PS

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Re: -----===*PUCHAR SZCZECINA*===----- 17-18.04.2010!!!!!!

Post autor: Kedziorson »

mnie z Pamelsonem ładuj gdzieś przy poznaniu :D i tak będziemy łupać w pokera :P

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

Lucas pisze:Hej

- POZNAŃ?! Nie mam pojęcia i proszę o pomoc! :) Do dyspozycji 4, 8, 12 os. pokoje :)



Poznań:
1. Leśnik
2. Pingwin
3. Kudłaty
4. Klops
5. Kuba "Buhaj" Niegłos
6. Wojtek Gładysiak
7. Kolas
8. Tomasz "Enriqe" Brzezny
9. Grzegorz "Hotpot" Spychała
10. Marcin 'Majbach' Gizara (Dwarfs)
11. Bartek Miszon (VC)
12. Wojtek "Boja" Soporowski (VC)
13. Wojtas "Mop" Matelski
Nie chcę się wypowiadać za cały poznań bo nie wiem czy w takim składzie dotrzemy na 100% ale znając życie układ 8+ 4 nam wystarczy. Jeśli będzie to jakimś organizacyjnym ułatwieniem to chyba może być też jedna 12 (najwyżej Klopsa się wywali na korytarz* :wink: :D )

Zresztą jeśli będzie jakaś świetlica czy cokolwiek podobnego gdzie można usiąść z kartami czy piwkiem trochę dłużej nie przeszkadzając śpiącym to obie opcje (8+4 i 12)j IMO dają radę. Znając życie oraz mieszkańców pięknej ziemi Poznańskiej nie będzie nas full 13 osób więc chyba będzie looz (ja np. jestem mamiony opcją imprezy w sobotę więc jeszcze nie wiem na 100% jak będzie)

*żarcik-kosmonaucik

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

@Kędziorson - nie nadążam za tobą :> załatwiłem Tobie i Pameli nocleg u jednego z naszych klubowiczów.

@Leśnik - czy do jutra dałbyś radę określić kto jedzie od was, a kto nie? Ułatwiłoby to nam sprawę z noclegiem :)

Awatar użytkownika
Leśnik
Mudżahedin
Posty: 274
Lokalizacja: Poznań STREFA ZERO

Post autor: Leśnik »

W środę/czwartek będzie najprawdopodobniej wszystko wiadomo to damy znać. :)

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

Z przykrością informujemy, że z powodów żałoby narodowej współpracująca z nami szkoła nie wyraziła zgody (po długich negocjacjach) na zorganizowanie turnieju w ustalonym wcześniej turnieju.

Wstępnie Pucha Szczecina zostanie przeniesiony na termin 8/9 maja 2010 i będzie liczony do nowego sezonu ligi 2010/2011


Za utrudnienia przepraszamy
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2010, o 14:17 przez Lucas, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Lucas pisze:Z przykrością informujemy, że z powodów żałoby narodowej współpracująca z nami szkoła nie wyraziła zgody (po długich negocjacjach) na zorganizowanie turnieju w ustalonym wcześniej turnieju.

Wstępnie Pucha Szczecina zostanie przeniesiony na termin 8/9 maja 2010 i będzie liczony do nowego sezonu ligi 2010/2011


Za utrudnienia przepraszamy
Nie ma się co dziwić w sobotę kończy się żałoba , w niedzielę pogrzeb pary prezydenckiej.


8/9 hmm rozumiem , że termin rozpisek wydłużony ? Bo chętnie bym pojechał w późniejszym terminie :).

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Przecież żałoba trwa do piątku włącznie :lol2:

Awatar użytkownika
kajdan
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 128
Lokalizacja: Animosity - Szczecin
Kontakt:

Post autor: kajdan »

Tak niestety ten argument nie zadziałał, zalecenie do dyrekcji szkoły wyszło "z góry" zero imprez do końca tygodnia, basta...
For the Empire !
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

DaBoss pisze:Przecież żałoba trwa do piątku włącznie :lol2:
No to nawet jak do piątku w sobotę masz uroczystości pogrzebowe w stolicy a w niedzielę pogrzeb.

