DMP 2011 - czy cos wiadomo

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
romek222
Plankton
Posty: 2

DMP 2011 - czy cos wiadomo

Post autor: romek222 »

Nie wiem gdzie zapytac wiec pisze tutaj - wiadomo cos jesli chodzi o termin, organizacje i regulamin DMP w tym roku?

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

13-14 sierpnia, Gorzów Wielkopolski, drużyny po 5 osób, 2400 pts EURO.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Asassello pisze:13-14 sierpnia, Gorzów Wielkopolski, drużyny po 5 osób, 2400 pts EURO.
true.
niedlugo bedzie dostepna calosc oficjalnych zasad.

pozdro
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Szmajson pisze:
Asassello pisze:13-14 sierpnia, Gorzów Wielkopolski, drużyny po 5 osób, 2400 pts EURO.
true.
niedlugo bedzie dostepna calosc oficjalnych zasad.

pozdro
Czy to jest ostateczny termin? Na 100% nie będzie tydzień - dwa później?
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Nie bedzie, bo dmp ma byc sprawdzianem dla euro teamu, dlatego Gorzow wybral ta date.

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Poza pięcioma osobami które jadą w euro teamie, dmp zainteresowana jest cała rzesza batlowców z reszty Polski. Jeżeli kluczowym argumentem w wyborze terminu jest trening dla pięciu osób to gratuluję egoizmu. Zaplanowałem sobie wakacje tradycyjnie, z wolnym ostatnim weekendem sierpnia, a tu się okazuje że ktoś musi sobie poćwiczyć przed turniejem o którym nawet nie mam pojęcia :roll: . Dzięki chłopaki, good job!

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

fakt że zmienianie terminu DMP (który był dość sztywny i są osoby które planują wakacje, przyjazdy z zagranicy na długo przed), zepsuło plany wielu osobom...

no i racja że team na ETC też jakoś szczególnie nie potrenuje - przy 5 osobach a nie 8.
Ostatnimi czasy drużynówek 3 i 5 osobowych jest i tak w cholerę...
Ostatnio zmieniony 29 cze 2011, o 14:48 przez Laik, łącznie zmieniany 1 raz.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

Zostało do planowanej daty półtora miesiąca.

Jest jakaś szansa ze w końcu pojawi się oficjalny temat do DMP?

Przydało by się trochę informacji typu:
- czy będzie to turniej klasy Master?
- za co będą dodatkowe/karne punkty np: brak proxów, komplet znaczników, oryginalne podręczniki, wysłanie rozpisek w jakimś terminie itp?
- godziny rozpoczęcia i zakończenia - do Gorzowa jest kawałek i niektóre osoby pewnie będą tam zjedżdżać lub wyjeżdżać metodą JustInTime wię warto by to wiedzieć :)

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Laik pisze:fakt że zmienianie terminu DMP (który był dość sztywny i są osoby które planują wakacje, przyjazdy z zagranicy na długo przez), zepsuło plany wielu osobom...

no i racja że team na ETC też jakoś szczególnie nie potrenuje - przy 5 osobach a nie 8.
Ostatnimi czasy drużynówek 3 i 5 osobowych jest i tak w cholerę...
Jak lubisz sztywność to śpieszę Cię poinformować, że ETC 2012 będzie w Gorzowie, a DMP zapewne znowu tydzień przed (zapewne znów w Gorzowie.)
Możesz zacząć powoli planować wakacje, chyba, że LL coś namąci.
Co do twierdzenia, że 5 a nie 8 osób w drużynie powoduje jakąś wielką zmianę treningową – racji nie ma w tym żadnej.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

To że to będzie master to wiadomo od kilku miesięcy, (było głosowanie na LL).
Jako że będzie to master to proxy nie są dozwolone.
Godzina rozpoczęcia chyba nie jest jakaś kluczowa – 9-10 niewiele to zmienia.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Belaner7 pisze:Poza pięcioma osobami które jadą w euro teamie, dmp zainteresowana jest cała rzesza batlowców z reszty Polski. Jeżeli kluczowym argumentem w wyborze terminu jest trening dla pięciu osób to gratuluję egoizmu. Zaplanowałem sobie wakacje tradycyjnie, z wolnym ostatnim weekendem sierpnia, a tu się okazuje że ktoś musi sobie poćwiczyć przed turniejem o którym nawet nie mam pojęcia :roll: . Dzięki chłopaki, good job!
Dziwne. Od dawna było wiadomo, że będzie w połowie sierpnia. Jak ktoś się tym nie zainteresował, to jego problem.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dokladnie to co napisal Jankiel, od dawien dawna bylo wiadomo kiedy bedzie DMP (z tego co pamietam to chlopaki podali termin z 4 miesiace temu).

