Mistrzostwa WFB Unviversal Battle [S1]

Moderatorzy: Dymitr, Duke

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Mistrzostwa WFB Unviversal Battle [S1]

Post autor: Lidder »

Szanowni Gracze!

Masz przyjemność ogłosić rozpoczęcie pierwszego sezonu Mistrzostw WFB UB. Sezon rozpoczniemy w niedzielę 30. marca. Chętnych proszę o wysłanie rozpiski na adres:
lidder.whfb[at]gmail.com
do soboty do godziny 18:00. Rozpiska w formacie txt, schludna. Nie będziemy trzymać się jednego formatu, ale jeśli nie macie pomysłu jak to zrobić dobrze to sugeruję format:
[ksywka], [armia]
[nazwa lorda] [wierzchowiec]: [generał], [poziom magii], [domena magii],[zdolność 1], [zdolność 2], [przedmiot 1], [przedmiot 2], [magiczny przedmiot 1], [magiczny przedmiot 2], [koszt]
[nazwa lorda] [wierzchowiec]: [poziom magii], [domena magii],[zdolność 1], [zdolność 2], [przedmiot 1], [przedmiot 2], [magiczny przedmiot 1], [magiczny przedmiot 2], [koszt]
[nazwa herosa] [wierzchowiec]: [poziom magii], [domena magii],[zdolność 1], [zdolność 2], [przedmiot 1], [przedmiot 2], [magiczny przedmiot 1], [magiczny przedmiot 2], [koszt]
[nazwa herosa] [wierzchowiec]: [poziom magii], [domena magii],[zdolność 1], [zdolność 2], [przedmiot 1], [przedmiot 2], [magiczny przedmiot 1], [magiczny przedmiot 2], [koszt]
[# wziętych] x [wielkość] [nazwa jednostki zwykłej]: [grupa dowodzenia], [opcja 1], [opcja 2], [koszt]
[# wziętych] x [wielkość] [nazwa jednostki zwykłej]: [grupa dowodzenia], [opcja 1], [opcja 2], [koszt]
[# wziętych] x [wielkość] [nazwa jednostki zwykłej]: [grupa dowodzenia], [opcja 1], [opcja 2], [koszt]
[# wziętych] x [wielkość] [nazwa jednostki specjalnej]: [grupa dowodzenia], [opcja 1], [opcja 2], [koszt]
[# wziętych] x [wielkość] [nazwa jednostki specjalnej]: [grupa dowodzenia], [opcja 1], [opcja 2], [koszt]
[# wziętych] x [wielkość] [nazwa jednostki specjalnej]: [grupa dowodzenia], [opcja 1], [opcja 2], [koszt]
[# wziętych] x [wielkość] [nazwa jednostki rzadkiej]: [grupa dowodzenia], [opcja 1], [opcja 2], [koszt]
[# wziętych] x [wielkość] [nazwa jednostki rzadkiej]: [grupa dowodzenia], [opcja 1], [opcja 2], [koszt]
Koszt: [całkowity koszt]
Dla osób, które używają Army Builder 2 lub 3 potrzeba tylko kilka poprawek, aby lepiej się ją czytało.

Zasady:

Gramy na najnowszy ETC comp, który można znaleźć tutaj: LINK. Gramy na polskie uściślenia sędziowskie, chyba, że obaj gracze ustalą inaczej. Gramy na stołach ETC, chyba, że obaj gracze ustalą inaczej. Progi standardowo: 150.

Uczestnikiem może zostać każdy, kto wyśle rozpiskę na podany mail do godziny 18:00 w sobotę. Dopuszczam późniejsze zgłoszenia, ale będą to sytuacje wyjątkowe i tylko nowi uczestnicy zostaną dodani jeśli to za bardzo nie zaburzy turnieju. Więc proszę o trzymanie się terminu.

W tę sobotę po godzinie 18 podam pary na 1. rundę i wyślę uczestnikom link do rozpisek, bądź podam go otrawcie na forum jeśli żaden z graczy nie zgłosi sprzeciwu (proszę to zaznaczyć przy wysyłaniu rozpiski). Rund będzie tyle, aby każdy mógł zagrać z każdym, w przypadku małej liczby zgłoszeń (mało prawdopodobne) zagramy mecz-rewanż. Runda będzie trwać przez tydzień. Kolejne pary będą podane w następną sobotę po 18.

