Gampowe Dożynki (26-27.10.2013)

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: Gampowe Dożynki (26-27.10.2013)

Post autor: Dymitr »

7km jest akceptowalne właściwie, rok temu spaliśmy tez w jakiejś wsi i było dobrze
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Organizator
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Organizator »

Tonący łapie za wszystko co ma pod ręką.

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

Laser Taga na pewno uda się jakiegoś zagrać i painta też.

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

No i jak z noclegami panowie?? Ja wiem że się staracie itd... ale chcielibyśmy też wiedzieć na czym stoimy. Czy jest OSP czy mamy się bujać i szukać sobie na własną rękę ?? Po prostu dajcie nam znać i możliwość jakiegoś ustawiania się do wyjazdu. Czy mamy dopłacać po 10zł od łebka do tych 40zł które już poszły?? Nic nie wiadomo. Może się okazać że mimo zajebistej bliskości nikogo z łodzi nie będzie bo do wieczora dzisiejszego dnia daliśmy sobie deadline na podjęcie decyzji co do wyjazdu.
Obrazek

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Nocleg się na pewno znajdzie. Kaleson, Handełek deklarowali już chęć przenocowania kilku osób. Napiszcie do nich. A kwestia dyszki nie jest chyba aż tak istotna :P
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
malfoj
Falubaz
Posty: 1306
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malfoj »

Edit nieważne
Ostatnio zmieniony 21 paź 2013, o 20:52 przez malfoj, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Proponuję przemianować turniej na DMW: Drużynowe Mistrzostwa Warszawy.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Handełek
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Handełek »

GAMP TEAM OPEN :)

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

nie jest istotna w kwestii obciążenia finansowego, ale jest istotna jako informacja kiedy.. ?? czy na miejscu można czy z przelewem ? Dlaczego wraca opcja noclegu na OSP w Babicach w których de facto miał ten turniej się odbywać wcześniej ?? To nie możecie tam przenieść turnieju.. ?? Czy zwyczajnie dostaliście jakąś kasę w ramach sponsoringu od miejsca w którym teraz będzie się ten master odbywał, ale nie chcą nas tam trzymać na noc i jesteście w kropce bo nie macie co z nami zrobić.. ?? rodzą się pytania, a my czyli gracze dostajemy mało odpowiedzi już od samego początku. O 20tej mieliśmy wiedzieć czy babice nas podejmą. Mamy 21wszą prawie 30 i odpowiedzi brak.
Obrazek

Organizator
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Organizator »

Hoops pisze:No i jak z noclegami panowie?? Ja wiem że się staracie itd... ale chcielibyśmy też wiedzieć na czym stoimy. Czy jest OSP czy mamy się bujać i szukać sobie na własną rękę ?? Po prostu dajcie nam znać i możliwość jakiegoś ustawiania się do wyjazdu. Czy mamy dopłacać po 10zł od łebka do tych 40zł które już poszły?? Nic nie wiadomo. Może się okazać że mimo zajebistej bliskości nikogo z łodzi nie będzie bo do wieczora dzisiejszego dnia daliśmy sobie deadline na podjęcie decyzji co do wyjazdu.

Miejsca się znajdą - OSP ma mi dać znać jutro rano.
10 zł będzie do dopłaty - te pieniądze pójdą w całości na transportowanie was do noclegowni i na sam nocleg.

W razie jak by OSP nie wypaliło (ale to mało prawdopodobne) to z wejściówek które będą zapłacone, będę wam w jakimś stopniu rekompensował za noclegi - albo raczej będę starał się wam znaleźć najlepszą opcje hotelową w pobliżu Gampa.

Nie denerwować się i niestresować.

Limit 30 teamów pozostaje bez zmian.

Proszę się nie martwić - w najgorszym wypadku za swoje błędy, niedociągniecia, oraz ostatnie problemy będę zmuszony wyłożyć z własnej kielni.

Co do odpowiedzi z lokalizacjami:
Master w babicach się nie odbędzie ze względu nie wpuszczenia nas do szkoły - pierwszy strzał w kolano.
Kolejne miejsca które wcześniej miałem obczajone były również nie dopuszczone lub z racji straszliwej lokalizacji bardziej uciążliwe zarówno dla orgów jak i graczy.
Gamp stał się alternatywą która wbrew pozorom miała być dużo lepsza niż szkoła - miejsce stałe, nocleg na miejscu, melanż, bar otwarty całą noc, grill całą noc. Zakaz spania i możliwość siedzenia tylko do 00:00 stał się kolejnym strzałem w kolano i bardzo dużą kłodą pod nogami.
Nie dziwcie się ża staram się wiązać koniec z końcem jak najmniejszymi waszym kosztem.

