Dogs of War

ODPOWIEDZ
kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Dogs of War

Post autor: kudłaty »

Pewnie też dostaliście o to pytanie.

Problem jest taki, że ta armia w obecnym kształcie nie istnieje. Dodawanie jej do uściśleń powoduje, że zachęcamy młodych do jej skompletowania. W obecnej polityce GW nie przewiduje jej reaktywacji w związku z czym im szybciej potraktujemy te modele jako zamienniki do innych armii tym lepiej. Moim zdaniem lepiej przyspieszyć to co i tak już się stało, niż potem tłumaczyć dlaczego daliśmy komuś wywalić kupę kasy na armię którą nigdzie nie zagra.

Ja widzę dwie opcje:
-racjonalną - napisać że ta armia nie istnieje, tak samo jak moim slayerzy ze storm of chaos (którzy teraz byliby syci),
-dobrowójkową - wpisać, ale by nie robić im krzywdy osłabić tak by była turniejowo nieracjonalna,

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Jestem za dopuszczeniem DoW, ale bez RoR. W przeciwnym wypadku opcja racjonalna.

Odchodzac od tematu ChD rowniez nie powinno byc brane pod uwage z racji ze nie jest GW.
\/\

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jak juz luzujemy to mozna luzować i dopuscic DoW, jakoś dużo osob tym nie gra a i sama armia nie jest chyba zbyt konkurencyjna.
Tak jak Butan napisał jak tego ma nie być to równie dobrze CHD nie powinny grać ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Dla mnie to fikcyjny twór. Nie ma od lat takiej armii.
Nasz udział w jej podtrzymywaniu przy życiu jest podtrzymywaniem fikcji.
Jestem absolutnie przeciw. Szczególnie też, że to będzie totalny theoryhammer.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Zgadzam się z chłopakami. Zajmijmy się nią na końcu. Nikomu nie wadzą. Zbierają i malują figsy na własną odpowiedzialnosć. Dla mnie prędzej do wyjeb... jest pewien "produkt" Chadecjopodobny.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Po zastanowieniu się doszedłem do wniosku, że możemy dopuścić DoW na tej samej zasadzie co ChD.
Czyli wpierw GW/FW musi wydać odpowiedni podręcznik.
\/\

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Looz Butan. Wrócimy do tematu w stosownym momencie. Teraz są inne priorytety.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