Gdyby tylko nie copyright claims...

Moderatorzy: Dymitr, Duke

ODPOWIEDZ

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Kurde, kiedy już kupiłem UB pro z dostępem na całe życie to Lorenzo wypuści UB 3d i trzeba będzie się przerzucić ;-)

A tak na serio to wygląda ekstra. Gdyby się za to zabrała porządna grupa developerów to mógłby powstać niezly symulator do gier stołowych :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Nie podoba mi się.

Plusy:
+ coś nowego

Minusy:
- dłuższa rozgrywka
- imitacja prawdziwej gry

Moim zdaniem założeniem UB była możliwość szybkiej gry w dowolnym momencie dnia i nocy. Jest UB i jest prawdziwa gra, a to coś to coś pomiędzy, które zamiast zbierać dobre cechy z obu rodzajów gry zbiera te złe.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

To jest filmik z 2008 i chyba od tamtej pory nic się w tej kwestii nie ruszyło.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1569
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Jestem tego samego zdania co Lidder


Mogli by dopracować obecną wersję UB aby troszke sprawniej się przesuwało/dodawało/DOKLEJAŁO jednostki i by wystarczyło
Oraz przydałoby się poprawić algorytmy rzutów kośćmi, bo nawet w najgorszych koszmarach na stole nie miewam takich rzutów jak na UB.

Mam konto dożywotnie na UB i raczej traktuje to jako możliwość zagrania/potestowania czegoś nowego z kimś kto nie ma czasu albo możliwości aby się spotkać (inne miasto, brak czasu itd.) niż jakieś jaranie się tym, że mam to w 3D czy z jakimiś bajerami/fajerwerkami.
UB nie zastąpi tej frajdy prawdziwej bitwy na stole :)
UB to tylko namiastka i niech nią pozostanie
A tak na serio to wygląda ekstra.
Według mnie to wygląda fatalnie, wręcz komicznie.
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

ODPOWIEDZ