Mistrzostwa Polski WFB Universal Battle sezon1

Moderatorzy: Dymitr, Duke

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mistrzostwa Polski WFB Universal Battle sezon1

Post autor: Hoax »

To o ile temat jeszcze żyje, ja się również pragnę dopisać :mrgreen:

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

dobra - jutro zsumuję zapisy. Co myślicie o tym, bym koordynację wziął na siebie Lidder (jeśli chce)?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Jestem za :)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Grunt by ruszyło w końcu :)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Jeśli nikt nie ma nic przeciwko. Wieczorem rozpiszę wszystko i zaczynamy od przyszłego poniedziałku! (31.03)

Awatar użytkownika
Janus
Masakrator
Posty: 2063
Lokalizacja: Nordin Warszawa

Post autor: Janus »

Dopisz.
Obrazek
Wind Sower pisze:Nawet w średniowieczu papież nerfił strzelanie.
"Jak ja nie cierpię Vampirów"

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Dopisz, proszę ;)

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Ok

Wysłane z mojego GT-I9000 przy użyciu Tapatalk 4
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Lidder pisze:Jeśli nikt nie ma nic przeciwko. Wieczorem rozpiszę wszystko i zaczynamy od przyszłego poniedziałku! (31.03)
gites
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Na chwilę obecną, według forum, mamy 22 chętnych:

Kod: Zaznacz cały

1	Bott
2	Danrakh
3	Durin
4	Dydu
5	Handelson
6	Hoax
7	Janus
8	Klops
9	Krasnal
10	Kuros
11	Lajkonik
12	Lohost
13	Niedziel
14	Pająk
15	Panterq
16	PiotrB
17	Pixel
18	Przelas
19	PSz
20	Scimitar
21	Urban
22	Woolfik
Oznacza to, że mamy 21 tygodni gry. Nie oznacza to jednak, że za 22 tygodnie skończymy. Kiedy uznam to za stosowne ogłoszę wolny tydzień. Sezon 1 to tylko jedna kolejka. Jeśli liga odniesie sukces to w kolejnym sezonie będą już dwie (mecz-rewanż). Teraz jeśli chodzi o kwestie bardziej formalne:

od poniedziałku do soboty do godziny 18:00 można wysyłać rozpiski.
sobota między 18:00 a 19:00 zostaną ogłoszone paringi na kolejną rundę.
runda trwa od niedzieli do soboty. wyniki zbieram do soboty włącznie (tak, można zgłosić mi wynik kiedy już będą paringi na kolejną rundę).

Kilka uwag na koniec:
Wszystko będzie lepiej rozpisane jak zakończy się dyskusja tutaj (najpóźniej w środę wieczorem) w osobnym temacie.
Rozpiski chciałbym, aby były wysyłane jako txt w określonym formacie, stosowanym na DMP i ETC. Ze względu na szacunek dla przeciwnika oraz dla gry nie chcę, aby niechlujstwo się tu szerzyło. Jak już pisałem wcześniej, każdy uczestnik dostanie link do rozpisek.
Uważam, że zmiana w rozpiski w ostatnim tygodniu nie wchodzi w grę. Ostatnie dwie rundy będą grane na jednej rozpisce.
W przypadku nienadesłania wyniku wpisuję 9:9, każdy po -150 małych pkt.
Maksymalnie można zdobyć 1650 małych pkt, odpowiednio stracić -1650 małych pkt.
Planuję zacząć 1. rundę już w tę niedzielę. Szczegóły zgłoszeń pojawią się w osobnym temacie.

Proszę o uwagi, sugestie i korekty.

Pzdr :D

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Wrzuć wzór rozpiski - jak powinnas wyglądać dla jasności. Czemu max/min ilość małych?
Dymitr nie gra?

Jakąś przyszłą ligę możnaby zagrać w stylu mecz - rewanż, ale rewanż armią i rozpą przeciwnika:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

W trakcie ligi jeśli zmieniamy rozpę to nie na obecny paring, tylko obecny paring gramy zgłoszoną przed jego dobraniem, a zmiany wprowadzone w trakcie tygodnia zyskują ważność jak zacznie się kolejna runda, dobrze mówię? Może trochę zamieszałem, więc przykład

Zgłaszam rozpę A - dostaję 1 paring - zmieniam rozpę na B - 1 bitwę gram rozpą A, bo zmieniłem ją znając przeciwnika, a nie chcemy sajdów - dostaję 2 paring - rozpa B zyskuje ważność - gram 2 bitwę rozpą B

Tak?

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ej, gram!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Durin pisze:Wrzuć wzór rozpiski - jak powinnas wyglądać dla jasności. Czemu max/min ilość małych?
Dymitr nie gra?

Jakąś przyszłą ligę możnaby zagrać w stylu mecz - rewanż, ale rewanż armią i rozpą przeciwnika:)
Wszystko w swoim czasie. Dla niecierpliwych wzoru można poszukać w temacie DMP lub ETC. Max i Min małych punktów jest tylko po to, aby mniej więcej odwzorowały duże punkty. Małe punkty nie będą miały większego znaczenia w klasyfikacji generalnej. O przyszłym obrazie ligi będziemy jeszcze rozmawiać, mamy na to pół roku.
Hoax pisze:Tak?
Tak.
Dymitr pisze:ej, gram!
OK.

Koski
Pseudoklimaciarz
Posty: 25

Post autor: Koski »

Taka mała prośba od nowicjusza :-)
Wiem, że często na UB Polscy gracze grają na stołach zamkniętych; czy w związku z tym możnaby ustalić uniwersalne hasło do tej ligi i jej stołów? Myślę, że wielu początkujących graczy z przyjemnością obejrzałoby gry, było nie było uznanych graczy, posługujących się mową Kochanowskiego i Wyspiańskiego bez ruszania tyłka sprzed monitora. Wydaje mi się, że nie zdradzałoby to żadnych uber zagrań ni imba rozp, a może komuś (na przykład mi :) ) dać to troszkę frajdy z oglądania takiej gry.
Pozdrawiam,
Koski

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

a jeszcze takie pytanie
mam np 2 armie
mistrzostwa trwają pół roku
a np chce cwiczyć 2 armie , czy przy zmianie rozpiski moge też zmienić armie czy musze grać tą samą
jak bedzie jeszcze rewanż i ktoś dojdzie to sezon będzie trwał rok
jak nie moge zmienić to po sezonie jak załapie się do jakiejś grupy będę mógł zmienić czy będę zaczynał od początku

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Skoro nie ma więcej wątpliwości to otworzyłem temat, w którym znajdziecie szczegóły dot. sezonu 1. Do tego tematu wrócę za tydzień, aby omówić przyszły sezon.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Dydu vs Scimitar
2596 - 710

ODPOWIEDZ