[MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Polski 1-3.07.2022

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155

Re: [MASTER] Drużynowe Mistrzostwa Polski 1-3.07.2022

Post autor: Góral86 »

Przecież to o to chodzi, żeby w booki zawinąć lewa wódę na salę;)

Awatar użytkownika
Aku.
Mudżahedin
Posty: 346
Lokalizacja: Warszawa-Izabelin

Post autor: Aku. »

Hej, kolega z teamu potrzebuje pożyczyć 6 tribesmanów oraz 10 Bruiserów od Ogrów. Pomóżcie proszę
Obrazek

Awatar użytkownika
Tofic
Chuck Norris
Posty: 448
Lokalizacja: Animosity

Post autor: Tofic »

Rozpy Warxxxxxxa dalej nie ma w pliku na singla, tylko dwa razy Api. Jak dalej grasz dziećmi to essa nawet nie potrzebuje 8)
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

WarX
Dwarven Holds
745 - King, General, War Throne, Rune of Steel, Rune of Iron, Rune of the Forge, Great Weapon, Hand Weapon (Rune of Destruction, Rune of Fury, Rune of Craftsmanship), Rune of Mining, Holdstone
390 - Runic Smith, Shield, Rune of Retribution, Rune of Devouring, Rune of Harnessing, Rune of Shielding, 3x Battle Rune
320 - Thane, Shield, Battle Standard Bearer (Aether Icon), Rune of Retribution, Rune of the Forge, Hand Weapon (2x Rune of Lightning, Rune of Returning), Rune of Shielding, Holdstone 190 - Anvil of Power
590 - 35x Clan Warriors, Spear and Shield, Throwing Weapons, Standard Bearer (Runic Standard of the Hold), Musician, Champion
271 - 12x Clan Marksmen, Shield, Crossbow, Standard Bearer, Musician, Champion
265 - 10x Clan Marksmen, Shield, Guild-Crafted Handgun, Standard Bearer, Musician, Champion
513 - 23x Deep Watch, Standard Bearer (Runic Standard of Shielding), Musician, Champion
130 - 5x Seekers, Brothers of Vengeance, Vanguard
125 - Vengeance Seeker
125 - Vengeance Seeker
314 - 16x Forge Wardens, Standard Bearer (Flaming Standard), Musician, Champion
135 - Field Artillery, Flaming Shot, Dwarf Ballista (Rune Crafted)
130 - Field Artillery, Flame Cannon
130 - Field Artillery, Flame Cannon
125 - Field Artillery, Dwarf Ballista (Rune Crafted)
4498
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Krzechu
Wałkarz
Posty: 89
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Krzechu »

Jeżeli ktoś będzie przejeżdżał w piątek po 19 przez południową, ew. centralną Warszawę i ma chęć zgarnąć dodatkowego pasażera to poproszę o PW, będę wdzięczny :)

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Sweet Reform pilnie poszukuje do drużyny sweet zawodnika, ponieważ wysypał nam się jeden z graczy :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Czołem. Czy może ktoś pożyczyć 2 podstawki rydwanowe?
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Dzieje się, paringi jak zwykle możecie śledzić na TK:
https://tourneykeeper.net/Singles/TKPai ... px?id=3739
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Góral86
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 155

Post autor: Góral86 »

Ciekawe wyniki!

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Rince pisze: 1 lip 2022, o 09:43 Czołem. Czy może ktoś pożyczyć 2 podstawki rydwanowe?
Mam zwykłe czarne wystarczą? Mogę Ci wziąć.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Zapraszam na wieczorne pogaduchy i granie na głównej sali - Rubinowej, koło baru. Na barze specjalne ceny na piwo, wodę i mocniejsze trunki.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

Myth pisze: 1 lip 2022, o 18:25 Zapraszam na wieczorne pogaduchy i granie na głównej sali - Rubinowej, koło baru. Na barze specjalne ceny na piwo, wodę i mocniejsze trunki.
Tańszą ceną w barze na wodę mnie przekonałeś. :lol2:
Obrazek

Myth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3132
Lokalizacja: Warszawa, 8 Bila

Post autor: Myth »

Kilka słów o sobocie:

Śniadanie od 6:00 d 10:00. Wszystkie posiłki jutro będą w sali Szafirowej na 1 piętrze (obsługa wskaże). Zapraszam Was jutro od 8:30 na rejestrację teamów po odbiór rozpisek oraz kart. O 9:00 kilka słów na przywitanie i rozpoczynamy grę.

