MASTER Puchar Szczecina, 2-3.06.2012 WYNIKI S. 15

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: MASTER Puchar Szczecina, 2-3.06.2012

Post autor: Dymitr »

Klops pisze:Solo się z tego wycofuje, ale jakoś mnie to nie dziwi.
myślisz, że boi się o swoje miejsce w pierwszym składzie czy uważasz że jest nieslowny?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

=D>
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Eldritch pisze:=D>
;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dmtrij pisze:
Klops pisze:Solo się z tego wycofuje, ale jakoś mnie to nie dziwi.
myślisz, że boi się o swoje miejsce w pierwszym składzie czy uważasz że jest nieslowny?
definitywnie to pierwsze ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Obejrzałem filmik... i co Pocachontas?? fajnie jak ktoś cie wałuje :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

Klops, ale masz majonez pod pachami, ja pierdole, zamiast wydawać kasę na mastery na których nikt cie nie chce ,polecam zainwestować w antyperspirant ;) .
Because I'M The Miz and I'M AWESOME!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=iMt-MJ1h ... ure=fvwrel

Awatar użytkownika
crovaxus
Kretozord
Posty: 1834
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Starogard Gd.
Kontakt:

Post autor: crovaxus »

The Miz pisze:Klops, ale masz majonez pod pachami, ja pierdole, zamiast wydawać kasę na mastery na których nikt cie nie chce ,polecam zainwestować w antyperspirant ;) .
ja jebie XDDDDDDDD
"For a sharp second, Selenia froze, and Crovax's blade found home. As the Angel shattered like glass, Crovax felt his mind collapse - the curse had been fulfilled"
- The tale of Crovax the Cursed

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

słaby film. Nie było jak Andrzej walną miarka w Klopsa ; (
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

eddie
Chuck Norris
Posty: 409
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: eddie »

Kurde szkoda że całej akcji nie widziałem ;/

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Pewna zasłyszana historia dała mi natchnienie do wykonania tego ów dzieła.
UWAGA:
http://www.wgraj.org/zdjecie/86418

mam nadzieje ze wam sie podoba.
Ostatnio zmieniony 5 cze 2012, o 23:20 przez Toczek, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Furion pisze:O turnieju po krótce, moja absolutnie subiektywna ocena bazowana na właśnie wymyślonej skali ocen:
0 - badziew totalny
5 - ujdzie
7 - obecny standard masterowy
9 - standard do którego dążymy
10 - zdecydowanie powyżej oczekiwań.
Sala : 7. Wszystko fajnie, rozmiar w sam raz, tylko brakowało trochę koszy na śmieci w końcu sali, bo w trakcie bitwy niewygodnie było latać aż do wejścia wyrzucić butelkę po napoju, czy talerzyk, żeby nie przeszkadzał.

Miejsce : 7. Parking, sklep naprzeciwko z zasuszoną prawie jak mumia sprzedawczynią - spoko. Pojedynczy kibel wydawał się lekką wadą, ale podobno był jeszcze drugi gdzieś indziej, więc nie ma co narzekać, zwłaszcza, że do końca turnieju nikomu się nie udało go zapchać ani zapaskudzić.

Wynajęta knajpa : 7. Tam z kolei toalet było dużo, i to z niespodziankami :wink: Nic do zarzucenia, zniżka na piwo - czego chcieć więcej?

Stoły, tereny : 7. Fajne blaty, tereny raczej estetyczne i grywalne, bez większych zastrzeżeń. Lepsze oznakowanie stołów (numery i mapki z dwóch stron) podniosłyby bardzo wygodę (taka luźna myśl).

Wejściówka : 10. Nic dodać, nic ująć.

Gastronomia : 9. "Domowy" obiad i śniadanie w cenie mastera? Dla mnie bomba. Ciasta Moniki : pyszność. Dla mnie dużym plusem była woda z dyspozytora, bo właśnie brak napojów nie-alkoholowych jest częstym problemem w niedzielę rano ;) Pomysł z tostami świetny, chyba nie było nikogo, kto by nie był z tego zadowolony.

Nagrody : 8/9. Fajne statuetki, Młody pewnie też się cieszy z rejsu ( :wink: ), nagrody pocieszenia dla 'bottom ten' dosyć niespodziewane, choć pozytywne (nie zamierzałem ich wygrywać, jednak stało się inaczej :lol2: ). Generalnie szacun dla Furiona i Augusta za załatwienie tylu sponsorów i tak fajnych nagród.

Sędziowanie : 9. Spokój Furiona i profesjonalne podejście. Dorzuciłbym jeszcze pochwałę za szybkie reagowanie, ale przy niskiej frekwencji sędzia ma zdecydowanie mniej roboty. Co do testu wiedzy : jestem na tak. Niech ludzie w końcu czytają ten podręcznik. Wiedza z fluffu - nie, wiedza z zasad - tak!

