Chrzanowskie Dni Fantastyki 14.09. 2013

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Re: Chrzanowskie Dni Fantastyki 14.09. 2013

Post autor: Domino »

Również uważam, że to, co robisz, Ździchu, jest po prostu nieładne. Wiadomo, że w trakcie turnieju Solo tych bonów nie wyczaruje, musiał je załatwić wcześniej, tak się sprawa ma zresztą z większością turniejów. Dzięki przedpłatom organizator nie traci pieniędzy, gdy ktoś po prostu nawali. Ty natomiast piszesz jakieś bzdury o robieniu pieniędzy na kolegach, podczas gdy Solo dokładnie rozpisał koszta imprezy.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Ździchu pisze:Idea przedpłaty polega na tym że jak dasz znać przed eventem że nie będziesz to dostajesz zwrot tak to działa z wczasami, koncertami i innymi tego typu wydarzeniami.

Nie było informacji że osoby robiące przedpłatę stają się sponsorami turnieju bo już jej nie odzyskają nawet jak na niego nie dojadą.

Także bronienie Sola jest co najmniej nie na miejscu, bo zawsze stara się zrobić na ludziach hajs czytaj autobus, turnieje czy inne tego typu rzeczy.
pokaż mi biuro podróży, które zwraca zaliczkę w przypadku rezygnacji, albo biuro festiwalowe, które zwraca kasę za bilet w przypadku wycofania się z udziału w koncercie.
chętnie skorzystam z ich oferty.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

To ja może taki mały offtop i wrzucę relacje z turnieju :wink: .

Suche Bile w składzie:
- Suchy – BRE
- Sergio – WOC
- ja- HE

Grałem nieco zmodyfikowaną wersją rozpiski z DMP (czyli 2x4 lvl high/death, 4 bolce, masa śmieci – w tym nowość 2x tiranoc).

I bitwa – SS I
Suchy – Domin (TK)
Sergio – Andrzej (VC)
Ja zagrałem na Sola (SK)
SK nie są w gronie moich ulubionych przeciwników – ciężko tam wyjąć jakieś sensowniejsze punkty, dzwon nie wyszedł z deploya, abomka na turę oderwała się od krawędzi po to żeby za chwilę do niej wrócić. Wystawiłem się dość daleko dla pewności.
Bitwa była po znakiem miziania. W drugiej turze dzwonienie – 12 – tracę 3 bolce, 4 dostaje ranę – w połączeniu z 2 unitami gutterów stwierdzam że nie ma sensu bronić ostatniego i ruszam do przodu. Solo wyskakuje ze scrolli (dispel i shielding) przy snajperkach na elektryków, którzy rewanżują się błyskawicami ściągającymi mi 1 rydwan i 3 sisterki, później flamesy powodują panikę (na 7 z przerzutem) na unicie slavów z 2 elektrykami wyganiając ich za stół. Silverzy, ellyriani i tiranoc kanapkują clanraty (wsparci soulblightem), Gutterzy zdjęli mi orła i dobili 3 sisterki,.
Straciłem 1 rydwan, 4 bolce, 1 orła, 1 sisterki. Solo 1 gutterów, 3x20 slavów, 3 elektryków, clanraty z bannerem, 2x giant raty i latarkę (wybuchła w 3 turze)
12:8 – team 34-26

