MASTER BLASTER 30-31.05.2009 Gorzów Wlkp.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Re: MASTER BLASTER 30-31.05.2009 Gorzów Wlkp.

Post autor: Xet »

7 hapii maja swoje plusy, niszcza lepiej inne mniejsze harpie, furie, maszyny. Jest ich odział mniej. Coś za coś. Różnia może jakaś jest, ale nie ma przegięć.

Marcinnn
Warzywo
Posty: 14

Post autor: Marcinnn »

Czy mały wampir z Helm of Command zajmuje także dodatkowy slot hero?

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

@Marcinnn-Przeczytaj regulamin to się dowiesz :) .
Xet pisze:7 hapii maja swoje plusy, niszcza lepiej inne mniejsze harpie, furie, maszyny. Jest ich odział mniej. Coś za coś. Różnia może jakaś jest, ale nie ma przegięć.
2 oddziałami harpii nie odegniesz 3 oddzialow psow, ktore nie stoja obok siebie :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Grzelak
Wodzirej
Posty: 727
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Grzelak »

Marcinnn pisze:Czy mały wampir z Helm of Command zajmuje także dodatkowy slot hero?
Też zajmuje

Awatar użytkownika
Vanirh
Chuck Norris
Posty: 620
Lokalizacja: Karak Beton(Karak Świebodzin)

Post autor: Vanirh »

Czy maszyny wliczają się w ograniczenia 2 slotów special?

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

SauruS PoweR pisze:@Marcinnn-Przeczytaj regulamin to się dowiesz :) .
Xet pisze:7 hapii maja swoje plusy, niszcza lepiej inne mniejsze harpie, furie, maszyny. Jest ich odział mniej. Coś za coś. Różnia może jakaś jest, ale nie ma przegięć.
2 oddziałami harpii nie odegniesz 3 oddzialow psow, ktore nie stoja obok siebie :) .
Masz jeszcze 2x DR. A możesz mieć i 3 jak jesteś maniakiem odginania :wink:

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5710
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Proponuję zmianę ograniczeń na BPR...

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Tyle że DR kosztują 85 pkt za 5 a nie 55, nie latają, nie są skirmiszem i mogą spanikować inne jednostki, takie kilka szczegółów ;)

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Hej ja to rozumiem :) . Kto w takim razie narzeka na DE ?

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Xet pisze:Hej ja to rozumiem :) . Kto w takim razie narzeka na DE ?
Ja, bo nie da się grac na pełnym ofensie, tylko magia, strzelanie z delikatna kontrą.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ja gram na pełnym ofensie, nie licząc klimatycznych rozpisek na piechocie. I jakoś nie lezy mi rozpa na magii i strzelaniu.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Wiedziałem ze sie wypowiesz Jankielu, i masz racje da się ale zeby co osiagnac tym trzeba byc juz pro tak jak ty :wink: , a po drugie to Pan Bóg stworzył mnie do grania na Lizardach :D.

pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

To wystaw sobie 4x10 shades, 4xharpie, hydrę i czarodziejkę z daggerem. Masz slanna zuzywającego 11 kości na turę, morze skinków i stega.

Btw. czy w tym temcie też chodzi o dobicie do 50 stron spamu?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Na serio przydało by się ograniczenie harpii 0-3, ograniczenie magii nie do 8 lvl, a do 12 kostek.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

jak juz pisalismy wczesniej regulamin nie jest jeszcze w wersji ostatecznej harpie na pewno beda 0-3 ale magii nie bedzie zmian
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Jankiel pisze:To wystaw sobie 4x10 shades, 4xharpie, hydrę i czarodziejkę z daggerem. Masz slanna zuzywającego 11 kości na turę, morze skinków i stega.

Btw. czy w tym temcie też chodzi o dobicie do 50 stron spamu?
W tym sęk że nie chce takim pedalstwem grać(mam na mysli jedno i drugie slanna i shadow) :wink: . A tak na marginesie to z moimi rzutami Scar veteran z tafem 5 jest bardziej przezywalny niz Master puszka z pendantem z kalkuty, bo zawsze rzucam 6tki :roll: .

pozdro

ps tak trzeba nabic 50 stron 2 miesiące pierdzielenia 2 dni grania :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

Mam pytanie czy jak pojade demonami czystego slanesha to będę mogł wystawić 3 odziały seekerek i 2 odziały findów ?? (głównie pytam o findy)

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Shino pisze: mam 8 lev magii z dagerem, dodatkowymi kostkami i innymi pierdolami
i 4-5 oddzialow harpii
Shino armie na jedno kopyto są średnie, bo nie są elastyczne. Dla mnie ograniczenie np: 0-3 jest "papierowe" - ja np: więcej niz 3 oddziały nie będe wystawiał, więc po co po takie ograniczenie. Ktoś widział kogoś kto wystawia 4-5 oddziałów harpi na 2000+ :?:
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2009, o 01:15 przez Dalmar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

SexRocket pisze:
Dalmar pisze:IMO dobre zbalansowanie armii - mocne rzeczy przycięte ale jednocześnie można coś złożyć - dużo lepsze rozwiązanie niż BP+R.
Prkatycznie kopia waszych zasad :P
No wiem :D ale moim zdaniem to dużo lepsze rozwiążanie niż BP+R - sami w Klubie długo nad tym myśleliśmy + konsultowaliśmy się z innymi osobami znającymi się na rzeczy jak Shino. BP+R np: ogranicza 2 Trebusze w Brecie (teraz średniej armii) a po co jeśli chodzi o to żeby ograniczyć poprostu np: 2xUpiory czy 2xFlamery. Takich przykładów można mnożyć. Zresztą powyższe zasady ograniczają silne armie, ale nie mamy takiego efektu, że nie chce ci się grać swoją armią, bo tak dużo masz ścięte i nic się nie da wystawć albo jest tylko jeden grywalny wariant bo reszta jest przycięta. Ci też istotne nie ingerujesz aż tak mocno w zasady jak BP+R co genaralnie przy wielu różnych "ograniczeniach" powoduje że wszystko się ci się miesza i gmatwa - ma się syndrom to tutaj można, ale przy BP+R nie można a na tamtym Masterze to jeszcze było inaczej.
Wyszły nowe Lizaki bardzo dobra kontra na najmocniejsze armie - za jakiś czas wyjdą Skaveny i miejmy nadzieję, że ogrniczenia nie będą potrzebne.
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2009, o 01:22 przez Dalmar, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Rydl pisze:Mam pytanie czy jak pojade demonami czystego slanesha to będę mogł wystawić 3 odziały seekerek i 2 odziały findów ?? (głównie pytam o findy)
Chciałbym taką armię na stole zobaczyć - zajebieszcza opcja - szkoda że mojego Keeperka jeszcze nie mam skończonego :?

ODPOWIEDZ