Organizacja czasowa : 6. Fajnie, że trzymaliśmy się ram czasowych i szło w miarę sprawnie, ale jeden przykład moim zdaniem trochę zepsuł ogólny, bardzo dobry obraz. To była chyba 2 bitwa, gdzie Kocoń z Klopsem grali dalej długo po czasie, za przyzwoleniem i obecnością sędziego (jeśli się mylę, poprawcie mnie, w tym harmidrze ciężko było się połapać). Nie pamiętam ile po czasie skończyli, 20? 25 minut? W tej samej bitwie Andrzej (to tylko przykład, nie sympatyzuję z Indianami, ani ich nie gloryfikuję, na pewno parę osób było w podobnej sytuacji) nie dograł bitwy z Wojtusiem do końca, ponieważ chciał się zmieścić w ramach czasowych (brzmi jak nie-Andrzej, co? :wink: ). Gdyby dograli do końca, Andrzej wygrałby około-maską. Klops i Kocoń (czy ktokolwiek inny na ich miejscu), powinni dostać komplet karniaków każdy, żeby wytępić naginanie ram czasowych. Bez emocji, po prostu każdy ma tyle samo czasu na bitwę. Do tego, w końcu może gracze nauczyliby się grać szybciej.

Master generalnie : 9. Długa podróż, dużo kasy wydanej, ale warto było. Jeśli Szczecin w przyszłym roku zorganizuje u siebie mastera, na pewno przyjadę i namówię klubowiczów.

Z tego miejsca chciałbym jeszcze podziękować wszystkim, z którymi rozmawiałem i grałem w ten weekend, szczególnie zaś :
Kajdanowi - za nocleg, za nie-zajebanie Q(lo)Ca, za przyjęcie wszystkiego ze stoickim spokojem
Donderowi - za Monikę i jej ciasta, za w*ierdol, jakiego dawno nie dostałem i parę rozkmin do nowej rozpiski
Laikowi - za dowiezienie mnie bezpiecznie w obie strony
Golonce - za towarzystwo i dawkę zdrowego rozsądku, która pozwoliła mi nie oszaleć w jednym aucie z Kakaowym Adamem (a.k.a. Fecal Terror)
QCowi - za klątwę Klocka i odmienienie mojego spojrzenia na alkohol
Rabspowi - za pożyczenie Slanna (chociaż koniec końców używał go Golonka, a ja miałem Donderowego)
Rabspowi, Donderowi, Toficowi, Kalafiorowi, Chesterowi - za bezstresowe bitwy.

To chyba tyle.
pzdr

EDIT :
Toczek pisze:Pewna zasłyszana historia dała mi natchnienie do wykonania tego ów dzieła.
http://www.wgraj.org/zdjecie/86418

mam nadzieje ze wam sie podoba.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 5 cze 2012, o 22:01 przez Jasif, łącznie zmieniany 1 raz.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Masz na pocieszenie moja tworczosc :D

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Siłowanie na rękę? To może jeszcze zaczniesz krzyczeć: Jesteś u pani! Co my jesteśmy w podstawówce? Gdzie ty widziałeś facetów rozwiązujących spory siłując się na rękę? Ogarnij się. Ty chciałeś rękawice brać do siłowania się na rękę? Co wy tam jecie w tych kopalniach, że takie pomysły macie?
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Jakich kopalniach DUDE ? Maryś tyś widział kopalnie w Żywcu :lol2: :mrgreen: :wink:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Bardzo fajny wątek, ale prosiłbym mniej przekleństw i edit posta z kupą ( :D ), tak żeby było ostrzeżenie jakieś, żeby wrażliwe ludzie przez przypadek nie weszli.

btw czy ktoś może ten cały filmik z Klopsem i Andrzejem dać na tubę?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Suchy - to u Kapitana nie jeździ się na szychta? :))
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Marys pisze:Jesteś u pani!
Bo on mnie uderzył w szczepionkę! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

http://www.sendspace.com/file/ly2qut


Foty :D

Zmniejszyłem je strasznie, z 5,5 mb na ok 350 kb sztuka :P No ale ofc dzieki temu jest mniejszy plik do ssania ;) Enjoy!
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Takie małe podsumowanko mastera, w końcu znalazłem chwilę na nie ;)

IMO Master wyszedł naprawde dobrze,
-wszystko o czasie,
-dobre tereny,
-dobre sędziowanie,
-poczestunki w cenie,
-przystepna wejściówka,
-dojazd wcale nie był zły (jechałem w jedną strone pociągiem i dla studenta to taniocha, wracałem samolotem, bo zależało mi na czasie i tez za 100ke spokojnie mozna sie przejechać)
-Nagrody, chyba ok, pomysł z niebattlowymi nagrodami takimi jak rejs uważam za bardzo fajny, dostając kolejne pudełko warriorów czy bon na kolejne figurki trochę się przejada, jestem zwolennikiem takich nagród.
-frekwencja niestety nie dopisała, ale to nie wina organizatora, bardziej terminu i miejsca
-opieka organizatorów przednia, można było wszystko dogadac, przypominali o czekającym posiłku, o czasie do konca bitwy, karniaki i cos w stylu "dogrywamy combat" również do dogadania

Naprawdę zacny turniej, polecam!!!

Co do bitew, to po prostu żeby życie miało smaczek, raz dziewczyna, raz chłopaczek..... czasem trzeba i obessać... :oops: to tez sporo uczy ;) pokory! :D

pozdro i do zobaczenia w Gdańsku!
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Maryś, Koconiowi chodziło raczej o challange w battla twoje Ogry na jego Liz ;]
Chyba że nie masz dość odwagi aby przyjąć wyzwanie ?

ODPOWIEDZ