ELFICKI BAZAR

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bercik
Chuck Norris
Posty: 494
Lokalizacja: Katowice

Re: ELFICKI BAZAR

Post autor: Bercik »

Proponuję użyć strony http://archiwumallegro.pl/ sam zobaczysz po ile się sprzedają ;)

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »


Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Kupiłbym metalowych Ellyrianów z Łukami oraz metalowych Silver Helmsów z 5-6 edycji chyba (nie jestem pewien kiedy dokładnie byli). Ważne jest dla mnie, aby byli nieuszkodzeni i kompletni, a tak to specjalnie wybrzydzać nie będę. Nie ma ktoś z was na sprzedaż? :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Sprzedam FCG do metalowych PG.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Azurix pisze:Kupiłbym metalowych Ellyrianów z Łukami oraz metalowych Silver Helmsów z 5-6 edycji chyba (nie jestem pewien kiedy dokładnie byli). Ważne jest dla mnie, aby byli nieuszkodzeni i kompletni, a tak to specjalnie wybrzydzać nie będę. Nie ma ktoś z was na sprzedaż? :)
Metalowi Ithiltaen (że ja pamiętam to słowo :shock: ) to V-ta Edycja - najlepsze wydanie tej formacji bezsprzecznie! :) Ellyrianów z łukiem w ręce była bodaj jedna figurka, reszta miała włócznie

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Wg The Elven collector's guide Ellyrianie z łukami byli w dwóch wzorach.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Na dzień dzisiejszy, w kwestii Ellyrianów, najpilniejszy jest dla mnie zakup Muzyka, więc jakby ktoś miał na sprzedaż, to będę wdzięczny [-o<

No a poza tym, to przygarnąłbym 5tkę metalowych Ellyrianów, po jednej sztuce z tych 2 wzorów z Łukiem oraz FCG do nich, aby modeli nie dublować w oddziale :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Azurix pisze:Na dzień dzisiejszy, w kwestii Ellyrianów, najpilniejszy jest dla mnie zakup Muzyka, więc jakby ktoś miał na sprzedaż, to będę wdzięczny [-o<
Jeśli jesteś z Wawki, być może znajdę dla Ciebie jakiś ellyriański tors. Był chyba jeden blister dla Command Group, a w środku jedna para nóg i torsy chorążego, rotmistrza i trębacza właśnie. Nóg nie oddam - patrolują granice ;)

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Sevi pisze:Wg The Elven collector's guide Ellyrianie z łukami byli w dwóch wzorach.
Sevi, masz u mnie lampkę wina z Lustrii :D Obydwie wersją różnią się praktycznie tylko ilością piór w czubie, ale szacun za powołanie na źródło, pamięć optyczna jak widać nie wystarcza :twisted:

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Jak widać w moim profilu przy każdym poście, jestem z Łodzi. Co do Torsu, to chciałbym kompletny model jednak, z Nogami oraz Kołczanem i Łukiem, bo gdzie ja potem znajdę pozostałe części? :?

P.S.: A co do tych 2 wzorów Ellyrianów z Łukiem, to one się jednak różnią troszeczkę, jak widać na tym: https://dl.dropboxusercontent.com/u/806 ... 1ukami.jpg obrazku, nie? :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Azurix pisze:Jak widać w moim profilu przy każdym poście, jestem z Łodzi. Co do Torsu, to chciałbym kompletny model jednak, z Nogami oraz Kołczanem i Łukiem, bo gdzie ja potem znajdę pozostałe części? :?
W takim razie: http://www.ebay.com/itm/Warhammer-High- ... 2ed045566b - i stwierdzam z niesmakiem, że 12 baksów za ten model to nieprzyzwoicie tanio :?
Azurix pisze:P.S.: A co do tych 2 wzorów Ellyrianów z Łukiem, to one się jednak różnią troszeczkę, jak widać na tym: https://dl.dropboxusercontent.com/u/806 ... 1ukami.jpg obrazku, nie? :)
Ten tors z lewej to model 9947021002602, w którym można było w prawej ręce umieścić łuk lub włócznię (podobnie jak w 9947021002601), a wspominaliśmy 9947021003509 (po prawej na Twoim zdjęciu) i 9947021003508 (naprawdę bardzo podobne), w których łuki są w lewej ręce na stałe. Rezygnując z włóczni, mógłbyś mieć cztery różne modele z łukami, plus piąty 9947021010401 Harbingera, któremu można było wstawić w prawą rękę łuk, no i szósty - trębacza, który też miał łuk w lewej na stałe

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Nilgar pisze:
Azurix pisze:Jak widać w moim profilu przy każdym poście, jestem z Łodzi. Co do Torsu, to chciałbym kompletny model jednak, z Nogami oraz Kołczanem i Łukiem, bo gdzie ja potem znajdę pozostałe części? :?
W takim razie: http://www.ebay.com/itm/Warhammer-High- ... 2ed045566b - i stwierdzam z niesmakiem, że 12 baksów za ten model to nieprzyzwoicie tanio :?
Byli w zeszłym tygodniu na Allegro ci Ellyrianie w wersji Kup Teraz po 20zł za sztukę i nikt poza mną się nie rzucał na nich, więc czemu 36zł (nie licząc przesyłko oczywiście) to nieprzyzwoicie niska cena? :shock:
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Gąszczu
Mudżahedin
Posty: 251
Lokalizacja: Wrocław <> Poznań

Post autor: Gąszczu »

APEL- Jesli to ktoś z was wygrał tę aukcje (armia High elfów) to proszę o kontakt

http://allegro.pl/show_item.php?item=4105053556

Pozdro!

Awatar użytkownika
Equos
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa/Fenris

Post autor: Equos »

Sprzedam Lwi Rydwan. Sklejony i tyle ;) Wawa
sprzedaż/wymiana za 40k


Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Nilgar pisze:
Sevi pisze:Wg The Elven collector's guide Ellyrianie z łukami byli w dwóch wzorach.
Sevi, masz u mnie lampkę wina z Lustrii :D
Spoko, w razie czego służę jeszcze pomocą ;)

Poszukuję bitsów od plastikowych White Lionów.
7 łapek z toporami i części do FCG (łapki, sztandar, muzyk) + 10 główek.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »


newtom
Plewa
Posty: 6

Post autor: newtom »

Zanabędę metalowych PG (wzór oczywiście 6-7 edycja) w sile 5 lub większej, command group mnie nie interesuje.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
zawisza
Chuck Norris
Posty: 375

Post autor: zawisza »

Sprzedam sześciu nowych LSG (1 wypraska + 1 sklejony) .
Możliwość zamiany na Krasnoludy.
W Bydgoszczy lub Warszawie możliwy odbiór osobisty.
MOLON LAVE

ODPOWIEDZ