Trzecia bitwa w sobotę jest bez limitu czasu za zgodą obu graczy.

O 21:30 poprosimy o postawienie we wskazanym miejscu armii do konkursu malarskiego.

O 22:00 zapraszam na główną salę na podsumowanie kilku lat battla w Polsce.

Zapraszam po odbiór zamówionych wcześniej akcesoriów. Mam też przygotowane trochę mat, zestawów terenów i znaczników gdybyście byli zainteresowani zakupem na miejscu.
www.marnadrukarnia.com - druki 3D i turnieje.

rymar87
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: rymar87 »

Cześć.
Piszę w imieniu Brata. Jak pewnie słyszeliście Marek przebywa w szpitalu. Jest mu bardzo szkoda, że nie może uczestniczyć w tegorocznych DMP.
Jeśli ktoś chce pogadać i dowidzieć się jak się czuje to podaję numer na oddział do "budki" - 91 885 49 15.
Powiedzonka.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Piekny turniej.

Pozdrawiam wszystkich :)

rymar87 pisze: 3 lip 2022, o 08:21 Cześć.
Piszę w imieniu Brata. Jak pewnie słyszeliście Marek przebywa w szpitalu. Jest mu bardzo szkoda, że nie może uczestniczyć w tegorocznych DMP.
Jeśli ktoś chce pogadać i dowidzieć się jak się czuje to podaję numer na oddział do "budki" - 91 885 49 15.
Powiedzonka.
Pozdro dla brata i powrotu do zdrowia.
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Adam
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Adam »

Dzięki wszystkim za epicką imprezę a zwłaszcza mojemi wspaniałemu teamowi i wszystkim przeciwnikom.

Co do organizacji to Marek jesteś tytanem, impreza z roku na rok jest coraz lepsza :)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dzieki za swietne DMP - Myth - jeszcze raz - kawał dobrej roboty!

Dziekuje mojej drużynie i przeciwnikom za fajne gry :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Agnieszka i Marek - dzięki za wspaniały turniej i weekend!

Naprawdę ciężko się do czegoś przyczepić, może tylko było odrobinkę ciasno, ale poza tym same plusy:
wydajna klima, smaczne jedzenie, dobra lokalizacja, dobra czasówka, woda na stołach, porządne blaty, spora ilość mat z deployami - widać progres z turnieju na turniej, mimo że poprzeczkę już zawiesiliście wysoko!

Pozdrawiam też wszystkich przeciwników i dziękuję za fajne bitwy :)

I dzięki za życzenia urodzinowe! Nigdy tylu nie dostałem :D

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Wielkie podziękowania za udany weekend, poważnie rozważałem dzisiaj jakieś L4 xD

Świetny powrót do kwadratów po bardzo długiej przerwie. Organizacyjnie ciężko się do czegokolwiek przyczepić, klima chłodziła, woda na stołach, wszystko przebiegało zgodnie z harmonogramem.

Wszystkie bitwy bardzo przyjemne, przeciwnikom bardzo dziękuję za wyrozumiałość, to że dawali mi czas, żebym sobie sprawdzał własne statystyki i zasady w Army Book'u i podpowiadali jak robiłem coś kretyńskiego :D

Jeśli chodzi o konkurs malarski to poczułem się strasznie doceniony. Miałem przygotowaną płomienistą przemowę, ale jak okazało się, że zgarnąłem obie nagrody Best Painted to zapomniałem języka w gębie (chyba nikt w to nie uwierzy :P ), a w oczach mi się łezki zakręciły <3

Miałem sobie zrobić kilka dni przerwy od dzibuania pacynek, ale mam zajebistą motywację, żeby dalej chlapać ludki i trenować przesuwanie zielonych łobuzów po stole. Zobaczycie, za rok nie będę ostatni! :P

Jeśli mogę coś zasugerować (już o tym rozmawialiśmy z Mythem :) ) to fajnie, gdyby się dało ustawić 2 dodatkowe blaty, żeby osoby, które dostały bye mogły sobie zagrać jakąś bitewkę :)

Za rok na pewno też będę!
<3
bonk

Cylindryk
Chuck Norris
Posty: 563

Post autor: Cylindryk »

Jakieś zdjęcia armii? :)

ODPOWIEDZ