Liga pre DMW, pre DMP i w ogóle liga

Moderatorzy: kudłaty, Furion

ODPOWIEDZ
kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Liga pre DMW, pre DMP i w ogóle liga

Post autor: kudłaty »

Wpisowe i nagrody? Proponuje brak wpisowego, jak któryś ze sklepów/podmiotów będzie chciał coś do sponsorować nie widzę przeciwwskazań.


Regulamin:
1.Aby zapisać się do ligi należy podać:
-Imię Nazwisko, lub ksywę pod którą się chce występować,
-armie, nie ma obowiązku jednej rozpiski aczkolwiek ta gra nie nadaje się do ustawiania się pod konkretne armie ze względu na niewycenienie w tym kierunku niektórych przedmiotów, jak ktoś czuje taką potrzebę można zmienić armię w trakcie ale poważnie grajmy rozpami uniwersalnymi,
-preferowane godziny i dzień gry, to mam nadzieje ułatwi umawianie się,
-sposób kontaktu, taki który jest się skłonny udostępnić publicznie, może to być mail, gg lub inny komunikator, pm na forum,
2.Liga trwa od zaraz do DMP.
3.Udział w lidze jest bezpłatny (0zł), a nagrody mam nadzieje z czasem uda się jakieś zorganizować, ale nie będzie to nic spektakularnego,
4.Domyślnym formatem jest 2400 ETC i wszystkie uściślenia, jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe rzeczy w rulespacku ETC od razu staje się on domyślnym. Alternatywnym formatem jest 1200 znane z lokali.
5.Domyślnym scenariuszem battlefield
6.Za zgodą obydwóch graczy na czas bitwy można zmienić punkty 4 i 5, osobiście nie zachęcam.
7.Sposób punktacji:
-ELO,
8.Wyniki wysyłamy do mnie najlepiej pmką, niewykluczone że z czasem zorganizuje jakieś pudełka na wyniki w sklepach,
9.Malowanie nie jest wymagane, aczkolwiek prosiłbym o ułatwianie sobie wzajemnie życia i nie przeginanie z proxami, no i proponuje naprawdę malować bo na masterze nie będzie opcji grania bez pomalowanych,
10.Sugerowane miejsca gry to wtorki spotkania strefowe, jubilat, sklep Cube (tu proponuje sprawdzać kalendarz imprez by się nie naciąć).

Awatar użytkownika
Be'lacor
Plankton
Posty: 1

Post autor: Be'lacor »

Zgłaszam się
Wojciech Gładysiak ID 1218
armia Wojowie Chaosu
data godzina i miejsce do uzgodnienia
Przemijanie jest wieczne

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

To i siebie dopiszę:
Maciej "kudłaty" Przygórzewski
mam czas grać tak od 16:30 w Cube poniedziałek/czwartek/piątek
wtorek od 16:30 Cube lub od 17:00 strefa.

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Galharen, High Elves

Najchętniej w cube.

Poniedziałek od 14.30
Piątek 9.45-13.00

Inne dni to wieczorami jak ktoś ma miejscówke inną niz cube

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Jutro o 16:30 w Cube/gdziekolwiek?

Awatar użytkownika
ddr
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ddr »

kudłaty pisze:9.Malowanie nie jest wymagane, aczkolwiek prosiłbym o ułatwianie sobie wzajemnie życia i nie przeginanie z proxami, no i proponuje naprawdę malować bo na masterze nie będzie opcji grania bez pomalowanych
Jak rozumieć nie przeginanie z proxami?
Chętnie bym 1200 zagrał, ale niestety część armii mam wciąż w kawałkach.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

W granicach rozsądku, najlepiej poinformuj przeciwnika czy mu to nie będzie przeszkadzać. Wiadomo, że jak zaczynasz grać i dopiero kleisz figsy a chce przetestować jaki wariant lepiej skleić to nie ma problemu, natomiast jak masz zagrać czwartą grę i nadal masz nie dokleić główki do korpusu to słabo.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Luc - Wood Elves (każde pkt), Chaos Dwarfs (małe pkt)

Mogę grać tylko wieczorami (Universal Battle, inne)
Lub w weekend (CUBE)

Sporadycznie wtorki Strefa/środy Jubilat
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

ODPOWIEDZ