II bitwa – SS II
Suchy - Krzemi (co za nick…WOC)
Sergio – Zaf (DE)
Ja – Eltharion (EMP)
Eltharion zrobił mały bunkier w rogu, magiem bał się stanąć blisko w efekcie jedynym czarem który mógł rzucać była kometa (weszła 1 z IFki – kosztowała 3 levele, zabiła 6 łuków – MR3). Ja lekko rozciągnięty – nie dając celów działom.
Imperium pojechało nieco do przodu, czołg dostrzelił do 1 bolca – z paniki uciekli SH, ja wbiłem ranę w hellblastera, ściągnąłem kilku kawalerzystów, drudzy silverzy przegonili 5 KO. Imperium dalej do przodu, z magii wrzucając mi kometę – musiałem podejść w zasięg hebla – 2 unity sisterek, 2 fasty, rydwan wpadł w 7 KO z priestem – DD z magii – złamał, nie gonił żeby odginać demiśki – DT na 3 moich unitach (sisterki, rydwan, bolec) i zbierają się na 2x1. Magią powoli dobieram się do spearmenów z kadrą. Demisie wpadają w rydwan - wbijają 3 rany, uciekam – nie gonią żeby nie dostać WL na bok. W kolejnej turze demiśki, którym zostało 10 W dają flee na szarżę WL ale jak ping pong (sisterki, ellyrianie) wracają pod nogi WL, którzy robią później ładnego SR, dołącza do nich mag żeby wejść w zasięg. W magii czołg przeskakuje nad słońcem ale kadra panikuje z flamesów za stół. Eltharion poddaje bitwę – na stole miał czołg, 1 działo i 2 rannych kowbojów na pegazach bez perspektyw.
Ja straciłem 1 bolca, 1 orła, 2x SH i 1 fasta – 20:0
Team 40+

III bitwa – RyK
Suchy – Bombaj (DOC)
Sergio – SaS (HE)
Ja – Marek Bąk (LIZ)

Ustawiłem się dość daleko, czary wylosowałem nienajgorsze. Marek wystawił slanna w 20 kohorty na górce, zaczął ale z niej nie zszedł. W mojej pierwszej magia w unit – zbita, łucznicy dostali +2 do BSa i wszystko w slanna – 3/4 wardów na slannie zdanych- efekt ubity oddział i 1W na slannie którzy wszedł do drugiego unitu. W drugiej Marek wysadza sobie slanna niszcząc mi banner na WL – wynik ustalony, gramy dla przyjemności jakby się nie wysadził, tym razem odstrzeliłem cały unit razem ze slannem.

Nie zdążyłem stracić żadnego oddziału, 20:0
Team 40+

Jak mówiłem przed turniejem lubię grać z SS szkoda że mieliśmy tylko 3 bitwy 8) .
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Ździchu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: ZKF Zabrze
Kontakt:

Post autor: Ździchu »

Jakby ktoś miał wątpliwości to ja nie miałem problemu z dotarciem na turniej miały dwie osoby z mojej drużyny o czym $olo dobrze wie a reszta piszących niestety nie.

Idź na przykład do Multikina kup bilet i wróć za 5 min powiedz że się rozmyśliłeś bez problemu dostaniesz zwrot masz do tego prawo, ale nie o prawo tu chodzi, a o koleżeński turniej i postawcie się po drugiej stronie gdy płacicie 45 zł i nie dostajecie nic w zamian czy podoba Wam się taki układ.

Gdybyśmy nie zapłacili przedpłat i tak byście tych bonów/medalów nie mieli i nie byłoby sprawy bo turniej i tak by się odbył, więc również nie rozumiem Waszej postawy.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Aż się zaloguję.

Ździchu, to ściągnij tę kasę od tych dwóch zawalaczy.

Jako osoba postronna, ale znająca nasze battlowe bagienko pozwolę sobie napisać, że to nie pierwszy raz kiedy zgłosiliście się na turniej a potem "jakoś tak wyszło". :) Są to przypadki wręcz nagminne (wiem, bo mnie też kilka razy tak urządziliście, najczęściej wręcz nie dając znać że nie dotrzesz/dotrzecie, a i zdarzyło mi się wieźć ludzi których Ty wystawiłeś z dojazdem) i w sumie otwarcie napiszę, że cieszę się, ze taka sytuacja wyszła. Może teraz poważniej podejdziecie do roboty organizatorów.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Brawo Krzysiu =D>

