turniej w Łodzi !!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

turniej w Łodzi !!

Post autor: Rydl »

Mam zaszczyt zaprosić was na 1 w tym roku turniej Battla w Łodzi !!

Czas i miejsce:
8 Listopada 2008 roku. Turniej odbędzie się w GameLord ul.Piotrkowska 101 (prawa oficyna).

Dojazd:
Od dworca Łódź fabryczna można dojść na pieszo jest to okolo 8 min drogi ;) a tak to tramwajami 11,16,6,3 lub od drugiej strony 5 i 4
W sprawie dojazdu proszę o kontakt ze mną na numer gg- 8999352 lub tel. 669 899 666 lub na maila: karczes_17@o2.pl


Format:
Zaliczony do Rankingu Ligi Ogólnopolskiej jako klasa lokal. Limited
1250 punktów.
W trakcie turnieju rozegrane zostaną 3 bitwy na stołach 48” x 48”. Oprócz tego odbędzie się Ocena Malowania.
Obowiązują zasady 7 edycji Warhammer Fantasy Battle.
Rozpiski jawne. Turniej rozgrywany będzie systemem szwajcarskim.

Zgłoszenia:
Osoby, które nadeślą na adres karczes_17@o2.pl rozpiski swych armii najpóźniej do dnia 01.11.2008r. otrzymają 3 punkty do punktacji całkowitej turnieju.
Opłata za udział wynosi 10 zł
Pytania dotyczące turnieju kierować (w tym dotyczące dojazdu) do mnie na numer gg- 8999352 lub tel. 669 899 666 lub na maila: Karczes_17@o2.pl

Kompozycja armii:

-Wartość armii 1250p zakaz dublowania specjali max 2 hero i bierzemy albo 3 specjale i wtedy można 1 zdublować albo 2 specjale i 1 rar .
-Można wziąć tylko 1 maga (tomb prince nie liczy się jako mag)
-Można uzywać armii z kampanii Storm of Chaos ( oprócz Empire,Slayers, O&G, HE, DE, DL, Sylvania).
Nie można wystawiać alternatywnych armii (z końca kodeksów, WD, itp.) - wyjątek: Southland z armii Lizardmenów.
-NOWE WoC dopuszczone, jak się posiada AB. Można grac tez starymi WoC
-Nie można wystawiać specjalnych bohaterów.
-Można wynająć jednostki Dogs of War jako jednostki Rare, chyba, że nie przewiduje tego lista armii. Armaty Dogs o War tylko w armiach Dogs of War.
-Można wynająć Regiments of Renown które nie zajmują slotu bohatera
-zakaz syrenki , sztandaru z regenką u VC i -2 do casta , +D3 cr u DL

Scenariusze do bitew

1)Nie było niczego

Na początku Łódź była wsią pod Zgierzem...
na środku stołu zostanie umieszczony marker i na koniec bitwy jesli znajdujemy się w 6" od niego dostajemy dodatkowe 200p (znacznik mogą zająć tylko cory)

2)Czas rozkwitu Fabryk i dobrobytu w Łodzi

Za zabicie każdego wrogie fabrykanta (bohatera) dodatkowe 100p

3)Czasy dzisiejsze

Czyli styl wolny zwykła wyrzynka w Łódzkim stylu ;)

Ocena hobbystyczna:
Malowanie:
0-2 pkt(ilość pomalowanych modeli minimum 3 kolorami-100%:2 pkt, 50%:1pkt, pon50%:0pkt)Liczy się ilość modeli w armii.

0-2 pkt podstawki(0-be 1-ładne, 2-kozackie)

0-2pkt za WYSIWYG na oddziałach(0 brak,1 częściowy,2 pełny)

0-3pkt za jakość malowania(0-jeśli armia nie spełnia pozostałych warunków,1-za cieniowanie i podstawowe techniki, 2-więcej ciekawych technik, 3-wybitnie pomalowana armia)

0-1pkt WOW przydzielany przez oceniającego.

Plan czasowy:
Sobota, 8 Listopada 2008
10:30-11:00- Zapisy
11:15-13:15- 1 bitwa
13:30-15:30- 2 bitwa
15:30-16:30- Przerwa obiadowa.
16:30-18:30- 3 bitwa
18:30-rozdanie nagród

UWAGA po ostatniej bitwie gracze z Łodzi zostają sprzątać stoły po bitwach !!! jeśli z kończyli wcześniej i nie zostają to mogą posprzątać i od razu iść.

Punktacja:
0 - 124 10/10
125 - 249 11/9
250 -374 12/8
375 - 499 13/7
500 - 624 14/6
624 - 749 15/5
750 - 874 16/4
875 - 999 17/3
1000 - 1124 18/2
1125 - 1249 19/1
1250+ 20/0

Zgłoszeni :
1. Rydl :P (rozpe dam za jakiś tydzień żeby nie było ze się ustawiam pod was :) )
2. Mauler
3. Jacek
4. Sokół Senior
5. Sokół
6. Gutek
7. Łukasz
8. Bartollo
9. Mickael
10. Młody(brat Bartollo)
11. Ish
12. Sumo
13. Yudokuno
14. Jankiel
15. Cllaud
16. Voltar
17. Zembol
18. Ryjek
19. B_sk
20. Jardzioch
21. Nehan
22. Eldritch
23. Nostro
24. Bombaj
i tu zaczyna się już rezerwa jeśli ktoś wypadnie z tych już zapisanych
25. Zathor
26. Kolega Zathora
(w rezerwie jest Krysiak jak by było nie parzyście )
Ostatnio zmieniony 26 paź 2008, o 18:11 przez Rydl, łącznie zmieniany 13 razy.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

a jak u HE sloty wygladaja ?

