Tumskie Wzgórze 8 - PŁOCK

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Tumskie Wzgórze 8 - PŁOCK

Post autor: Gobo »

hej!

zapraszamy wszystkich na nasz kolejny turniej!

Data: 25 października 2008
Miejsce: PWSZ w Płocku, pl. Dąbrowskiego 2 (tam gdzie zawsze)
Wjazd: 10pln
Rozpoczęcie: 8.30
Zakończenie: ok. 18


Jest to ostatni turniej w ramach programu grantowego "Działaj Lokalnie 6", który prowadziliśmy przy współpracy Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku..

Gramy 3 bitwy po 6 tur albo 2,5 h (max do 3h)

Zasady Limited... po wnikliwym opracowaniu regulaminu do poniedziałku podam pełne zasady ;) ...ale nie przewiduje dużych cięć... W końcu nigdy nie było u nas zbyt dużych przegięć ;)

parować wolno wszystkie armie wg. uznania oprócz armii tego samego typu np: empire+empire (zastanowie sie nad banem VC+demony...ale to jeszcze nie jest oczywiste..)
gramy 2000+1000 (można grać samemu, ale trzeba wystawić 2 armie)

Turniej jest treningiem przed grudniowym masterem w łodzi :)

Nagrody przewidziane! - Dziękujemy RCEE i ImperatorFF ;]

Możemy przyjąć do 40 par, baza terenowa na bardzo wysokim poziomie, dziekujemy BOGH.PL ;)
Lista zgłoszeń:

1. Gobo+koral - bret+VC
2. JEi+Arbaz - Emp+TK
3. Młody + Paweł OG+Dwarfy
4. Wilq+Forst
5. Gargamel+Orkgrinder
6. vex+Krystian
7. Nostro
8. Shinue+Mefi?
Ostatnio zmieniony 15 paź 2008, o 17:30 przez Gobo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

jeżeli nie będę odrabiać zajęć to przyjadę obowiązkowo ;]
Obrazek

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ja akurat odrabiam tydzien wczesniej ;) licze na was ;]

Awatar użytkownika
Orkgrinder
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Loch / Kutno

Post autor: Orkgrinder »

Sojusz DE+HE możliwy?
I napisz Gobo w liście uczestników, która armia na 2000, a która na 1000.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

hmmmmm nice:D
wstepnie wpisz vc+empire Brat + ja
Obrazek






_________________

vex
Wałkarz
Posty: 52
Lokalizacja: Płock

Post autor: vex »

Proponuje na probe zbanowac wampirom sztandar z regenka i helm a demonom zrobic warda przeciwko atakom magicznym ... tyle sie na tym forum piany nabilo o to, ze moze zacznijmy sami dzialac ... aha i czolg niech daje 50% pkt za 50% ran straconych. Tylko blagam nie zaczynajmy tutaj dyskusji na ten temat. Decyzja niech nalezy do Gobo.

wstepnie zpisz mnie i rastlina - BRE (1000pkt) + DE (2000pkt) - De na 2000 bo ja mam bretki na 1500k wiec ni jak sie nie wystawie na 2000
Rejoice! For Bad Things Are About To Happen! :twisted:

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

vex challenge??? :P nie no żartuje jeszcze się zastanowie...

Gobo zaklep mi miejsce w momencie:P, nie wiem jeszcze z jaką plewą i na ile pkt się wystawie... Przyjade nawet jak będę odrabiał.. :P
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

spoko zaraz powpisuje ;)

a moze wogle DL i VC zbanuje ;]

szczerze po dzisiejszym dniu i granu z DL i VC mam troche mieszany stosunek do WFB...jeszce gdy na 10 stołach na 8 gra co najmniej 1 DL ;/

vex
Wałkarz
Posty: 52
Lokalizacja: Płock

Post autor: vex »

Nostro pisze:vex challenge??? :P nie no żartuje jeszcze się zastanowie...

Gobo zaklep mi miejsce w momencie:P, nie wiem jeszcze z jaką plewą i na ile pkt się wystawie... Przyjade nawet jak będę odrabiał.. :P
Nostro challenge a i owszem ale ja kontra ty jeden na jeden a nie parowka przy najblizszej nadazajacej sie okazji :wink:
Rejoice! For Bad Things Are About To Happen! :twisted:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

vex pisze:Proponuje na probe zbanowac wampirom sztandar z regenka i helm a demonom zrobic warda przeciwko atakom magicznym ... tyle sie na tym forum piany nabilo o to, ze moze zacznijmy sami dzialac ... aha i czolg niech daje 50% pkt za 50% ran straconych.
chyba ocipiałeś chłopcze już teraz zatem odwołuje swój udział...może tak zbanujmy grali co? oraz czysta konnice brety?
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

vex pisze:
Nostro pisze:vex challenge??? :P nie no żartuje jeszcze się zastanowie...

