Tomb Kings

Zablokowany
Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Tomb Kings

Post autor: c4h10 »

Armia: No restrictions
Magia: No restrictions
Speciale:
Przygladnac sie Arkhan the Black
\/\

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Armia sporo straciła przez ostatni faq do KB, teraz juz kowboje na pegazach czy innych orłach ładnie blokuja węże, nie mowiac o innych oddziałach na które kiedys mozna było wrzucic KB.
W magii brak restrykcji odblokuje ewentualne tury z +4 kostkami i boostami z tytana.
Ja sam nie wystawiałem Tytana od dawna, na odblokowaną magię może bym się zastanowił.
Co do specjali. Arkan wcale nie jest jakis wygięty żeby go ograniczać. Dębek może potwierdzić że nie na nim opiera się najlepszy build TK ze specjalami. ;)

Wg mnie bez restrykcji, ucinamy tej armii boczne kółka w postaci pktow z euro, to wystarczające wyrównanie.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Ja bym tu nic nie ruszał. Dochodzi jeszcze ten scrol dający kostki za free. Magia będzie w istocie wygięta, no ale takie było chyba założenie tego booka.
Obrazek
Obrazek

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Ja mam mieszane uczucia, arkhan jak arkhan jest fajny, lepszy jest typek z rerollem save'ów dla węży. Zobaczymy w praniu, nie potrafię ocenić jak wiele zmienia te 200pkt mniej ale gwałt w magii, wydaje mi się, że jest równo, ale to będzie mocno wariancyjna armia.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Typek z rerolem save blokuje wystawienie hiero, stalkerów, skorpów i sfinxów. Kolo daje dużo armii, ale wiąze się z pewnymi ograniczeniami, bo rerol save dostaje losowo wskazany unit.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Moim zdaniem TK to będzie armia, która najmocniej skorzysta ze speców.
Khalida do defensu strzeleckiego i Ramhotep do combatu.

No restrictions i dziękujemy.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Zatem. No restrictions.
\/\

Zablokowany