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

3 spec 2 rar i zakaz dublowania specjali i rarów , 4 spec 1 rar i można 1 specjal zdublować , 5 spec i można 2 zdublować ale nie te same

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Rydl pisze: Zgłoszenia:
Osoby, które nadeślą na adres karczes_17@o2.pl rozpiski swych armii najpóźniej do dnia 01.10.2008r. otrzymają 3 punkty do punktacji całkowitej turnieju.
a to chyba błąd jakiś? Bo zostało wklejone dziś, to znaczy 12.10.2008, więc chyba nie do pierwszego października, a do 1 listopada?


No i fajny format - wstępnie będziemy z Jankielem. A czy jest możliwość, żeby u kogoś przekimać z soboty na niedzielę? Bo chcielibyśmy jeszcze pozwiedzać Łódź, bo nigdy tam jeszcze nie byliśmy.

Ps. numer telefonu rządzi:
tel. 669 899 666
;P
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

data wysyłania rozp jest oczywiście zła :P zaraz to poprawie a o nocleg trzeba by się zapytać osób z Łodzi u mnie niestety odpada ale może u kogoś nie mam pojęcia powiem szczerze mogę podać ci adres naszego forum i tam możesz zapytać :)

adres to http://www.osmiornica.info

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1950
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Yudokuno pisze:...No i fajny format - wstępnie będziemy z Jankielem. A czy jest możliwość, żeby u kogoś przekimać z soboty na niedzielę? Bo chcielibyśmy jeszcze pozwiedzać Łódź, bo nigdy tam jeszcze nie byliśmy...
Wstępnie wam mogę zaproponować pokój gościnny w formie pokoiku w piwnicy, który miał być siłownią, ale na razie pełni zaszczytną funkcję miejsca w którym sypiają znajomi mojej siostry. W cenę wliczona łazienka i pokój imprezowy ze stołem do WFB? :wink:
A licky boom boom down!!!

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

w 1 poście załączyłem listę osób wstępnie zgłoszonych i doszły Scenariusze

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

ooo.... dawno tu nie wchodziłam. Jasne, że nam pasuje taka piwnica :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

ok ostanie zmiany w regulaminie dokonane :) teraz już czekam tylko na wasze rozpy :) ;) a oto link do mojej ;) http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?p=295272#295272

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Jeżeli jest jeszcze miejsce, to zapiszcie mnie. Nie powinienem mieć kłopotów z wygospodarowaniem czasu.

Awatar użytkownika
Ish
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Łask

Post autor: Ish »

nie mozna recastowac,nie mozna miec dwoch magow ( kazdy wampir jest magiem) no to przepraszam bardzo,jak ja mam cos sensownego złozyc? Cala koncepcja armi mi sie zesrala...Bo to wymusza gre na Wight Kingu niestety.
juz wolalem tamto ograniczenie na 3 kosci powera.

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

znaczy wampiry beda mogły recastowac zapomnialem to zmienic bo przy ograniczeniu do 1 maga to juz moga :) a co do 2 bohatera to czekam na jakis sensowny pomysl :P Wight tez jest dobry :P

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

za 75 punktów gość z T5 i trzema ranami... brałbym w ciemno, gdybym mógł

Awatar użytkownika
Ish
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: Łask

Post autor: Ish »

nie no,jesli jest recast to jeszcze da sie grac;) bo myslalem ze juz mam grac na jednym plewnym magu i maszynce do zdejmowania Hero.

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

proszę mnie na rezerwe zapisać, planuje być ale wszystko zależy od mojej mamy hehe :P:P
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

ok to dopisuje :D to z tobą zostaje już tylko 1 miejsce wolne (szokuje mnie ta frekfencja :o )

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Możecie mnie wypisać. Zapomniałem że w wawie jest w tym samym czasie tur bez wampirów i demonów.

Awatar użytkownika
Nostro
Chuck Norris
Posty: 605
Lokalizacja: Włocławek, Klub Fenix (czasami Athel Loren)

Post autor: Nostro »

Wiecie może czy będzie to turniej VC/DL ?? :P:P czy będzie jakieś zróżnicowanie armii, widze że przycięte troszke są :P:P
Klub Fantasy "FENIX" ('Stara Remiza', ul. Żabia 8, Włocławek)
Gry bitewne, RPG, karciane, planszowe.
Każdy poniedziałek od 15.oo do 19.oo. ZAPRASZAMY :!: :!: :!:
Obrazek
http://klubfenix.vip.interia.pl

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

tak na szybko to wiem ze demony beda 2x chyba tylko i VC 1-2 ale niewiem na 100% ale tak to nawet bestie maja być ;) w Łodzi niema tak jak w reszcie kraju :P u nas panuje w większości klimat :) beda Ogry :) i w ogóle powinno być fajnie :)

Nehan
Masakrator
Posty: 2299

Post autor: Nehan »

pożyczę 3 dragon ogórki

ODPOWIEDZ