Drużynowe Mistrzostwa Polski - Gorzów nad Wartą 11-12.08.12

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Re: Drużynowe Mistrzostwa Polski - Gorzów nad Wartą 11-12.08

Post autor: Cauliflower »

sow[sau] maciora, locha
Aha! To o to chodziło!!! :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

we do not sow, tak to leciało? ; p
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Zaczyna się kopanie leżącego... litości Panowie ;)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Czy to prawda ,że turniej jest nie zaliczony do ligi bo został zgłoszony za późno? :shock: :shock: :shock:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3351
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Walek jak co roku - chlopaki mieli sporo na glowie i troszke sie spoznili, ale takie rzeczy sie wybacza :)

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Jak można się spóźnić z wysłaniem maila przy takiej imprezie? :shock: :shock: Mnie się to w mojej małej głowie nie mieści...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Zdarza się najlepszym ;-)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Karli pisze:Zdarza się najlepszym ;-)
Tym słabszym też ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

PiotrB, ogarniałeś kiedyś chociaż komunie dla dziecka w lokalu na 20+ osób :D

<zgryźliwy żart, koniec tematu, roboty jest dużo i takie oczywistości niestety umykają>

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Kedziorson pisze:PiotrB, ogarniałeś kiedyś chociaż komunie dla dziecka w lokalu na 20+ osób :D

<zgryźliwy żart, koniec tematu, roboty jest dużo i takie oczywistości niestety umykają>
Czemu mnie obrażasz bez potrzeby?
Otóż w szczęśliwych czasach gdzie ty na kupkę mówiłeś papu ja ogarniałem np Krakon na 1000 osób...
To spore niedopatrzenie i zamiast obrażać pytających może warto powiedzieć "przepraszam"? Tym bardziej ,że Kraków (ku mojemu zdumieniu :shock: ) na Was głosował...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

PiotrB pisze:
Kedziorson pisze:PiotrB, ogarniałeś kiedyś chociaż komunie dla dziecka w lokalu na 20+ osób :D

<zgryźliwy żart, koniec tematu, roboty jest dużo i takie oczywistości niestety umykają>
Czemu mnie obrażasz bez potrzeby?
Otóż w szczęśliwych czasach gdzie ty na kupkę mówiłeś papu ja ogarniałem np Krakon na 1000 osób...
To spore niedopatrzenie i zamiast obrażać pytających może warto powiedzieć "przepraszam"? Tym bardziej ,że Kraków (ku mojemu zdumieniu :shock: ) na Was głosował...
Dzięki za głos, ale:

Piotrze jak wiesz w Gorzowie odbędzie się kilka turów, a nie samo DMP.
Nie wiem tylko za co mamy przepraszać ?
Nie zapominaj też, że większość osób pracuje i zapewne sporo swojego wolnego czasu poświęciła lub poświęca na organizację tej jakże małej imprezy.
PiotrB pisze:Jak można się spóźnić z wysłaniem maila przy takiej imprezie? :shock: :shock: Mnie się to w mojej małej głowie nie mieści...

Może wysłali a nie doszło na skrzynkę - przecież takie coś może się zdążyć ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Jaa :D Pamiętam Krakon ! napiłem się pół szklanki whiski rozcieńczonej z coca colą, z kumplem :) i chcieli mnie wyrzucić z konwentu jego wyrzucili na mróz bo to było jakoś w lutym, a płyty na których graliśmy były po prostu drzwiami od szafy :D
Prokurator was już wypuścił z więzienia za tą imprezę małolaci rzygali i srali po korytarzach :) to były czasy ! nigdy więcej battla na krakonie !
sorry za offtop ale no nie mogłem się powstrzymać !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Tak - odsiedzieliśmy już po 10 -15 lat :mrgreen: . To były czasy gdzie nic nie było i nie dało się kupić a Ty jak zwykle Solo nie umiałeś się zachować :mrgreen: To nie były takie imprezy jak teraz tylko na 1000 osób... to się już nie wróci przez ten pieprzony internet ...

Co do Gorzowa - Nie wiecie za co przepraszać? To się mówi po męsku - słuchaj zawaliliśmy sprawę - zgłoszenie nie poszło - a nie takie jakieś mętne pierdzielenie... Zresztą ludzie którzy do Was przyjadą mają prawo wiedzieć takie rzeczy. Sami powinniście to napisać. Ode mnie EOT.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Wszyscy EOT, problem się pojawił chłopaki go rozwiążą, nie ma o co drzeć kotów.
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

Co do Gorzowa - Nie wiecie za co przepraszać? To się mówi po męsku - słuchaj zawaliliśmy sprawę - zgłoszenie nie poszło - a nie takie jakieś mętne pierdzielenie... Zresztą ludzie którzy do Was przyjadą mają prawo wiedzieć takie rzeczy. Sami powinniście to napisać. Ode mnie EOT.
Czepiać się można, ale jak będą jakieś negatywne konsekwencje tego spóźnienia, a nie na zapas. Odnośnie "mówienia po męsku", to wymuszanie przeprosin jest moim zdaniem jeszcze bardziej niemęskie i podchodzi pod trolling ;)
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Chłopaki, zakończcie proszę ten idiotyczny temat. Jak zwykle przy masterach nikomu nie przyszło do głowy załatwienie tej pierdoły - na szczęście niczym to nie grozi (choć powinno)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Szmajson
Postownik Niepospolity
Posty: 5104
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"
Kontakt:

Post autor: Szmajson »

Dmtrij pisze:Chłopaki, zakończcie proszę ten idiotyczny temat. Jak zwykle przy masterach nikomu nie przyszło do głowy załatwienie tej pierdoły - na szczęście niczym to nie grozi (choć powinno)
16.07 jak wróciłem do PL, napisałem do Krzyska że zgłaszam z opóźnieniem (byłem na wakacjach) i żeby wprowadził korektę. Nigdy nie było z tym problemu, może jest zajęty lub też na wakacjach. Przesłałem mu przypomnienie wraz z kopią starego maila. Nie sądzę żeby był z tym jakiś problem.
Spokój to kłamstwo, jest tylko pasja. Dzięki pasji, osiągam siłę. Dzięki sile, osiągam potęgę. Dzięki potędze, osiągam zwycięstwo.

Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

KrzysiekW wraca z urlopu w najbliższym czasie, chyba do końca lipca.

Turniej będzie masterem! Nie ściskajcie tak pośladów!

pozdrawiam
Furion

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Akurat z zaliczaniem spóźnionych masterów chyba nigdy nie było problemów - zbyt wielu graczy by na tym "ucierpiało".
A DMP to już chyba któryś raz jest zgłaszane po oficjalnym terminie, ale straty wielkiej nie ma bo o tym turnieju było wiadomo na wiele wcześniej niż jeden miesiąc. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Wróciłem, mail dotarł, zrobione. :)

ODPOWIEDZ