Master Bitwa o Białystok 2013 "Winobranie" 27-28.04.2013

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Re: Master Bitwa o Białystok 2013 "Winobranie" 27-28.04.2013

Post autor: JaSzczuras »

Co już lista rezerwowa??
Kurcze trochę lipa, no nic,
Jeżeli dokonam przelewu i nie zostanę z braku miejsc dopuszczony rozumiem, że zwrot kasiorki??

yedee
Mudżahedin
Posty: 344
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »

Heh, zdaje sie zatem ze w tym roku poraz pierwszy zabraknie w Bialymstoku Szczecinskiej reprezentacji. Za wolno sie ogarniamy! #-o

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Kalesoner pisze:tak jak ostrzegałem krzaki paradoxo-kalafiorowo-frontowe wycięte
Ty, ale wiesz że hitleryzm się już skończył?

Jak chłopakom nie przeszkadzają rozmowy w ich temacie to chyba nie musisz interweniować. No chyba, że to obawa przed przeskoczeniem tematu Bazyliszka... tam zdaje się było dość cicho w tym roku :wink:

Wyluzuj Marcin, daj się pojarać fajnym turniejem.






P.S. Chłopaki powinniście stanąć na głowie i zwiększyć limit.... stówka to masakrycznie mało jak na zajebistość Waszego Mastera...
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

No no szczególnie, że macie potencjał na największego mastera w sezonie :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Pytanie otwarte:

Prawdopodobnie możemy zwiększyć ilość miejsc na Masterze. Lecz będziemy musieli umieścić warzywniak na korytarzu bądź w salkach pobocznych. Czy gracze się zgadzają na takie rozwiązanie?

Nie chcemy by później Bob był oskarżony za niski komfort gry.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Jak dla mnie spoko jak wyląduje w warzywniaku nie będę narzekał :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Siena
Chuck Norris
Posty: 512
Lokalizacja: MKGB Północne Rubieże

Post autor: Siena »

Przemcio pisze:Jak dla mnie spoko jak wyląduje w warzywniaku nie będę narzekał :mrgreen:
Ja to samo :mrgreen: Wychodzi na to, że wysłanie zgłoszenia wczoraj o północy było strzałem w 10 :mrgreen:

Awatar użytkownika
Bonczek
Chuck Norris
Posty: 436
Lokalizacja: W-wa/Lubartów

Post autor: Bonczek »

Ja raczej poza warzywniak nie wyjdę przez cały turniej, więc czuję się zobligowany powiedzieć, że granie w salkach bocznych mi w niczym nie będzie przeszkadzało ;)

yedee
Mudżahedin
Posty: 344
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »

Mysle ze wiekszosc graczy bedzie jednak za zwiekszeniem ilosci miejsc kosztem komfortu grania na warzywniaku.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

ja bym chetnie sie zapisal jak bedzie szerszy limit miejsc
Inferno pisze: Nie chcemy by później Bob był oskarżony za niski komfort gry.
Vox populi vox dei! ;) nikt wam zlego slowa nie powie ;) mowie jako Adam "101 na Bazylu' Qc, chce salke boczna ;)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Inferno pisze:Pytanie otwarte:

Prawdopodobnie możemy zwiększyć ilość miejsc na Masterze. Lecz będziemy musieli umieścić warzywniak na korytarzu bądź w salkach pobocznych. Czy gracze się zgadzają na takie rozwiązanie?

Nie chcemy by później Bob był oskarżony za niski komfort gry.

Jakie salki? Jaki korytarz? Wy dostawiajcie lepiej namiot wojskowy (przecie na froncie będziemy) i tam się warzywniak przy grillu zrobi (ot, co by warzywa coś z życia miały ) :)

Jak dacie radę, to limit zwiększajcie. =D>

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Ja też raczej przyjadę jak co roku, ale na tą chwilę za wcześnie dla mnie, żeby się określać.
Mam nadzieję, że dla nikogo miejsca nie zabraknie :)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

U mnie problem byl taki że nie mam dojazdu autem ktore jest zepsute (auto Gremliego ; p) i nie wiadomo czy bedzie nas stac na nie ^^ ale nic to i tak sie zapisuje! dojade PKP najwyzej! choc to straszne!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Grichalk pisze:
Inferno pisze:Pytanie otwarte:

Prawdopodobnie możemy zwiększyć ilość miejsc na Masterze. Lecz będziemy musieli umieścić warzywniak na korytarzu bądź w salkach pobocznych. Czy gracze się zgadzają na takie rozwiązanie?

Nie chcemy by później Bob był oskarżony za niski komfort gry.

Jakie salki? Jaki korytarz? Wy dostawiajcie lepiej namiot wojskowy (przecie na froncie będziemy) i tam się warzywniak przy grillu zrobi (ot, co by warzywa coś z życia miały ) :)

Jak dacie radę, to limit zwiększajcie. =D>
Bez sensu.
Chłopaki z Gorzowa mówili, że taki namiot to 15 tysięcy :wink:
Rachunków nie było, więc trzeba im wierzyć :wink:


Ja jako tytułowe warzywo również nie mam nic przeciwko bocznym salkom.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
lajkonik
Masakrator
Posty: 2622

Post autor: lajkonik »

Ja jako prawie pewny kandydat do warzywniaczka nie mam nic przeciwko. Wydaje mi się, że im więcej nam jest na turnieju tym lepiej.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
lajkonik Obrazek

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Proste - otwierać Warzywniak po za salą gimnastyczną :)
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

JaSzczuras
Chuck Norris
Posty: 484
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: JaSzczuras »

Przynajmniej na warzywniaku będzie cicho i spokojnie bez gwaru miło będzie odpocząć, a Front będzie miał najliczniejszy master w roku :)

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

RIPlay pisze:Proste - otwierać Warzywniak po za salą gimnastyczną :)
A co, nie lubisz grać na sali? :twisted: :P
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
oczko
Falubaz
Posty: 1407
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: oczko »

Ja też sądze że warzywniak po za główną salą nikomu nie zawadzi - o ile oczywiście to dla was zbyt duży problem nie będzie pod względem organizatorskim i np. ewentualnym sędziowaniem lub nagłośnieniem
Obrazek

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Arbiter Elegancji pisze:
RIPlay pisze:Proste - otwierać Warzywniak po za salą gimnastyczną :)
A co, nie lubisz grać na sali? :twisted: :P
Za duży tłum ;P
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

ODPOWIEDZ