Macki Wojny 2011, 17-18.12.2011 Łódź Wyniki strona 21

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Re: Macki Wojny 2011, 17-18.12.2011 Łódź

Post autor: Jasiuuu »

ściema na 100% : ]
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

Jak cieć może poczuć zioło? Przecież są to starsze osoby, które nie wiedzą jak to pachnie - dla nich mogłoby to jak zwykly pet pachnieć... ściemniacie panowie.... ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Jagal pisze:Jak cieć może poczuć zioło? Przecież są to starsze osoby, które nie wiedzą jak to pachnie - dla nich mogłoby to jak zwykly pet pachnieć... ściemniacie panowie.... ;)
Dokładnie! Mógł co najwyżej pomyśleć: Jacy biedni, palą jednego papierosa na kilka osób, ale przynajnmniej jest im przy tym wesoło :wink:
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Dobra!
jak dla mnie to odstawiliśmy (Urban Inferno, ja, Zembol) akcje roku! ze smutkiem zawiadamiam, że cały motyw to wkręt. Każdego kto się dał załapać serdecznie pozdrawiamy!
Podpisano: grający w poksa na sali i pijący dobre piwo :*

PS czy nagroda za akcję masterową roku należy nam się przez aklamację ?:P

PS 2 Modów prosimy o zostawienie wątku dla potomnych
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Ziemko pisze:Jesli to sciema to bedzie to numer trollowy roku na BP.
Jesli nie - to tez numer roku tylko z gatunku tych failowych.
Dla mnie numer 10-lecia. :wink:
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jeśli to ściema, to może być niefajnie, jesli ktoś to wziął na serio i pojechał do domu po pierwszym dniu... Byłbym pewien, że to ściema, gdyby nie to, że wypowiedział się główny organizator, który nie powinien odwalać takich akcji...

No nic, zobaczymy rano :)


Edit:
Tak jak myślałem, chłopaki się napiły i zaczęły wkręcać

A specjalną nagrodę dla najbardziej wkręconego powinien dostać Crus :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 18 gru 2011, o 13:30 przez Andrzej, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Nawet wciągnęli osoby nie biorące udziału w imprezie w cały ten numer. Pozdrawiam śpiących u mnie na podłodze Inferno i Karleego :mrgreen:
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Dmtrij pisze:Dobra!
ze smutkiem zawiadamiam, że cały motyw to wkręt. Każdego kto się dał załapać serdecznie pozdrawiamy!
Twoje zdanie logiczne to epicki niewypal, chyba ze naprawde zalujesz ze tak sie nie stalo Co tak czy siak jest epickim niewypalem tym razej socjologicznym :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 18 gru 2011, o 10:01 przez Malal, łącznie zmieniany 1 raz.
podpis nieregulaminowy - administracja

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Post Crusa spalił cały wkręt, bo nie wierzę, że upierałby się przy punktowaniu za nieskończonego mastera i to w tak agresywnym tonie :lol2:
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Robson pisze:Post Crusa spalił cały wkręt, bo nie wierzę, że upierałby się przy punktowaniu za nieskończonego mastera i to w tak agresywnym tonie :lol2:
Zgadzam się w 100% - to totalnie nie w jego stylu :)

Awatar użytkownika
Bulwok
Kretozord
Posty: 1649
Lokalizacja: Analbis Włocławek/Gdańsk

Post autor: Bulwok »

ladnie :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Erol
Mudżahedin
Posty: 240

Post autor: Erol »

Siweusz pisze:
Ziemko pisze:Jesli to sciema to bedzie to numer trollowy roku na BP.
Jesli nie - to tez numer roku tylko z gatunku tych failowych.
Dla mnie numer 10-lecia. :wink:
Dla mnie też :lol2:
Solo pisze: Wjeba***** taką maskę że stoły powinny się załamać pod jej ciężarem.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Gdyby ten numer zmontowały osoby nieskojarzone z organizacją, to pierwszy biłbym brawa dla za swietną akcję. Ale poszlo na łatwiznę - jeżeli o odwołaniu imprezy pisze Urban, ktory jest glownym organizatorem, to dla mnie nie jest zaden wkręt, tylko oficjalne stanowisko i powod do zbierania zabawek i wczesniejszego wyjazdu do domu. Glowny organizator nie ma prawa robić takich żartów. Może nie mam poczucia humoru, ale dla mnie organizator odwalił kichę 10-lecia.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Bless +1
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Ciekaw jestem co byście powiedzieli gdyby ktoś z obecnych na turnieju sprawdził forum na telefonie, przeczytał, że główny organizator pisze, że turniej odwołany, przekazał to wszystkim osobom, które by spotkał i w ten sposób połowa uczestników turnieju rozjechałaby się w niedzielę o świcie.
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Powiedzieliby: ups, nie chcieliśmy, przepraszamy wszystkich, którzy zmarnowali sobie weekend :roll:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Tak żeście skryklali chłopaków, ze nawet paringów nie podają. ;)

Awatar użytkownika
Dalmar
Falubaz
Posty: 1144
Lokalizacja: Warszawa Inkwizytor

Post autor: Dalmar »

Podpisuje się pod zdaniem Blessa i osób które go poparły.

Z drugiej storny może nie ma tego złego co mam nadzieję dla niektórych by na dobre nie wyszło, bo warto się czasmi zastanowić na konsekwecjami swoich durnych działań czasmi. Pomyślmy sobie że tak się zdarzyło - konsekwencję dla tych co zostali by złapani z więszką ilością zioła byłby opłakane. Dla tych ci mają <18 a łają na umór, też nie było by lepiej i dołek to byłby początek ich nieprzyjemności :(

Jak ktoś dostaje pierdolca po wódce, bądz żyga zawsze jak kot to niech nie pieje, podobnie z ziołem i resztą używek. Kiedyś komuś się zdarzy się na prawdę coś nie fajnego, a wtedy dopiero reszta przejrzy na oczy, co ma zawsze miejsce w naszym kraju, tylko skoda że wielu wypadkom można w dużej cześci przewidzieć. Dopiero jak się coś spie... konkretnie to resztą zaczyna używać swojego mózgu wiec może niech cześć zacznie już teraz...

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

wyniki dawać :)
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

może dzisiaj faktycznie zgarnęli wszystkich? :P
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

ODPOWIEDZ