Na zagraniczne wyjazdy.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Kyrys
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Re: Na zagraniczne wyjazdy.

Post autor: Kyrys »

2-days tournaments in Czech Rep:

20-21. 9. Prague
2750pts
no special characters, ETC line of sight
sleeping possible from friday on place
http://www.bratrstvo-wh.cz/nase-akce/

20-21. 9. Napajedla (GPS: 49.1720539°N, 17.5157614°E)
2850 pts
special characters allowed, ETC line of sight
sleeping possible from friday on place

18-19.10. Brno
Brno, Vranovská 17 - in training hall of elementary school
ETC
propositions: https://docs.google.com/document/d/1iF7 ... edit?pli=1
sleeping possible from friday on place

8. - 9. 11. Prague
2999 pts
no special characters, ETC line of sight
sleeping possible from friday on place

EDIT: link for Prague added
2. EDIT: Adress + propositions for Brno added
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, o 22:11 przez Kyrys, łącznie zmieniany 6 razy.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gdzie mozna się czegoś wiecej dowiedzieć o tym Brnie? Nie mam doświadczenia w zaganicznych wyjazdach :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Jedziemy do Brna Adaś?
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Kyrys
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Kyrys »

-Qc- pisze:Gdzie mozna się czegoś wiecej dowiedzieć o tym Brnie? Nie mam doświadczenia w zaganicznych wyjazdach :)
there is just a date confirmed yet.
But it should be ETC, in some school in the city, sleeping possible from friday in sleeping bags on place.
part of "czech master´s serie", entry about 250Kč (10Euro).

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Info dla tych co jadą na TGH!
And the second thing is, Frederick (head organisator of TGH in Herford) needs you to sign in at the german tournament site (http://www.tabletopturniere.de/de/account/create).

He has a problem, that the 7 polish players haven't signed up and so there are always people asking him, if there is a spot left for another team.

maybe you could be so kind to share this news to the other polish guys (karol, rince, kudlaty, karlee, galharen and milczek)
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Kyrys
Pseudoklimaciarz
Posty: 20

Post autor: Kyrys »

Propositions for Brno have been added.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Ekipa w skladzie, Kalafior, Rinsik, Kudlaty, Karli, Mlody i Milczek rusza na podboj Niemiec! Jak bedzie wifi, to postaram sie wrzucic jakas relacje. Ja gram w skladzie z Kalim, Mlodym i dwoma niemiaszkami, a chlopaki rowniez znalezli sobie d2och kompanow, takze zabawa bedzie przednia, zwlaszcza, ze nie ma limitu na freeeeee boooooze i gryyyla. Piona!
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Powodzenia, zróbcie zdjęcia niepomalowanych armii! :*
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

No to chłopaki pocisnęli.
Team z Młodym (nie wiem kto tam jeszcze był) pierwsze miejsce.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Potwierdzam: team Młodego 1 miejsce. Mój, Kudłatego, Milczka, CrazyCrissa i Pimmelmanna 12 miejsce.

Turniej na takim wypasie jakiego jeszcze nie widziałem. Naszym turniejom to brakuje do tego poziomu organizacji jeszcze daaaaaleko. Nie wiem czy kiedykolwiek u nas będzie tego typu impreza, bo organizatorzy turnieju są pracownikami w centrum sportowym, gdzie odbywał się turniej, więc warunki najmu mieli na pewno znakomite a gdyby przyszło płacić za wynajem takiego obiektu plus żarcie i osoby do obsługi to master pewnie kosztowałby ze 150zł.

W każdym bądz razie przez cały weekend nie wydałem ani jednego eurosa. Nie musieliśmy nawet stamtąd wychodzić, wszystko było na miejscu. Dwie lodówki browarów, ciągle uzupełniane, likiery, piwa bezalkoholowe, soki, napoje, woda. Niczego nie zabrakło aż do końca tura. W piątek wieczorem rozpalony grill, więc można było swoje kiełby sobie przygotować. Na śniadanie dali full żarcia, potem obiady = grillowane kiełby oraz karkówka plus sałatki róznego rodzaju. Do oporu. Po drugiej bitwie przerwa kawowa a do kawy ciasto, gofry. Wieczorem można było zamówić sobie pizze.

