masz w zasadach opisane dokładnie kiedy.

Garland the Ironfart
Chuck Norris
Posty: 399
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Garland the Ironfart »

To wiem. Ale jak to działa z Honorem MoCT. Spotkałem się z wykładnią że wybieramy te jedynki przed bitwą.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Moct wybiera czary(jedynki) przed bitwą.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

ODPOWIEDZ