Lubelska Liga Warhammera

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
rdsnajper
Wałkarz
Posty: 68

Re: Lubelska Liga Warhammera

Post autor: rdsnajper »

Może jakiś porządek ? Grupy, formaty, zasady ? Umówić się możecie na grę "o tak o", ale skoro ma być jakiś system to coś ustalmy.

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Kondek, a czym grasz ?
Może być 2800 bez Euro.
"Mam sto rąk, sto sztyletów... gdy chcę, sto ran zadam."

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Dobra to jeszcze dzisiaj wstawie nowy temat nowej ligi. Wypróbujemy zasady krakowskie. Ale o formatach 3k+ albo 1k- to zapomnijcie. albo 1k-
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Awatar użytkownika
Khelthrai
Chuck Norris
Posty: 552

Post autor: Khelthrai »

druchii :twisted: :twisted: :twisted:
a ty? 8)
ok sorry za offtop
zamykamy sprawe a z kolega kamilem widzimy sie jutro o 10 u grodzia

Kamil.Sz
Falubaz
Posty: 1018
Lokalizacja: Lublin- Moria

Post autor: Kamil.Sz »

Ogry
Chyba w sobotę gramy, a jutro jest piątek.
"Mam sto rąk, sto sztyletów... gdy chcę, sto ran zadam."

Awatar użytkownika
Khelthrai
Chuck Norris
Posty: 552

Post autor: Khelthrai »

hehe, o to mi chodzilo :oops:

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

W poniedziałek mam ostatni egzamin. Od tego momentu mam czas praktycznie bez przerwy. Trzeba dograć ten finał w końcu :wink:
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Awatar użytkownika
rdsnajper
Wałkarz
Posty: 68

Post autor: rdsnajper »

Ja vs Tocz. Gralismy na nieszczesne 2800. Jeszcze jadac do domu myslalem ze gra skonczyla sie remisem, ale zle policzylismy progi. Roznica 256 i wygrana 11:9 Tocza. Jednak stare imperium jest przej****. Antymagia straszna- wlasciwie zawsze mial wiecej DD niz ja PD. No i flagelanci ustawieni w kreske... W ostatniej turze obaj ponabijalismy praktycznie po polowie punkow ;-) Dzieki za gre!

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Miło, że rozlosowaliście formaty beze mnie :P To może chociaż mnie oświecicie z kim na jaki gram? A jaki scenariusz mieliście?

Co do starego imperium to było niesamowicie przejebane. Magia, antymagia, artyleria i czołgi. To za wiele.
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

xlakos
Wałkarz
Posty: 94
Lokalizacja: Świdnik k. Lublina

Post autor: xlakos »

ależ spokojnie ja wylosowałem chłopakom format rzucając k6, 1,2-1600, 3,4-2400, 5,6-2800. zwykła potyczka.

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

i tak jest najlepiej :D

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Szkoda. Myślałem że już wszystko wylosowaliście. Ale tak po głębszym zastanowieniu to jakim cudem było tylko 11:9? :)
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

Główny kloc 17 irongutów z bohaterami wszelkiej maści nie byłbym w stanie rozjebać tą piechotą, czołgiem i resztką kawalerii :D (reszta zjedzona) a on mi zdjął aby kawalerie i czołg

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Tocz to sprytna bestia, myk linia z flagellantów których wogle tam nie było i zatrzymana ofensywa :wink:
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
rdsnajper
Wałkarz
Posty: 68

Post autor: rdsnajper »

Wiem, że kilka osób będzie w szoku ale udało mi się zagrać 2 (i ostatnią dla mnie) grę finałową I Edycji Lubelskiej Ligi WFB. Tak jak wcześniej losowaliśmy bitwa na 2400 ETC przeciwko X.Maćkowi

Ja zaczynam i wszystko idzie do przodu. Stegadony za górką, więc ze strzelania nici, ale w fazie magi ze snajperki zdejmuje Slanowi 3 lvl. Maciek w swojej wchodzi Slanem do domku i resztą idzie do przodu. W mojej drugiej turze szarżuje oboma klockami Ironów w skinki z kroxami i rzucam na nie powiększona regenkę. Tyle mojej dobrej gry :D Jeden Ironblaster rzuca "1" na zranienie Stegadona i wybija kilka skinek, drugi wbija 4 rany na drugim Stedziu. W CC obaj dużo tracimy. Ogólnie straciłem wszystko po za 1 Ironblasterem. Irongutsi zostali wybici do nogi, Mournfangi zostały zjedzone przez Stegadony i testy siły od 1 lvl Slana.

Wynik końcowy 17:3 dla Maćka. (2 pkt więcej i byłoby 18:2 :) )

Dzięki za grę w miłej atmosferze i czekam na wynik ostatniej gry finałowej!

Awatar użytkownika
X.Maciek
Falubaz
Posty: 1445
Lokalizacja: Lubelskie Stowarzyszenie Gier Bitewnych "Moria"

Post autor: X.Maciek »

Również dziękuję za grę. Miło się grało i gadało :)

A co do samej bitwy to miałem szczęście że nie wylosowałeś słońca bo slann mógł sobie sam biegać. Wprawdzie w tej bitwie nie zrobił nic poza rozdawaniem Ld i przerzucaniem breaków na kohortach, ale zawsze to slann. Tak się zastanawiam czy potrzebnie szarżowałeś na moje kohorty, bo nawet na papierze 6 irongutów nie ma z nimi żadnych szans. A mourny nie zdechły od testu siły tylko spieprzyły po strzale salamander chyba, przynajmniej tak mi się wydawało. Ale po bitwie mogę stwierdzić tylko, że ironblastery są niedoszacowane punkowo a greedy fist + magia śmierci to jakaś masakra. Ja mam zajebistą antymagię a i tak nie było problemów w zwarzywieniu slanna. Nawet nie chcę myśleć co ten przedmiot robi z innymi magami.

Została mi tylko bitwa z Toczem na 1600pkt, ale jak czytam nasze rozpiski to aż mi się grać odechciewa :P
"Armia baranów dowodzona przez lwa jest silniejsza niż armia lwów dowodzona przez barana"

Obrazek

Awatar użytkownika
Tocz
Falubaz
Posty: 1123
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Tocz »

Maćku :) z racji że wróciłeś do batla tym razem to ja zapraszam ciebie do Chełma;) zapewniam ci przyjazd z busów pod mój dom.

ODPOWIEDZ