Mistrzostwa Polski WFB Universal Battle sezon1

Moderatorzy: Dymitr, Duke

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Re: Mistrzostwa Polski WFB Universal Battle sezon1

Post autor: Pająk »

zagram

proponuję zmieniać rozpy dowolnie - ktoś albo się wysajduje, albo zagra czymś czym chce grać/przećwiczyć na turnieje normalne.

w sporcie w lidze często dostosowuje się taktykę i zawodników pod konkretne mecze, więc dlaczego nie mielibyśmy tutaj zastosować tego samego? w końcu to liga...

Trzymajmy się tylko draftu ETC lub PKS i tyle.

Sztywne rozpy czy rzadkie zmiany zwłaszcza mogą boleć młodszych stażem graczy, którzy zrobią słabszą rozpę, w miarę rozwoju swoich możliwości będą widzieć, że ona jest do dupy, a nie wiadomo ile czasu będą się z tym męczyć.

koordynacja jaką zaproponował Lidder, jest imho zbyt dużym sformalizowaniem takiej ligi, jeszcze nie długo utworzymy osobną LS i LL na UB :wink: a chyba nie o to chodzi :wink:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Lidder pisze:OK to wyjdźmy z założenia, że ta mała liga jest po to, aby trenować rozpiski. Wtedy mamy:
- tydzień na grę
- zmiany można dokonać tylko przed ogłoszeniem kolejnego paringu.

Oznacza to, że przydałby się koordynator ligi (lub nawet 3). Osoba, która zbiera wyniki (nie są jawne, aż do niedzieli) i do której można wysłać rozpiskę do niedzieli. Rozpiski będą jawne, wrzucone na serwis typu DropBox. W ten sposób nikt nie będzie miał okazji kombinować. Większość zagra do niedzieli i w niedziele będzie update. Osobiście nie widzę problemu, aby link do rozpisek był otwarty dla wszystkich, nawet dla tych z poza ligi.
Ma to sens
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

też się pisze

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Pająk pisze:koordynacja jaką zaproponował Lidder, jest imho zbyt dużym sformalizowaniem takiej ligi
Obecnie taki koordynator zbiera wyniki i wrzuca je do arkusza i ustala kto z kim gra. Teraz będzie musiał dodatkowo zgrać rozpiski przysłane na mail na swój dysk.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

od tego się zaczyna :wink: po co nam pilnowanie takich rzeczy? ma to być zabawa, czy tak bardzo na poważnie? :wink:

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Zabawa zabawą, ale jaki ma sens jeśli ktoś ustawi rozpę pod twoją armię. Dla mnie szkoda wtedy czasu. To co zostało zaproponowane nie jest złe.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

spoko, jak większość tak będzie chciała ja się dostosuję :wink:

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Pająk pisze:od tego się zaczyna :wink: po co nam pilnowanie takich rzeczy? ma to być zabawa, czy tak bardzo na poważnie? :wink:
Klikasz tu: LINK i ściągasz co chcesz. Rozumiem, że na stanowisko koordynatora raczej nie będziesz uderzać. Stąd też poziom Twojej pracy będzie ograniczał się do wejścia przed grą i ściągnięcia odpowiedniej rozpiski. To samo robisz, gdy grasz z kimś - ściągasz ją z mail lub czytasz jako PW na BP.

Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Post autor: Pająk »

naprawdę? nie wiedziałem, że to takie proste :wink:

a tak poważnie - chodzi mi tylko o zabawę, rzuciłem propozycję swoją, jest opór/brak poparcia, spoko, będę się bawił tak jak zadecyduje reszta :wink:

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

Scimitar pisze:Zabawa zabawą, ale jaki ma sens jeśli ktoś ustawi rozpę pod twoją armię. Dla mnie szkoda wtedy czasu. To co zostało zaproponowane nie jest złe.
równie dobrze możesz to samo zrobić
i koleś który zrobił na Ciebie armie, się nieźle przejedzie;)
zresztą ja jako bardziej gracz przy piwku niż w lidze wolałbym próbować rozpiski

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

chciałbym się zapisać i chciałbym móc zmieniać rozpę - ja UB traktuje jak poligon .
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
woolfik
Chuck Norris
Posty: 499

Post autor: woolfik »

Mnie też dopiszcie

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Propozycja Lidera dopuszcza zmiane co runde, tyle że robisz ją przed parowaniem.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Dydu pisze:Propozycja Lidera dopuszcza zmiane co runde, tyle że robisz ją przed parowaniem.
No i o to chodzi. Jest git.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

wchodzę w to. zmiana rozpiski co rundę przed parowaniem brzmi świetnie.
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Awatar użytkownika
Handelson
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Strefa Zero, Poznań

Post autor: Handelson »

Proszę o zapisanie :).

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Zagram

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

po weekendzie zliczę ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

To jak Dymitr, bo już kolejny weekend bije :D może jeszcze kolegę czy 2óch namówię do gry :)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

to namawiaj - wróce z turnieju jutro to podsumuję
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