Bohaterowie specjalni

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Re: Bohaterowie specjalni

Post autor: Kaylar »

Grał ktoś Tyrionem i Teclisem na nowych zasadach ??? Jakieś towarzyskie bitwy albo historyczne :mrgreen:
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Ja grałem Teclisem na turnieju.
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

to moze powiedz jak sie spisywal ? bo wiesz chyba o to chodzilo w pytaniu. bo w sumie wszyscy wiedza jak to wyglada na papierze, ale grac to malo kto gral, a zwlaszcza na turnieju.

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Co tu dużo mówić. Jeśli byłaby opcja regularnego grania nim na turniejach, to pewnie nie wahałbym się inwestować tych dodatkowych punktów w niego.
Już na etapie układania rozpiski zrezygnowałem z BoS (Teclis gwarantował mi to samo), dodatkowo nie musiałem inwestować w 2lvl maga, żeby ułatwiać losowanie czarów (Teclis zna wszystkie z automatu). We wszystkich 3 bitwach przeciwnicy nie rzucili ani jednego czaru (niszczarka, D3 do dispella i Annulian na 1lvl). Zagrałem na Life'ie, format 1 999 pkt.

W pierwszej bitwie trafiłem na WoCh. Zmiękczone oddziały (Dwellers), które dojechały nie stanowiły problemu dla włóczników (podnoszenie tafa i wskrzeszanie) oraz dla klocka WL. 18:2

Druga bitwa krasnoludy i tutaj totalny obsys. 1 tura krasi: katapa hit centralnie na Teclisie, oblany "look out" i koniec zabawy z magią. 6 bolcy, 3 działa, 2 katapy, 2x organki i 2x thundzi zamiotły moje oddziały bez większych problemów. 2:18

Trzecia bitwa z VC i tutaj 20:0 do przodu. Ponownie zmiękczanie, czekanie na przeciwnika, największe problemy z hordą GG, ale shield+wskrzeszanie robiły cuda. Przeciwnik się załamał jak zostały mi dwie kości (wcześniej weszły dwie IFki), rzucam podnoszenie tafa i... dwie dwójki :mrgreen: Wyczyściłem stół oddając orła.

Tak się gra na Teclisie, który zapewnił mi 2 miejsce na turnieju ;)
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Kaylar »

Myślicie, że w nowej edycji Tyrion ma szanse np z Kholekiem(chaos), Archaonem i np Grimgorem ??? Nigdy nie walczyłem nim w praktyce (a ostatnio grałem w 6ed). Patrząc na staty np takiego Grimgora powątpiewam w to że najlepszy elf jest lepszy od najlepszego orka :evil:

Szykuję się na ustawkę z orkami więc najbliższym przeciwnikiem będzie Grimgor.
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Kaylar »

Skasowałem post ze względu na brak wartości werytorycznej.....
Ostatnio zmieniony 3 gru 2010, o 22:22 przez Kaylar, łącznie zmieniany 1 raz.
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

:roll:
człowieku, tyle herezji to dawno nie czytałem. Weź się w końcu za czytanie tych zasad!

Jak będziesz dalej pisał takie głupoty to poważnie pomyślę o wycinaniu Twoich postów
Obrazek

Eerion
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Eerion »

Lud błaga o przejście od słów do czynów Asassello =3

Awatar użytkownika
Havelock
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Havelock »

już dawno przed nim ostrzegałem

Kaylar, na przykładzie Twojego ostatniego posta widać wyraźnie że najlepiej bawisz się w pojedynkę. Może więc skup się na tym zamiast zaśmiecać forum. Po grzyba nam przydługi post o przypadkowych pojedynkach rozegranych przez gracza który nie zna zasad (po części dlatego że mu "się nie chciało szukać" ](*,)), z których nie wypływa NIC konstruktywnego. Naprawdę nikt nie jest zainteresowany tym jak sobie turlasz kości w domu, a nawet jeśli ktoś taki istnieje to załóż bloga, podziel się adresem i tyle, forum to miejsce publiczne i taki ekshibicjonizm jest nie na miejscu.

