Drużynowe Mistrzostwa Polski "Games R Us" 28-29.08.10 GWlkp.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Re: Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010 VIII 28-29 - Gorzów Wlkp.

Post autor: Piotr »

Mogę płacić choćby 150, DMP jest raz w roku. Ale format powinniście utrzymać 2350. Od dłuższego czasu mówiło się o takiej ilości punktów, wiele osób (np cała Kohorta, ale jestem pewien, że nie tylko) pod ten format ćwiczy, organizuje lokale i maluje armie.

Awatar użytkownika
pelzak
Falubaz
Posty: 1195

Post autor: pelzak »

Wszystko moge zaakceptowac ale...
Format turnieju: 5x2250p
?
Wczesniej bylo mowione, ze ma byc 2350 i caly czas tak sie testowalo.
Troche nie halo ...

Pozdrawiam
Pelzak
"Lepszy mały ale własny i z przodu, niż duży ale cudzy i z tyłu..."

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Nic was nie kosztuje te 100 punktow... To jakies wasze widzimisie. Wszyscy chca wiedziec czym podyktowane. A gadanie, "nie pasuje, nie przyjezdzajcie"?... Troche slabe.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Lubin
Calineczka
Posty: 2178
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Lubin »

2350 - trening i malowanie.

Za dużo energii poświęciłem na przygotowanie się do tego formatu. Czy możemy do niego powrócić - tak jak zapowiadaliście wcześniej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Praktycznie cała Polska chce 2350, gra na ten format już od jakiegoś czasu. Sami również organizujemy turnieje i naprawdę nie widzimy różnicy między 2250 a 2350…???
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
goboss
Masakrator
Posty: 2242
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: goboss »

nie wiem co komu szkodzi zapłacic 50zł.

normalnie master to 30-40zł, DMP jest raz w roku i jak doliczyc całą kasę, która wydamy na turnieju 10 złoty w jedna czy drugą stronę nie robi różnicy.

2350!

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Nie dajcie sie zakrzyczec! Robcie taki format, jaki Wam wygodnie za tyle, za ile chcecie! Bardzo dobrze!

Mam nadzieje, ze grill bedzie naprawde mega duzy, bo 300 osob opierdzieli pewnie ze 150kg kielbasy :] Na oko to ze 3 swinie.

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

superowo, że daliście 2250 i ograniczenia armii z "top3"!

w swoich DoW muszę wciskać straszne gówienka za te 100 punktów więcej
Obrazek

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Nie siej fermentu, sasiedzie drogi.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Rince pisze:A gadanie, "nie pasuje, nie przyjezdzajcie"?... Troche slabe.
chcial bym zwrocic tylko uwage ze nikt z organizatorow takiego tekstu nie zapodal...
Odnosnie kosztow to w chwili obecnej trwa masowa produkcja makiet i blatow, sorki ale chcemy te 300+ osob ugoscic w nalezyty sposob a nie na terenach z dupy...
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, o 09:41 przez SexRocket, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Malin
Kretozord
Posty: 1705
Lokalizacja: SNOT Gdynia MANTRA Studio
Kontakt:

Post autor: Malin »

Były prowadzone dyskusje na temat formatu punktowego jaki będzie na DMP i to dawno temu. Padło na 2350. Później ludzie zaczęli naciskać orgów Wielkiego Drakona żeby też zrobili turniej na te właśnie punkty, żeby mozna było potestować rozpy na DMP przy okazji. I teraz nagle pojawia się info że DMP będzie na 2250 [-X

O kwocie wejsciówki się nie wypowiadam, po turnieju będzie można stwierdzić czy poniesione koszty były adekwatne do tego co za nie otrzymaliśmy.
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, o 09:59 przez Malin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

chłopaki bez jaj z tym format.
:twisted: always Vampire :twisted:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

SexRocket pisze:
Rince pisze:A gadanie, "nie pasuje, nie przyjezdzajcie"?... Troche slabe.
chcial bym zwrocic tylko uwage ze nikt z organizatorow takiego tekstu nie zapodal...
Odnosnie kosztow to w chwili obecnej trwa masowa produkcja makiet i blatow, sorki ale chcemy te 300+ osob ugoscic w nalezyty sposob a nie na terenach z dupy...
spox... trochę mnie zaskoczyła cena, kiedy akurat każdy grosik musimy liczyć. Mam nadzieję, że obiad wliczony w cenę będzie duuuuży :D

Jako naczelna maruda popieram zmianę formatu na 2350. No i ten system 3/5 jest jakiś dziwny. Imho uderzy tylko w słabe drużyny, bo najlepszym graczom i tak vsio ravno - nawet ogrami pocisną.

zlo. jak nie przyjedziesz tylko sie ucieszymy
](*,) nie odpowiadam na głupie zaczepki Poznaniaków
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

SexRocket pisze:
Rince pisze:A gadanie, "nie pasuje, nie przyjezdzajcie"?... Troche slabe.
chcial bym zwrocic tylko uwage ze nikt z organizatorow takiego tekstu nie zapodal...
Ehh ta pomorska gościnność - nawet na forach innych turniejów muszą dać o sobie znać :p

Wejściówka: 50zł => Jak najbardziej słuszna (robienie blatów i terenów na 300+ osób to jest od cholery roboty i doceńcie to ludzie) Co za różnica, czy zapłacicie 40 zł za wejście i póżniej 10zł na pizze, czy może 50 zł odrazu z objadem o wybranej porze.