Rozpiskę można zmienić, oznacza to również, że można zmienić armię jaką gramy. Rozpiski proszę wysyłać do soboty, jeszcze przed ogłoszeniem kolejnej rundy. Wyniki można zgłaszać do niedzieli. W przypadku nie zgłoszenia wynik meczy jest ustalany na 9:9 (-150:-150). Rozpiski nie będą przeze mnie sprawdzane. W przypadku błędów nie będzie możliwości jej poprawienia (oczywiście już po ogłoszeniu par na kolejną rundę). Zamiast tego gracz będzie musiał zagrać na "skorygowanej" rozpisce:
- za mało w core? brakujące punkty automatycznie trafiają po bitwie do drugiego gracza.
- za dużo w special, rare, hero lub lord? przeciwnik wybiera, który oddział ściąga i otrzymuje za niego punkty
- dwa przedmioty z tej samej sekcji? usuwamy oba.
- za dużo punktów w przedmiotach? przeciwnik wybiera jeden i odrzuca go, a bohater wciąż jest wart tyle samo.
- brak lore? przeciwnik wybiera legalny lore.
- przeciwnik zgodził się, aby grać na poprzedniej, legalnej, rozpisce.
- nielegalny oddział lub przekroczony limit w ograniczeniach? przeciwnik ściąga oddział i otrzymuje za niego punty.
Kary mogą się wydawać surowe, ale zasady są jasne dla wszystkich. Proszę więc o przeczytanie rozpiski dwa razy zanim ją wyślecie. Oczywiście mam zdroworozsądkowe podejście do problemów i nie będę się bawić w rozpiskowego i zasadowego nazistę. Ten turniej jest dla Was, a jasne zasady pomogą Wam lepiej rozwiązywać problemy i tym samym grać w przyjemniejszej atmosferze.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać. Starajcie się nie wysyłać PM do mnie, wolę mail, który będę odbierać prawie codziennie.

Pozdrawiam. ;)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

7 Rund za nami, jeszcze 6:

Nick Duże Małe
Dydu 99 5712
Scimitar 76 2233
Durin 74 727
Lohost 70 114
Lajkonik 69 1136
Janus 69 714
PSz 63 -889
Hoax 59 -195
Danrakh 55 -687
Dymitr 55 -1904
Panterq 53 -2904
Krasnal 49 -975
Kuros 37 -5814
Ostatnio zmieniony 1 cze 2014, o 21:37 przez Lidder, łącznie zmieniany 7 razy.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Osoby zadeklarowane w ogole sie nie odezwaly. Mam lacznie z 13 zgloszen. Jak sie sytuacja nie zmieni to zagramy mecz-rewanz. Dam znac jeszcze dzis. Sorry, ze tak wypadlo. Chce poszekac na reszte.

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Holy shit, to dzisiaj #-o #-o #-o
Jak wyślę teraz to jeszcze da radę???

Edit: No wysłałem - zobaczymy czy mnie biurokracja zwycięży :mrgreen:

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

11 rozpisek. Jutro będzie 12.

Ta liga ma być i będzie dla Was. Jutro wywieszę parowanie dal 12 osób. Spóźnialscy będą parowani ze sobą.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Pary na 1. rundę:

Janus - Dydu
Krasnal - Kuros
Danrakh - PSz
Lajkonik - Lohost
Scimitar - Panterq
Hoax - Durin

Kuros dośle mi rozpiskę. Ze względu na to, że były osoby, które nie zgadzają się na publiczne ujawnianie rozpisek na mail dostaniecie link z nimi. Kuros tego maila otrzyma gdy wyśle mi dziś rozpiskę. Proszę o uszanowanie woli niektórych graczy i nie dzielenie się tym linkiem.

Powodzenia! :)

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Krasnal - Kuros
20:0

Różnica: 2297 dla mnie

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

(PG zmiotło 14 black knightów lorda vampira,wight kinga bsb, 40 ghuli )
a 10 horrorów nawet nie ubiło 7 silver helmsów:D

Awatar użytkownika
Hoax
Masakrator
Posty: 2011
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hoax »

Ma ktoś jakiś kontakt do Durina, poza BP? PMki nawet nie odczytał, a ja chciałbym móc się z nim jak najszybciej ustawić, żeby mieć już pełen przegląd tygodnia.

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Lohost - Lajkonik 11:9 (+227)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Graty Lohost ;) Wygrać bez demona od początku to coś...

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Śmieszna gra, to prawda. Dużo zabawnych rzutów w niej było. Ale nie uważam tego wyniku za niesprawiedliwy na pewno. Może w następnych grach nie bedę sobie nic wysadzał już i będzie lepiej. :)
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Hoax pisze:Ma ktoś jakiś kontakt do Durina, poza BP? PMki nawet nie odczytał, a ja chciałbym móc się z nim jak najszybciej ustawić, żeby mieć już pełen przegląd tygodnia.
Jest w Czechach chyba. :D

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Szukam kontaktu do Panterq innego niż PM na forum - chciałbym się umówić na bitewkę.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Dydu - Janus
2500 dla mnie

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Lidder pisze:
Hoax pisze:Ma ktoś jakiś kontakt do Durina, poza BP? PMki nawet nie odczytał, a ja chciałbym móc się z nim jak najszybciej ustawić, żeby mieć już pełen przegląd tygodnia.
Jest w Czechach chyba. :D
dotarła dosłana rozpa?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Scimitar - Panterq 1193:944 (11:9)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Dymitr pisze:dotarła dosłana rozpa?
Tak, ale stworzenie nowych rund już z obecną 1. zajmuje zbyt wiele czasu. Stąd też nie dorzucam Cię.

#Krasnal#
Mudżahedin
Posty: 275
Lokalizacja: Młodzi Gniewni, Poznań

Post autor: #Krasnal# »

Jutro o 18 następne paringi ?

PSz
Falubaz
Posty: 1419

Post autor: PSz »

PSz-Danrakh 10-10 (-63)

ODPOWIEDZ