Awatar użytkownika
-SaH-
Chuck Norris
Posty: 601
Lokalizacja: Zad Trolla Koszalin
Kontakt:

Post autor: -SaH- »

Jak to mówią w Imperium: "Nordlanczycy to w połowie Norsmeni - chyba przez to starają się być bardziej imperialni od Imperatora"...

Szkoda, bo rzeczywiście kończy się w piątek, każdy to jakoś tam przeżył i jak nie chce, to przecież nie przyjechałby na turniej :/
Mnie tam to ruszyło, ale swoje już przeżyłem, 3 dni przed telewizorem...
Szkoda, szkoda :(

Kajdan - A od góry, to pewnie z MENu?
To fight Chaos on the battlefields, not to grow rich and fat in the golden halls of the capital, that is the purpose of our Cult! - Boomed Luthor's voice at the Council

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

Ciekawe co na to maturzyści. Maj to termin napięty jak baranie jaja.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wrubel pisze:Ciekawe co na to maturzyści. Maj to termin napięty jak baranie jaja.
4/5/6 masz matury z polskiego , matematyki , angielskiego czyli najważniejsze przedmioty :) wtedy sale pewnie wykorzystują a potem pusta :D

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

yhym - z tym że matury trwają przez cały miesiąc. Nie ważne co na to dyrekcja szkoły, ważniejsi są uczestnicy.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wrubel pisze:yhym - z tym że matury trwają przez cały miesiąc. Nie ważne co na to dyrekcja szkoły, ważniejsi są uczestnicy.
Turniej = weekand . Matury dni powszednie . Gdzieś widzisz kolizję ?

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

Nie widzę kolizji tylko utrudnienie. Mi termin obecny pasował - majowy - niekoniecznie. A ty co fleamu szukasz???? Nie zemną albo zmień temat.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wrubel pisze:Nie widzę kolizji tylko utrudnienie. Mi termin obecny pasował - majowy - niekoniecznie. A ty co fleamu szukasz???? Nie zemną albo zmień temat.
Gdzie ja flame'u szukam ? :) Trza było napisać , że maturę masz xP. Bo szkoła to pewnie problemów z miejscem dla turnieju na weekand nie ma.

Awatar użytkownika
Wrubel
Mudżahedin
Posty: 258
Lokalizacja: Zad Trolla

Post autor: Wrubel »

gokish pisze:Trza było napisać , że maturę masz xP.
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: trochę za stary jestem :wink: :wink: :wink: :wink: ale nie zaśmiecajmy tematu.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wrubel pisze:
gokish pisze:Trza było napisać , że maturę masz xP.
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: trochę za stary jestem :wink: :wink: :wink: :wink: ale nie zaśmiecajmy tematu.
Jak za stary to możesz z drugiej strony maturę mieć :D (czyli słuchać głupot :D )

DaBoss
Chuck Norris
Posty: 604
Lokalizacja: rezydent Zadu Trolla w Trójmieście

Post autor: DaBoss »

Ja odpadam :/

Awatar użytkownika
Lucas
Chuck Norris
Posty: 385
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Lucas »

Hej

Próbowaliśmy jeszcze pokombinować z inną miejscówką, ale dziś została przedłużona żałoba narodowa, więc nie ma siły na władze.

Został założony nowy temat o PS, aby zapisy stały się bardziej czytelne. Proszę zainteresowane osoby o ponowne zapisy w tym temacie:

http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 11#p538911

Od razu zaznaczę, że zmiana terminu ma swoje plusy i postaram się jeszcze bardziej ugościć przyjezdne osoby! :)


Pozdrawiam serdecznie
Lucas


ps. Ten temat zostanie zamknięty.

Zablokowany