Dałem cała na polu forumowym, ale postaram się wybrnąć z tego bagna samą organizacją.
kto był wcześniej na Masterach organizowanych przez nas to wię że zawsze warto było być pomimo jakichkolwiek niedogodności.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2013, o 20:36 przez Organizator, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Hoops pisze:nie jest istotna w kwestii obciążenia finansowego, ale jest istotna jako informacja kiedy.. ?? czy na miejscu można czy z przelewem ? Dlaczego wraca opcja noclegu na OSP w Babicach w których de facto miał ten turniej się odbywać wcześniej ?? To nie możecie tam przenieść turnieju.. ?? Czy zwyczajnie dostaliście jakąś kasę w ramach sponsoringu od miejsca w którym teraz będzie się ten master odbywał, ale nie chcą nas tam trzymać na noc i jesteście w kropce bo nie macie co z nami zrobić.. ?? rodzą się pytania, a my czyli gracze dostajemy mało odpowiedzi już od samego początku. O 20tej mieliśmy wiedzieć czy babice nas podejmą. Mamy 21wszą prawie 30 i odpowiedzi brak.
Turnieju przenieść nie można bo szkoła się wypięła i gdyby nie Handełek to byłaby kiszka... Teorie spiskowe zostaw maciarowi.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Hoops
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Ośmiornica łódzka

Post autor: Hoops »

no to przynajmniej wiem kto się wypiął :)
Nie doszukuję się na chama teorii spiskowych, ale dla zwykłego gościa gracza skoro turniej miał być w miejscu A a odbędzie się w miejscu B z tym że nocleg będzie? w miejscu A to najzwyklej w świecie się gubię i nie wiem o co chodzi. A znasz stare porzekadło .... :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Hoops pisze:no to przynajmniej wiem kto się wypiął :)
Nie doszukuję się na chama teorii spiskowych, ale dla zwykłego gościa gracza skoro turniej miał być w miejscu A a odbędzie się w miejscu B z tym że nocleg będzie? w miejscu A to najzwyklej w świecie się gubię i nie wiem o co chodzi. A znasz stare porzekadło .... :P
Pancerna brzoza nie ma prawa zatrzymać polskiej maszyny ?
:wink:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Organizator
Wałkarz
Posty: 65

Post autor: Organizator »

Hoops - nie martw się.
W razie problemów będę każdego za rękę prowadził w mijsca docelowe.

Dałem w pierwszym poście nazwy potencjalnych Hoteli które są atrakcyjne zarówno pod względem ceny jak i bliskości oraz warunków. Jest to opcja dla osób które wolą lepsze warunki niż wspólne spanie.
Co do spania to będę w okolicach Środy pisał maile do wszystkich zgłoszonych odnośnie kto co wybrał, tak bym mógł to logistycznie powiązać jak najlepiej dla wszystkich.

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Jak to powiedział pewien filozof: http://www.youtube.com/watch?v=KuStsFW4EmQ :D

A tak z innej mańki jakiś plan na wspólną bibę nocną jest? Czy siedmiu wspaniałych z FW ładuje się do paradoxu i wychodzi dopiero na 4 bitwę :D
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Akadera pisze:Jak to powiedział pewien filozof: http://www.youtube.com/watch?v=KuStsFW4EmQ :D

A tak z innej mańki jakiś plan na wspólną bibę nocną jest? Czy siedmiu wspaniałych z FW ładuje się do paradoxu i wychodzi dopiero na 4 bitwę :D
To dobry plan. Tak zrobimy :mrgreen:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Niltag
Chuck Norris
Posty: 546
Lokalizacja: WWA

Post autor: Niltag »

Rozumiem ze te 10 pln to jest do doplaty dla tych co chca spac w tym OSP (czy jak to sie zowie), skoro doplata ma byc przeznaczona na nocleg...
"The best defense is a good offense." -Gen. George S. Patton

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Grolshek pisze:
Akadera pisze:Jak to powiedział pewien filozof: http://www.youtube.com/watch?v=KuStsFW4EmQ :D

A tak z innej mańki jakiś plan na wspólną bibę nocną jest? Czy siedmiu wspaniałych z FW ładuje się do paradoxu i wychodzi dopiero na 4 bitwę :D
To dobry plan. Tak zrobimy :mrgreen:
Ja tam nie widzę innej alternatywy - są dwa powody o których już z resztą wiecie :D
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kedziorson
Masakrator
Posty: 2219
Lokalizacja: Rogaty Szczur Gorzów Wlkp.

Post autor: Kedziorson »

ale się martwicie o te noclegi....Jesteśmy battlowcami, nie dość że twardzi jak skały to jeszcze pozytywni ludzie. wystarczy nam kawałek płaskiego pomieszczenie z dachem nad głową do kompletu ze śpiworem, karimatą co już nam Handełek (którego nie miałem jeszcze okazji poznać) i Śmiechu, którego znam nam zapewnili. Zostaje nam tylko domalowanie pacynek, i przyjazd.

Do zobaczenia w sobotę rano i poproszę o przyjechanie bo to pewnie jeden z moich niewielu masterów, na które się wybieram z racji połączenia pracy i studiów i szukania chaty.


pozdro !!
Kędziorson

Awatar użytkownika
Akadera
Falubaz
Posty: 1349
Lokalizacja: Białystok - Front Wschodni

Post autor: Akadera »

Daw pisze:
Grolshek pisze:
Akadera pisze:Jak to powiedział pewien filozof: http://www.youtube.com/watch?v=KuStsFW4EmQ :D

A tak z innej mańki jakiś plan na wspólną bibę nocną jest? Czy siedmiu wspaniałych z FW ładuje się do paradoxu i wychodzi dopiero na 4 bitwę :D
To dobry plan. Tak zrobimy :mrgreen:
Ja tam nie widzę innej alternatywy - są dwa powody o których już z resztą wiecie :D
Przekonaliście mnie :D
kudłaty pisze:Wiadomo alkohol jest dla ludzi, ale śliwowica jest dla frontu wschodniego

ODPOWIEDZ