Bieżące prace

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Bieżące prace

Post autor: JaceK »

Młody pisze:Za to zwrócę uwagę na problem którego nie ruszalismy czyli krzyki w VC, ostatnio KJ u nas na lokalu zrobił jakis mega rozpierdol na 2 terrorach i banshee, a turniej był na 2000, na 2400 dojdzie kolejna baśka i -1 do LD. Nie wiem czy to potrzeba ograniczac w kontekscie odblokowanych maszyn, niemniej może trzeba się nad tym zastanowić ;)
Terrory nie latają na przeciw paru armii zbyt dobrze. Wszystkie artylerie, słonka, pitki. Daleko temu do przegięcia.

Inne:
- jeżeli chcemy usilnie coś dodać do PKS to mogę jakiś Text Generator odpalić. Tylko, żeby to było zgodne z założeniami, a te zakładały relatywną wolność i nie cięcie proforma.

Po drugie - jak się nudzimy, to może lepiej zróbmy wersję PKS na małe punkty. Sukces Krakowa pokazuje zapotrzebowanie, a materiału bazowego mało.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Z tym PKS na małe pkt zdecydowanie popieram, ponizej 2k gra się wybitnie rzadko a warto to usprawnić bo nowi gracze własnie w takich turniejach powinni mieć najmniejszą barierę wejścia.
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Jestem za, przy czym raczej celowałbym w formaty na stoły 48x48 od razu.

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

To kolejny temat, spam eteryków. Wiadomo kontrowalne magicznymi broniami, ale czy jest sens wymuszać na mecie aż taki side.

ODPOWIEDZ