Duża przestronna sala, makiety dobrej jakości, zero obsuwy czasowej, mnóstwo czasu na gry i parowania więc można było na spokojnie bez stresu dokończyć bitewki a w międzyczasie skoczyć do klopa/po browary itd. Przy stołach były materace gdzie po bitwie można było wypocząć :) Zadbali nawet o takie szczegóły jak niekończący się papier w kiblu (w każdej kabinie było może ze 30 rolek), zatyczki do uszu przed salą do spania, podrukowane rozpiski wszystkich drużyn, karty do parowania itd. Aha, żeby tego było jeszcze mało, to na miejscu była działająca, spora sauna, gdzie z Młodym i Crissem rozpiliśmy jedną wódeczkę :)

Wstęp 20 euro.
Po prostu super i za rok polecam jechać, bo ja jeśli tylko znajdę ekipę to jadę :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Karli chyba opisał wszystko doskonale. Jednak brakuje nam jeszcze sporo do takiego poziomu, ale polecam odwiedzić taki turniej osobom, które organizują mastery w Polsce, zawsze można podłapać jakieś pomysły :)

No i fajnie, że kolejny raz tam ścisnęliśmy. Czują chłopaki respekt przed nami :D :wink:

Osobiście też mi się super grało. Machnąłem 72 punkciki i udało mi się 3 razy zagrać z graczami z ETC, więc fajne bitewki na poziomie :) Fajnie też pograć na inne, całkiem niezłe ograniczenia. Myślę czy nie zrobić jakiegoś lokala niebawem na te zasady "combat" :wink:

Polecam kolejne TGH!!!

Todbringer mit gross geschenke!!! :D
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Gratulacje! Dawac jakies relacje, dzisiaj juz sroda a dalej cisza! :wink:

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Bo jakos tak bez historii te bitwy. Ja mialem jedna absurdalna, gdzie koleszka w 5 i 6 turze ugral 2ma gatewayami z ifki jakies 1100 punktow, a reszta to w sumie nic szczegolnego. Strasznie sie nas bali i tak naprawde w wiekszosci gralismy ze sredniej klasy graczami. Oni sie dziela troche jak JH 3 lata temu. Regionalnie :) Tu jeden gracz z euro, tam drugi, tam jeszcze jakis, a tak naprawde team kozakow z ETC, czyli tore, felix, oli, itd zesmy omineli szerokim lukiem, bo dostali prawie maxa w pierwszej bitwie.

Za to sam turniej z kosmosu... Nigdy nie bylem na tak zorganizowanej imprezie. Nawet same stoly i makiety, ladne, mega grywalne, nowiutkie, wszystkie identiko. Kraty alkoholu, suuuuper pyszny grill, ciasta, sniadania, gofry, no i oczywiscie Loupin Louie!!!! Najlepsza gra na swiecie. Zobaczycie na masterze we wrocku, jak Mlodzisz przywiezie, bo dostalismy jedna kopie od Nilsa na pozegnanie :P
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Cauliflower pisze:inne, całkiem niezłe ograniczenia. Myślę czy nie zrobić jakiegoś lokala niebawem na te zasady "combat" :wink:
mozesz mnie dopisać z automatu
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

tak dobry ten combat?
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Zabawniejszy, bardziej CCkowy :P
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Podobny do etc, może dzięki 2500pkt i ścięciu niemal wszystkich lorów do 4 kostek nieco bardziej zbalansowany wśród topowych armii ale z drugiej strony mam wrażenie że przez brak CoC i niewielkim boostom Orki, Bestie i TK jeszcze bardziej odstają niż w ETC.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

Karli i reszta - wrzućcie raporty z bitew :)
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Karli, TK moga maszerowac na ich zasadach ;) Z euro to nie ma nic wspolnego, btw.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Galharen pisze:Karli i reszta - wrzućcie raporty z bitew :)
Ja nie wiem czy my pamiętamy te bitwy :D :D :D :D :D :D
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

ODPOWIEDZ