Ja pamiętam, jak raz musieliśmy ogarniać bodajże Irka i Denisa, po tym jak wziąłeś ich na mastera w piątek wieczorem do Krakowa (a mieli wtedy z 17 lat). Po dojechaniu na miejsce dowiedzieli się, że jednak masz inne plany i ich nie przenocujesz. Zostawiłeś ich samym w centrum miasta, bez żadnego kontaktu do kogoś miejscowego i miejsca, gdzie mogli by się przekimać, a sam poszedłeś sobie pukać jakąś pannę. No i mnóstwo innych razy miałeś jakieś inne krzywe akcje tego typu. Także nie dziw się, że jak ktoś słyszy, że Zabrze nie dojechało, to od raz sobie myśli "To na pewno przez Zdzicha"

Temat jest chyba wyczerpany. Sola na pewno Ci tej kasy nie odda, a Wam radzę się przyzwyczaić do przedpłat (bezzwrotnych i premiowanych obniżeniem ceny i dodatkowymi puntami) Z tego co widzę, to ten system podoba się prawie wszystkim i jak można zaobserwować w tym temacie, działa idealnie chroniąc organizatora i graczy przed niesolidnymi ludźmi.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ździchu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: ZKF Zabrze
Kontakt:

Post autor: Ździchu »

Z tego co pamiętam to chłopaki jadąc ze mną zostali poinformowani że nie będę miał dla nich miejscówki i mieli sobie taką ogarnąć i zdaje się wtedy Ty wystawiłeś ich bo miałeś wziąć na akademiki, a tego nie zrobiłeś.

Lubie jak SS zagina zasady w batlu, czasoprzestrzeń i rzeczywistość.

Temat nie został wyczerpany bo pieniądze nie zostały zwrócone, a ja zapłaciłem za turniej w którym moja drużyna nie wzięła udziału.

Jeżeli Twoi koledzy to prawie wszyscy to świetnie umiesz liczyć, ale wy lubicie robić interesy w stylu $$ kasy za plastikowy worek który nazywacie koszulką klubową tutaj kolejny ukłon w stronę $ola.

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Weź już skończ bo żal bierze.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ździchu pisze: Jeżeli Twoi koledzy to prawie wszyscy to świetnie umiesz liczyć, ale wy lubicie robić interesy w stylu $$ kasy za plastikowy worek który nazywacie koszulką klubową tutaj kolejny ukłon w stronę $ola.
Z tego co wiem, tak przedpłata na turniej jak i koszulki klubowe są DOBROWOLNE - nikt Cie nie zmusza do korzystania z jednego ani drugiego, znasz pełną gamę wad i zalet obu rozwiązań

Natomiast jeżeli czujesz się oszukany nie pozostaje Ci nic innego jak zgłosić sprawę na Policję - oszustwo to poważne przestępstwo a Solo w wiezieniu na pewno przestanie robić mnie w chuja np. organizując mi worki plastikowe w których btw czuje się zajebiście tak mnie gnojek oszukał

Btw - dodaj jeszcze ze Solo okrada wszystkich kolegów z klubu SS bo zbiera składki, za które np kupuje blaty z których korzysta tylko on, uprawiając na nich marihuanę i seks
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Ździchu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: ZKF Zabrze
Kontakt:

Post autor: Ździchu »

Są dobrowolne ale nikt nie napisał że bezzwrotne.

Liczę że $olo nie będzie chciał się targać po sądach za 45 zł.

Qc nigdy nie wątpiłem w Twój dobry gust 8)

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

Weźcie przestańcie mu odpisywać, po co ciągnąć temat, na który wszyscy poza jednym hmm.. gościem mają takie samo zdanie?!
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dostałem kilka pw od ludzi którzy nie przyjechali na temat zwrotu pieniędzy, Zdzicha i całej tej sprawy. Czuli się niezręcznie, przez te wszystkie posty Zdzisia. Chciałem więc powiedzieć, że absolutnie nie mam pretensji do pozostałych pięciu osób, że nie przyjechaliście. Jest mi po prostu trochę szkoda, bo fajnie byłoby z Wami pograć. Jestem za to zniesmaczony zachowaniem Zdzisia. Ja tu już pisać nie będę, bo to jak grochem o ścianę.

