DMP 2011 - czy cos wiadomo

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: DMP 2011 - czy cos wiadomo

Post autor: Dymitr »

to czemu nie grac po 8 osób w teamie?
Jałowa dyskusja IMO.
w tym roku DMP jest w tym terminie i tyle.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Ziemko pisze:W moich oczach JJ tylko zyskal :D
E tam… Tobie też otwarcie pisałem co myślę. :mrgreen:



Dmtrij pisze:uważasz że to trudne ustalic że DMP powinny byc 1/2/3/4* weekend sierpnia (*niepotrzebne skreślić)?
chcesz zrobic DMP, musisz się dostosować do sztywnego terminu, masz w zamian pewność, że nikt Ci sie w niego nie wcisnie:) (tegoroczne próby ustalenia kalendarza) i wiesz najmniej 11 miesiecy wcześniej na kiedy masz znaleźć miejscówkę.
Tak bardzo przeszkadza Ci moja propozycja to spoko, ale im wiecej takich komentarzy tym mniej szacunku w oczach komentowanych.
Pomysł niemądry, (już Ziemko pisał dlaczego a ja zaraz rozwinę) lecz nie reagowałbym gdyby nie zgłosił go nowo wybrany moderator LL, a juści posiadający prawo do zakładania takich głosowań.
Ponieważ nic przeciw Tobie nie mam, wyjaśnię czemu takie inicjatywy winny być żelazem, zaś w braku takowego - słowem obelżywym tępione.

W 2012 (a mam nadzieję, że i w przyszłych latach) w Gorzowie, w odstępie tygodnia odbędą się DMP i ETC. Ile to jest roboty tak to zgrać…
Weź turniej we Wrocku i pomnóż przez 30… Z grubsza.
Jak wszystko dobrze pójdzie, może uda się to powtórzyć w 2013, przy czym termin ETC nigdy nie jest do końca pewny.
Nagle świeżo wybrany moderator LL proponuje głosowanie by ustalić sztywną datę DMP i jak się organizator dostosuje – to wtedy Master w Gołkowie nie wejdzie mu w paradę, zaś ETC niech się przenosi do Serbii.
A głosujcie nawet, że ser pleśniowy na Księżycu należy zbierać we Wrześniu – LL może przegłosować wszystko.
Czy rozumiesz teraz moją reakcję?
Nie dotyczy ona Twojej osoby, tylko mechanizmu.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

chcesz zrobic DMP, musisz się dostosować do sztywnego terminu, masz w zamian pewność, że nikt Ci sie w niego nie wcisnie:) (tegoroczne próby ustalenia kalendarza) i wiesz najmniej 11 miesiecy wcześniej na kiedy masz znaleźć miejscówkę.
Sorry, ale to już gwarantuje moja poprawka do regulaminu - nad DMP głosujemy od razu po ostatnim, org sobie wyznacza termin i reszta musi się dostosować. Nie ma problemu z kalendarzem masterów.

A że niektórzy nie wiedzieli kiedy jest DMP? Niech sobie zmienią reprezentanta na LL, jeżeli ich aktualny nie jest zorientowany w tym, kiedy odbywa się najważniejszy turniej w roku.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

informacje dopiero w niedziele.. od 2 tygodni jestem poza polska.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3349
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Ja tam też zaplanowałem sobie urlop, ale jakoś nie miałem problemu z tym by w styczniu/lutym napisać do Szmajsona i upewnic sie odnosnie daty.

Widać kolego bardziej Ci zalezało na urlopie a nie na DMP.

ODPOWIEDZ