Arena - master na największe singlowe pkt w sezonie - 2800!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Arena - master na największe singlowe pkt w sezonie - 2800!

Post autor: ksch »

Panie i Panowie!
Ponieważ nasz turniej jest ostatnim w sezonie, w ramach którego większość singlowych masterów była na klasyczne dosyć punkty, a dwa poprzedzające wprost na euro, to postanowiliśmy troszkę pokombinować. Przedstawiamy Wam trzy możliwości rozegrania Areny. Jeśli planujecie się na nią wybrać i format robi Wam różnicę to weźcie udział w naszej ankiecie. Oto trzy możliwości:
1) 800pkt - master patrolowy. Krótkie, szybkie i bardzo nietypowe granie. 5 bitew pierwszego dnia, po 2h czasu na każdą. Drugiego dnia dwie bitwy. 7 bitew daje bardzo miarodajne wyniki. Możliwa opcja to też 6 gier plus finał o każde pojedyncze miejsce.
2) 2000pkt - czyli tyle ile zgłaszaliśmy. Fajny format, ponieważ tradycyjnie już ciężko jest w nim zmieścić wszystko co się chce. 3 bitwy w sobotę po 3h czasu na każdą, dwie bitwy w niedzielę.
3) 2800pkt - największy singlowy master w tym roku. Męskie punkty, wielogodzinne rozkminy. 3 gry w sobotę po 4h każda, czyli kończymy o 21:30 albo nawet o 22:00. Opcje side eventowe mocno ograniczone. W niedzielę jedna bitwa.

Każdy kto chce nam pomóc i zabrać w tej sprawie głos proszony jest o przesłanie e-maila do mnie na ksch@veto2ed.pl z wyborem opcji i ewentualną argumentacją. Bardzo proszę o nie pisanie, że ankieta jest gupia :wink: Wyniki opublikuję za równy tydzień ogłaszając tym samym obowiązujący na Arenie format (nie tylko na tą, ale i na ewentualne kolejne edycje naszego turnieju).
Ostatnio zmieniony 13 lut 2011, o 22:38 przez ksch, łącznie zmieniany 1 raz.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Szmyt
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: Schwarze Pferd, S(a)tanica

Post autor: Szmyt »

2)

najfajniejszy wg. mnie - 2,8k to jednak za dużo i wątpię że skończymy przed zmrokiem, a 800pkt to za wielkie zamieszanie i przypomina bardziej turnieje dla początkujących...
z kolei 3 godzinki na bitwę 2k to dużo, ale na mastera w sam raz - znajdzie się czas na pogaduszki+bro :) więc format 'uniwersalny' i jak pogoda wystrzeli to będzie torpeda!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

+1

co już w mailu napisałem :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Krzychu, maila...? C'mon, komu sie chce otwierac outlooka? ;)


2000 brzmia calkiem interesujaco.
Jest to format charakterystyczny (co wazne w rozpoznawalnosci turnieju), wymagający, a zarazem taki, na ktory warto sie pofatygowac pół Polski. Na mastery ponizej 2000 i na parówki osobiscie nie jezdze, bo to dla mnie jakis pseudo Warhammer (czasem lokala na mniejsze punkty mozna zagrac, ale w przypadku masterów to marnowanie potencjału imprezy).
2800 byłoby fajne do zagrania, ale jest to format bardzo wyczerpujący i czasochlonny, wiec niezbyt szczesliwy dla duzego turnieju.
Obrazek

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

bless pisze:Krzychu, maila...? C'mon, komu sie chce otwierac outlooka? ;)
Jeżeli ktoś chce jechać n kilometrów na mastera to też będzie mu się chciało wysłać mejla dotyczącego formatu. W przypadku e-maila w jakiś sposób filtrujemy forumowych klikaczy.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Tez po namysle zaglosowalem na 2k. 2800 to mozna pocisnac na lokalu, a nie w sytuacji, gdy najpierw jedzie sie 5h samochodem, potem sie gra bitwy przez 13 godzin, w miedzyczasie pije sie 5 browarow, rano trzeba wstac o 8, zagrac bitwy do 16tej, a potem wrocic do domu.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Zdecydowanie 2k.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

2k jest bomba! z takimi ramami czasowymi wszystko powinno się zmieścić a nawet skacowaniu poranni gracze dadzą radę dograć bitwy!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

#3) opcja jak dla mnie, coś starsi gracze mocno stracili na formie, jak po 5 bronkach i 10 ha gry się składają ;p

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

2k lub 800 bo na tyle jeszcze nigdy nie grałem ale raczej jednak 2k
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

2k


Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

2.8
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

2400 gramy jakieś 2.30 h powiedzmy, a do 1800 dochodzi, na przykład u mnie helka + 2 fasty, u kogoś innego jeden klocek piechoty.... to aż tak nie wydłuży rozgrywki.

Głosuję za 2.8
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Napisałem Maila, ale widzę że glosowanie przeniosło się na forum :wink:
więc na wszelki wypadek napiszę też i tu:

3) 2800pkt
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Postawcie ankiete w topicu, bo glosujacych zapewne bedzie cala masa.

Arbiter, widze, ze chcesz miec wiecej pracy :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Bardzo chętnie pojadę do Krakowa na mastera, ale nie zamierzam się tłuc pół Polski żeby zagrać na małe punkty bo takich bitew po prostu nie lubię :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Hmm, ale 2k to sa takie male punkty, a jak sie zglosisz odpowiednio wczesniej, to mozesz tluc sie pol Polski w doborowym towarzystwie :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

2800 choć najlepiej było by pomiędzy 2000-2800 np 2600
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Rince pisze:a jak sie zglosisz odpowiednio wczesniej, to mozesz tluc sie pol Polski w doborowym towarzystwie :)
to zgłaszam się już teraz :D
Rince pisze:Hmm, ale 2k to sa takie male punkty,
dla mnie są małe, bardzo się cieszyłem jak na początku tej ed. turnieje były na ponad 2.5k
później przyszło EURO :? ale jakoś się przemogłem.

Tak na serio to przy 2k też zapewne pojadę na Arenę (szczególnie jak będę jechał w doborowym towarzystwie :wink: ), ale mimo wszystko wole większe pkt. I swego zdania nie zmienię :P
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