Turnieje Kosy (Świdnik)

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: Turnieje Kosy (Świdnik)

Post autor: JarekK »

Generalnie całkiem spoko. Wyleciał z rozpy po wprowadzeniu zasady: nie biore modeli wrażliwych na cannony.
Jak się wbije w cc to kroi dość mocno. Mobilny bardzo, fajna kontra na puszki i co najczęściej było miłe to super kontra (w formie odginania) na ambushe wszelakie.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

JarekK pisze:Generalnie całkiem spoko. Wyleciał z rozpy po wprowadzeniu zasady: nie biore modeli wrażliwych na cannony.
Jak się wbije w cc to kroi dość mocno. Mobilny bardzo, fajna kontra na puszki i co najczęściej było miłe to super kontra (w formie odginania) na ambushe wszelakie.
Jak byśmy mieli wyrzucać rzeczy wrażliwe na cannony w naszej armii to trzeba by grać tylko i wyłącznie na piechocie;p
Ja dam mu szansę chyba, koszt nie jest za wysoki, a tak jak piszesz, mocno bije trafiając przy tym bardzo dobrze z +1 (i góra i dół).
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Nie zgodzę się. Mam w rozpie czarioty, kawalerię, bolce i piechotę. Oczywiście, że niektóre z tych rzeczy oddają punkty na cannony, ale żadko na jeden (fartowny) strzał, a jeśli już to tych punktów nie powinno być więcej niż koszt cannona. Mam bsb na czariocie, ale mam też reaver charioty, żeby móc się chować za nimi.

Rozpa semiego od kiedy wyrzucił smoka też skłania się ku takiej zasadzie.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4745
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

niestety, to nie jest edycja smokow. Teraz rozwazam tez wywalenie 2 sloopow na rzecz 3 bolcy. Ostatnio cos mi sie nie spisuja.

Gryf z wardem kosztuje tyle co smok a moze zejsc na raz od armaty czy czego kolwiek co ma karac clipped wings. Przydal by sie jakis ruch anty clipped wings to moze by cos wiecej polatalo po stolach:)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

JarekK pisze:. Oczywiście, że niektóre z tych rzeczy oddają punkty na cannony, ale żadko na jeden (fartowny) strzał, .
https://www.ortograf.pl/watpliwosci-jez ... -czy-zadko
Ciężko było się powstrzymać
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bobson
Masakrator
Posty: 2298
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Bobson »

lwieserce85 pisze:
JarekK pisze:. Oczywiście, że niektóre z tych rzeczy oddają punkty na cannony, ale żadko na jeden (fartowny) strzał, .
https://www.ortograf.pl/watpliwosci-jez ... -czy-zadko
Ciężko było się powstrzymać
Gościu robisz po pięć błędów ort. w jednym zdaniu. Hipokryzja

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Ale ja je robię specjalnie by cię troszkę rozweselić
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

ODPOWIEDZ