powtórzę rady które Ci dałem jakiś czas temu, jeśli chcesz być tutaj w jakikolwiek sposób rozpoznawalny (w tym dobrym sensie) to mogą Ci pomóc. Jeśli nadal nic z tego nie skorzystasz - no to sam widzisz jak Cię tutaj wszyscy traktują.
Havelock pisze:Przepraszam za moją reakcję bo może jest trochę na wyrost tym bardziej że jesteś tutaj nowy ale... jakoś nie kumam sensu Twoich postów. Odświeżasz tematy z przed prawie pół roku (i to offtopem :shock: ), to raz. Dwa - wygłaszasz mądrości sam z siebie i przez nikogo nie pytany, co jeszcze by uszło jeśli byś dawał warte uwagi przemyślenia. Ale z tego co piszesz ciężko wyciągnąć jakieś konstruktywne wnioski oprócz jednego - ani trochę nie znasz się na WFB - ani na fluffie ani na faktycznej grze. Nie zrozum mnie źle, zawsze lepiej mieć więcej aktywnych userów na forum niż mniej, ale jeśli to ma być aktywność w stylu Elthariona czy Procha... Jak sam napisałeś - czytasz forum od kilku dni. Przeczytaj może jeszcze przez kilka, zobacz jak się toczą tutaj rozmowy i zaistniej powoli konkretnymi postami na temat. Wiem co mówię - też byłem kiedyś wkurzającym żółtodziobem ;).
Pozdrawiam naprawdę serdecznie
H
Ludvik pisze:Wystawianie np. Black Knightów jako Blood Knightów uważam za osobistą obrazę

Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Kaylar »

Dobra Asassello skasuj wyszystkie moje posty które uważasz za słuszne. Nie chcę nikogo denerwować, chciałem trochę ożywić forum. W sumie w nie do końca doby sposób macie rację. Już nie będę męczył was swoimi postami. Sorry tym wszystkim, którym skoczyło przezemnie ciśnienie. Ten górny post miał pokazać mniej więcej walki Tyriona, może to i głupota. Ot chciałem coś dobrego zrobić, więc sorry. Możesz skasować nawet wszystkie moje posty nie chodzi mi o nabijanie ich tylko konwersacje.

Pozdrawiam.
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Od kiedy jestem modem, za każdym razem gdy ktoś dostaje ochrzan jego reakcja jest taka sama: "zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy".

Wyluzujcie i pomyślcie dwa razy przed wciśnięciem "Wyślij".
Obrazek

Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Post autor: Mortipher »

i co ja teraz będe czytał wieczorami.........

Eerion
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Eerion »

Poezję?
Od kiedy jestem modem, za każdym razem gdy ktoś dostaje ochrzan jego reakcja jest taka sama: "zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy".
Czym się przejmujesz? Naturalny odsiew użyszkodników.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Eerion pisze:Poezję?
Od kiedy jestem modem, za każdym razem gdy ktoś dostaje ochrzan jego reakcja jest taka sama: "zabieram zabawki i idę do innej piaskownicy".
Czym się przejmujesz? Naturalny odsiew użyszkodników.
Ja się nie przejmuję, to było stwierdzenie faktu i uświadomienie ludkom, że ich reakcja nie jest wyjątkowa ("dramatyczne odejście") i nie robi na mnie wrażenia.

Natomiast kilku takich obrażonych wróciło i teraz piszą całkiem merytoryczne posty. :) jest OK
Obrazek

mifa40
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131
Lokalizacja: wieliczka

Post autor: mifa40 »

zauwazyłem ze kaylar ma podobne posty do moich nie jetsem sam 8)

Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Kaylar »

Ten mój post faktycznie był bez sensu. Poczytałem trochę zasad i już wiem, że np jak ktoś ma warda i regenerację to wybiera czego użyć. Do płonących ataków jeszcze nie doszedłem. W sumie tamten post mógł tylko mylić nowych graczy więc nie było sensu go trzymać. Moje spostrzeżenia na temat Tyriona są takie :

-Ward na 4+ i regeneracja na 4+ były by niezłą opcją gdyby można ich było używać obu a teraz trzeba wybierać. Co przy przeciwniku z no armour save mocno naraża go na śmierć.
-tłucze się całkiem dobrze ale ma za mało ataków (według mnie powinien mieć z 7 skoro GreenKnight ma podobno 6, akurat nie mam jak sprawdzić)
-Koń Tyriona to słaby Monster, gdyby jeździł chociaż na gryfie to już by było co innego.

Mam nadzieję,że ten post ma większą wartość merytoryczną niż tamten.
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

już lepiej :)

tylko że koń Tyriona to nie monster, jest on traktowany jak zwykły koń - nie można go zabić i daje +1 do AS :D

i doczytaj o tych płonących atakach...
Obrazek

Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Kaylar »

Assaselo czy to wyszło z jakąś erratą ??? Bo w AB jest napisane "pamiętaj, że barding nie wpływa na ochronę pancerza Tyriona" czy jakoś tak. Podnosi siłę jednostki do 2 i nigdzie nie widziałęm, że nie można go zabić, możesz to wyjaśnić ??
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

Eerion
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Eerion »

barding nie daje do pancerza, koń daje.

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Kaylar pisze: nigdzie nie widziałęm, że nie można go zabić, możesz to wyjaśnić ??
On jest zwykłym koniem. nie można go zdjąć. zupełnie jak u zwykłej kawalerii nie zdejmujesz oddzielnie konia i kawalerzysty
I sold my soul for rock'n roll

ODPOWIEDZ