Dzięki za fajny turniej chłopaki i do zobaczenia na Silesianie :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Ździchu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 137
Lokalizacja: ZKF Zabrze
Kontakt:

Post autor: Ździchu »

Andrzej weź tabletki.

Inne osoby, które nie przyjechały są zdania że $olo powinien oddać im kasę.

Cieszy się ze swojego medalu który Ci zafundowaliśmy i będzie Ci przypominał że jesteś słabszy od Ósmej Bili.

Przedpłaty były do 11.09 ja kasę przelałem 12.09 więc popełniłem błąd spóźniłem się i chcę zwrot pieniędzy pytanie czy Skarb Państwa zarobi koszty procesowe od $ola czy też nie.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ździchu pisze: Cieszy się ze swojego medalu który Ci zafundowaliśmy i będzie Ci przypominał że jesteś słabszy od Ósmej Bili.
Dobre! :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Ździchu pisze:
Przedpłaty były do 11.09 ja kasę przelałem 12.09 więc popełniłem błąd spóźniłem się i chcę zwrot pieniędzy pytanie czy Skarb Państwa zarobi koszty procesowe od $ola czy też nie.
Wartość przedmiotu sporu 15zł?
Najs, zawsze po cichu liczyłem że pierwszy battlowy pozew jednak będzie więcej wart :wink:
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Liczę że $olo nie będzie chciał się targać po sądach za 45 zł
Błąd ja chętnie skruszę kopię i to nie o 45 zł tylko o odzyskanie dobrego imienia i chęci do organizacji, człowiek robi coś z dobrej woli często do tego dopłaca, szanuje słowo innych i ciągle dostaje po dupie przez takich ludzi jak ty, masz cięty język i siejesz negatywny fetor.
Mnie osobiście to rajcuje podoba mi się pomysł jeżdżenia po sądach o śmieszne 15 zł bo o to walczysz.
Ja tych pieniędzy nie mam więc ich nie wyczaruje, po za tym uważaj co mówisz bo swoją śmieciową gadką obrażasz wiele osób śmiejesz się z naszych koszulek, ludzie własnoręcznie je wyszywali pewnie nie spali po nocach starali się a ty.
Może ujmę to inaczej twoje zadbane długie włosy oraz wyrafinowany gust no i znajomość mody i obecnych trendów stawiają cię prawie na równi z Tomaszem Jacykowem, może chcesz nam o czymś powiedzieć ? z mojej strony powiem tylko że akceptuję cię takim jaki jesteś mów bracie w Jezusie Chrystusie jaki masz problem może uda nam się jakoś wspólnie wyleczyć Twoje ciągoty.
p.s.
niestety w kwestii finansowej nie mogę ci pomóc.

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Cauliflower pisze:
Ździchu pisze:
Przedpłaty były do 11.09 ja kasę przelałem 12.09 więc popełniłem błąd spóźniłem się i chcę zwrot pieniędzy pytanie czy Skarb Państwa zarobi koszty procesowe od $ola czy też nie.
Wartość przedmiotu sporu 15zł?
Najs, zawsze po cichu liczyłem że pierwszy battlowy pozew jednak będzie więcej wart :wink:
Dobra, usuwam to, bo faktycznie ktoś może na poważnie do tego podejść :P
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2013, o 16:12 przez Szaitis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

xxxx

usuwam, bo mnie poproszona

sprawa jest poważna :D
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2013, o 21:22 przez Cauliflower, łącznie zmieniany 1 raz.
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

Dobrze że żaden z nas w TĄ grę losową nie gra, tylko tak sobie tutaj gadamy! ;p

Solo walcz! Jak coś to wiesz;

masz mój topór! ;)
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

ODPOWIEDZ