Gobo zaklep mi miejsce w momencie:P, nie wiem jeszcze z jaką plewą i na ile pkt się wystawie... Przyjade nawet jak będę odrabiał.. :P
Nostro challenge a i owszem ale ja kontra ty jeden na jeden a nie parowka przy najblizszej nadazajacej sie okazji :wink:
Zgadzam się, jak znajdzie się jakiś turniej 1vs1 to będzie fajnie :P co nie znaczy że wygram z overpowered BREE xD taki sobie joke
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

Wilqu pisze:
vex pisze:Proponuje na probe zbanowac wampirom sztandar z regenka i helm a demonom zrobic warda przeciwko atakom magicznym ... tyle sie na tym forum piany nabilo o to, ze moze zacznijmy sami dzialac ... aha i czolg niech daje 50% pkt za 50% ran straconych.
chyba ocipiałeś chłopcze już teraz zatem odwołuje swój udział...może tak zbanujmy grali co? oraz czysta konnice brety?
spokojnie wilq...nikt niczego jeszcze nie zbanowal ;]

vex
Wałkarz
Posty: 52
Lokalizacja: Płock

Post autor: vex »

Wilqu pisze:
vex pisze:Proponuje na probe zbanowac wampirom sztandar z regenka i helm a demonom zrobic warda przeciwko atakom magicznym ... tyle sie na tym forum piany nabilo o to, ze moze zacznijmy sami dzialac ... aha i czolg niech daje 50% pkt za 50% ran straconych.
chyba ocipiałeś chłopcze już teraz zatem odwołuje swój udział...może tak zbanujmy grali co? oraz czysta konnice brety?
Nie cierpie jak ktos mowi/pisze do mnie chlopcze to raz. Dwa dalem propozycje tylko z dopiskie ze i tak Gobo podejmie decyzje. Trzy nie rozumiem kogos kto traci tyle energi tylko po to zeby kogos obrazic. Cztery - jak ja nie wezme grali to dasz mi slowo ze w nie bedziecie mieli w/w przedmiotow i tanka?

a teraz tak samo inteligentna propozycja co twoja odnosnie zbanowania samej konnicy bretonskiej - banujemy wszystko co strzela i wszystko co ma straszenie i terror - normalnie jak dzieci w piaskownicy :roll:

Gobo - mnie i Rastlina nie wpisuj - ja bede pracowal jednak :roll: a on w Łodzi bedzie :roll: Shit happens jak to mowia :cry: [/list]
Rejoice! For Bad Things Are About To Happen! :twisted:

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Ciekawe co ma piernik (a właściwie warzywo) do wiatraka ..zresztą nieistotne ja również nie jade gniecie mnie już ta gra..podziekowac panom z TeaTime Landu
Obrazek






_________________

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

chyba czas zaprzestac na jakichs czas organizowac w plocku turnieje bo przy kazdym kolejnym zaczynaja si ecoraz wieksze napinki :(
przykre
...

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

Turniej jak najbardziej tak ale bez głupich ograniczen typu tank vs i demony nie ale inne rzeczy są ok...albo open i wszystko dozwolone (co na openie dozwolone byc powinno) albo wprowadzamy CS i jest gitarka bo każdy ma wprowadzone ograniczenia i nikt nie powie złego słowa bo każdy jest równo traktowany w tej i w tej sytuacji...


Do vexa ..aby proponowac jakieś cięcia należy zawsze najpierw spojrzec na swoje jednostki ...

Awatar użytkownika
koral
Mudżahedin
Posty: 297
Lokalizacja: Tawerna - Płock

Post autor: koral »

ostatnio wszedzie jest tendencja na organizowanie turniejow z ograniczeniami wiec moze nadszedl czas na turniej z dopalami dla armii :)

vex
Wałkarz
Posty: 52
Lokalizacja: Płock

Post autor: vex »

Wilqu pisze:Do vexa ..aby proponowac jakieś cięcia należy zawsze najpierw spojrzec na swoje jednostki ...
:lol2: az mi sie nie chce komentowac ... jeszcze jak by armie twoja i twojego brata byly plewami ... pozycze od kogos imperium tak zebym mogl zlozyc sobie rozpiske na 2 tankach i war altarze i chce za przeciwnika Gobosa z jego slynnym wagonem gralowym :shock: :D

Koral:
Doapkujmy bretke zdejmujac jej ograniczenie z grali czyli z 0-1 na 0-1 na 1999pkt a na 2000 sa juz 0-2 :lol2:
Rejoice! For Bad Things Are About To Happen! :twisted:

Awatar użytkownika
Gobo
Masakrator
Posty: 2131
Lokalizacja: Tawerna - Płock / Toruń

Post autor: Gobo »

ja zaczynam myslec o termnie 8 listopada ;/ bo wyjdzie anm turniej an 8 osob ;/ blee...

koral zawiesi "organizacje turniejow" a ja granie w młotka... coraz bardziej mnie ta gra odrzuca ;/

po tym turnieju z ktorego musze sie wywiazac... bedzie pewnie nastepny 10 stycznia...

Raistlin
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 41
Lokalizacja: Płock

Post autor: Raistlin »

Wyluzujcie już.... każdy z was wydał grubą kasę na uzbieranie tego co ma, a teraz wszyscy z przyczyn wszem i wobec znanym strzelają focha z przytupem i chcą pasować. Skoro tak to ja uważam, że kaseę umoczyliście. Polityka GW jest taka jaka jest i jej nie zmienicie. Teraz na piedestale są Demony i Wompierze...zrobicie pas na rok i po powrocie co zastaniecie?...taką samą sytuację tylko z udziałem innych aktorów.
Więc albo gracie w klubach/na turniejach tym co macie i liczycie się z dużymi szansami maski albo ogarnia was parcie na nagrody...a wtedy kupujecie najsilniejszą w danym momencie armię.(teraz to wymienione powyżej...za rok coś innego).

ODPOWIEDZ