Piszczałka zrobiłeś wszystkim nadzieje na 2350, więc teraz pomóż wszystkim walczyć o te pkt.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

to będzie ostatni master 7ed , klawo byłoby go całe życie kojarzyć z zajebistym formatem (2350)
Obrazek
T

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

bo tak ogolnie mialo byc, ale przekonaly mnie argumanty szmaji i busza, na mb (2350) bylo 3h na bitwe i co runde byly obsowy tu jest 3,5 h ale trzeba brac pod uwage parringi itd... a jako ze w sobote i tak puzno konczy sie 3 bitwa nie ma sensu za dodatkowy fast na stole co runda sypac karniakami. Z reszta ja za ta zmiane formatu zazucilem focha i mialem sie nie odzywac na temat dmp :lol2:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Pacek
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3404
Lokalizacja: XIII Kohorta Bydgoszcz

Post autor: Pacek »

Piotr i Malin dobrze gadajo co do ceny - to ocenimy po zawodach :twisted: mastery też kosztują coś w tych okolicach.

Ale formatu nie odpuścimy i namawiamy nadal na POWRÓT do pierwotnej wersji, czyli 2350.
yo!
The messanger bowed low. "Speak-speak" snarled the Grey Seer, to agitated to appreciate the fawning. "Unexpected complications, most powerful of the potentates" said the Scurrier. Before the creature finish,Grey Seer sent bolt of lightning to roast him alive."Bad news can always wait" thougt the mage..

miszon
Wałkarz
Posty: 91

Post autor: miszon »

Skąd zmiana na 2250 skoro w zgłoszeniu daliście 2350 i ponawiam pytanie jak zrodziła się wizja 3/5 i z kim to było konsultowane

Awatar użytkownika
Cosmo
Oszukista
Posty: 886
Lokalizacja: Zabrze

Post autor: Cosmo »

Jankiel pisze:
Mi to ograniczenie się bardzo podoba.
Mi akurat obojętne, bo mamy 3+2
Raczej 2+2 Kuba.. Do Gorzowa jest daleko, ta sala z pseudo-klima to koszmar na kacu, podobnie jak spanie we wspolnej sali gdzie ciagle ktos wydziera ryja i pije przepalanke Morroka do rana ;P Cieply posilek znaczy kielbasa z grilla za 2.5zl? Bo dla mnie 'cieply posilek' to jest to co funduje Kohorta w Bydgoszczy - talerz wiekszy niz klata Manfreda z dupnym przysmarzonym miechem, ziemniaczkami, surowkami do wyboru.. Takie warunki nie powinny byc wyceniane na 50zl. Porownywanie tej ceny do DMP z zeszlego roku to nieporozumienie z prostego powodu - na tamtego mastera nikt by po raz drugi poprostu nie pojechal. Lepsze jest wrogiem dobrego. Nie powiecie mi ze wynajem tej sali na dole wymaga takiej wejsciowki. Moge wam postawic piwko bez mrugniecia okiem bo jestescie fajne chlopaki a Busz obiecal mnie zabrac na zuzel ;) ale bez przesady z tym 50zl.. <nonono>
Jestem swiadom ze nikt mi laski nie robi ze moge przyjechac, wiec obejde sie bez kasliwych komentarzy. Nie jest moim celem nikogo obrazac, to tylko konstruktywna krytyka do analizy od kolegi do kolegow ;*

A z innej beczki - przy deklaracjach przed glosowaniem na mastery bylo napisane '5x2350', a nie '5x2250'.

Edit: Argument z baza terenowa do mnie przemawia jak najbardziej, ale styrodur i trawka nie sa przeciez takie drogie? 3000zl? Jaka wy macie stawke za godzine przy robieniu makiet? :-) Piszczala bedzie napierdalal te domki blendingiem z light effectem? ;P Bialystok za pare browarow pewnie spokojnie wam dowiezie pare kartonow ;) 45zl chociaz..
Ostatnio zmieniony 24 cze 2010, o 10:26 przez Cosmo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Młody pisze:Ja jestem za 2500 bo taki był u nas ostatnio format , i trenuje cały czas pod te pkt.
Jak możecie tak nagle zmieniać format ! :lol2:

Całe środowisko batlowe to marudy, nie podoba się 2250 to możecie nie przyjeżdżać ;)
Idz do kata i poszukaj czy Cie tam nie ma Karolku :lol2:

PAtrzac z logistycznego punktu widzenia - po kazdej bitwie jest 30 min przerwy, dodajcie z tych 30 min 15 na bitwy i zrobcie 15 min przerwy - wystarczy.

Wole zeby moja druzyna dostala karniaka, ale grac na format, ktory zostal zarzucony wczesniej. (naprawde duzo ryzykuje to mowiac, bo mam w druzynie Pasiaka i MEgiego) Cholernie nie lubie jak ktos robi z geby trampek.
Wszyscy trenuja przed DMP to szybkie granie tez powinni cwiczyc.

LUD DOMAGA SIE 2350 :lol2: :lol2: :lol2:

ODPOWIEDZ