Tradycja bylo zawsze, ze DMP bylo w sierpniu, a nie bylo zawsze w ostatni weekend.

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

Zaplanowałem sobie wakacje tradycyjnie, z wolnym ostatnim weekendem sierpnia
Zróbcie coś z tym terminem DMP! Kolega przecież sobie urlop zaplanował. :wink:
Jeżeli kluczowym argumentem w wyborze terminu jest trening dla pięciu osób to gratuluję egoizmu.
Czyli co, zmieniamy na ostatni weekend bo wtedy Ci pasuje. :mrgreen: Altruisto! :wink:
Poza pięcioma osobami które jadą w euro teamie, dmp zainteresowana jest cała rzesza batlowców z reszty Polski.
Całą resztę bierzesz na wyjazd? :wink:
ktoś musi sobie poćwiczyć przed turniejem o którym nawet nie mam pojęcia
Więc jak chciałeś grać na DMP nie znając zasad i ograniczeń? :?:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Jedy Knight pisze:
Laik pisze:fakt że zmienianie terminu DMP (który był dość sztywny i są osoby które planują wakacje, przyjazdy z zagranicy na długo przez), zepsuło plany wielu osobom...

no i racja że team na ETC też jakoś szczególnie nie potrenuje - przy 5 osobach a nie 8.
Ostatnimi czasy drużynówek 3 i 5 osobowych jest i tak w cholerę...
Jak lubisz sztywność to śpieszę Cię poinformować, że ETC 2012 będzie w Gorzowie, a DMP zapewne znowu tydzień przed (zapewne znów w Gorzowie.)
Możesz zacząć powoli planować wakacje, chyba, że LL coś namąci.
Co do twierdzenia, że 5 a nie 8 osób w drużynie powoduje jakąś wielką zmianę treningową – racji nie ma w tym żadnej.

Lubię być na urodzinach mojej córki i na DMP, mój pech.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Szczerze, to u nas też troszkę pizda się zrobiła, bo zebrawszy cudem dwa teamy, była radość wielka. Jak ktoś pytał o termin to mówiłem, że jakoś pod koniec wakacji, ostatni lub przedostatni weekend, aż jeden bystrzejszy zobaczył tą datę i cóż... Do tego stopnia jest źle, że od 15.08. urlopy zarezerwowane. P.S. Nie szarżujcie tak, chyba kolega zrozumiał. Pzdr.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2011, o 09:53 przez Jacek_Azael, łącznie zmieniany 1 raz.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

I o to chodzi, z pewnością znajdzie się jeszcze kilka osób które nie sprawdzi i 5-6 drużyn nie będzie z tego powodu.
Przydałaby się sztywność DMP - kiedykolwiek miałyby się one odbywać.

Mimo wszystko DMP to DMP a nie preETC.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ktos nawet tak napisał na propozycje 8-osobowych składów.

Mi każdy termin pasuje, ale zgadzam sie z tymi którzy proponują sztywny termin.
Proponuję głosowanie?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Dmtrij pisze:ktos nawet tak napisał na propozycje 8-osobowych składów.

Mi każdy termin pasuje, ale zgadzam sie z tymi którzy proponują sztywny termin.
Proponuję głosowanie?
Proponuję by przed przyjęciem na LL przeprowadzano testy IQ.
Było w Sierpniu, jest w Sierpniu, a wy chcecie przegłosować którego dnia organizatorzy mają mieć wolną miejscówkę?
Więcej takich na LL i będzie wreszcie z tą instytucją święty spokój.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

uważasz że to trudne ustalic że DMP powinny byc 1/2/3/4* weekend sierpnia (*niepotrzebne skreślić)?
chcesz zrobic DMP, musisz się dostosować do sztywnego terminu, masz w zamian pewność, że nikt Ci sie w niego nie wcisnie:) (tegoroczne próby ustalenia kalendarza) i wiesz najmniej 11 miesiecy wcześniej na kiedy masz znaleźć miejscówkę.
Tak bardzo przeszkadza Ci moja propozycja to spoko, ale im wiecej takich komentarzy tym mniej szacunku w oczach komentowanych.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

W moich oczach JJ tylko zyskal :D
Zorganizowanie DMP to nie jest zorganizowanie zwyklego mastera.
To zorganizowanie duzo wiekszej imprezy. Myslisz, ze organizator na pol roku do przodu jest podac date dokladna? No nie robmy sobie jaj.
Ci co nagle sa zszokowani dziwia mnie.
Wystarczyloby spojrzec na LL czy spytac kogos jesli nie byli pewni daty, to klopotu by nie bylo.

Oczywiscie, ze DMP to DMP, a nie preETC. Jesli jednak mozna polaczyc te dwie rzeczy to czemu nie?

ODPOWIEDZ