SHAGA vol.5 28.12.2013 [Gdynia]

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pająk
Masakrator
Posty: 2669
Lokalizacja: Gdynia/Poznań- BWT Klika

Re: SHAGA vol.5 28.12.2013 [Gdynia]

Post autor: Pająk »

Ja mogę, na parowkach i tak najczęściej gram sam od lat, więc pasowałoby mi to. A jak będzie parzyście, to spoko :P

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

a to jest spoko pomysł
widać że umny i zdolny :wink:

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

No nie można za bardzo bo nie wiadomo jeszcze kto będzie a taszczenie na 1111 lub 2222 - bez przesady...
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

może się okazać ze nawet 2 osoby zostaną bez pary - lub też para bez przeciwnika
pytanie czy lepiej wtedy walić pauzę czy 2 osoby grają bez pary

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Ja w razie czego i tak mam walizkę z całą armią w Shadze, więc mogę się także poświęcić z tym 2222pkt sam:)
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

A jeżeli wszyscy zrobią rozpiski na 1111 i 2222 to nikt nie będzie musiał pauzować:)
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Korhil
Chuck Norris
Posty: 580

Post autor: Korhil »

tak jak w pksie gramy scenariusze? i jak tak to jak wygląda B&G? skoro parowanie jest losowe to chyba bez sensu bo może się zdarzyć, że drużyna z automatu przegrywa grę...
Imperial stormtroopers can never die. They can only go to hell and regroup.

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jeezu Tomek ogarnij :p, jeden wezmie armie na 2222 i w razie jakby było nieparzyście to gra sam, jak beda pary to bedzie normalnie losowany, to chyba nic ciezkiego :D
ewentualnie mozemy dwóch zmusić, jeżeli by miało być tak że zostanie pauzująca para ;p
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Policz. Żeby w parówce grali wszyscy musi być liczba graczy 4, 8, 12, 16, 20 itd wielokrotność liczby 4.
Jeżeli będzie inna parzysta liczba czyli 6, 10, 14, 18, musisz dodać dwie osoby które grają samodzielnie żeby znowu wszyscy mogli grać.
Jeżeli będzie nieparzysta liczba 5, 7, 9, 11 musisz dodać trzy osoby grające samodzielnie żeby nikt nie pauzował.

Ogarnij
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Nie jestem matematykiem, ale przy liczbie osób 6, 10 etc. to wtedy dwie osoby grają same i każdy gra w każej rundzie. Przy nieparzystej liczbie jest gorzej bo i tak ktoś pauzuje.
Najlepiej gdyby było 4,8... i po kłopocie.
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Dokładnie tak, przy czym przy nieparzystej liczbie 3 osoby grają samodzielnie i znowu wszyscy mogą grać w każdej rundzie.
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Pysiek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 176
Lokalizacja: GDAŃSK

Post autor: Pysiek »

:mrgreen: ale wam się nudzi

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Prawda. Co by nie było, damy rade.
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

Podpowiem że jest to związane z resztą z dzielenia liczby uczestników przez 4. Aby całkowicie wykluczyć możliwość pauzy potrzeba 3 graczy mogących grać na 2222. I będzie to lepsze rozwiązanie niż aby każdy miał robić 2 rozpiski.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

No to kto kce przygotowywać armie na 2222 oprócz Pająka? Szukamy jeszcze dwóch chętnych ;)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

Awatar użytkownika
Shaga
Chuck Norris
Posty: 449
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Shaga »

Żeby za dużo osób nie musiało nosić ja mam armie w sklepie więc spoko.
www.shaga.pl (już nie taki) nowy (ale na pewno najlepszy) sklep Gdynia ul.Morska 173

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

W sumie to dość sporo osób ma armię w sklepie :mrgreen:
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Loki
Chuck Norris
Posty: 629
Lokalizacja: BWT - Gdynia

Post autor: Loki »

O tak o tak ja tez chce posta! I jak cos tez mam walizke w sklepie!
A MESSAGE TO THE EMPIRE:

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮

Awatar użytkownika
Michał
Falubaz
Posty: 1207
Lokalizacja: BWT Klika - Rumia

Post autor: Michał »

Michał pisze:Ja w razie czego i tak mam walizkę z całą armią w Shadze, więc mogę się także poświęcić z tym 2222pkt sam:)
Że zacytuje sam siebie, z któregoś posta wyżej :)
AND THEY SHALL KNOW NO FEAR

KOLEJNY PUNKT DLA NAS !!! BWT KOCHANA !!!!
Cosmo pisze: 19 sie 2014, o 20:33 BTW gdzie spia Ci co nie chodza spac przed polnoca? Jakies zwierzeta z Nemezisu, BWT, Front..?

Awatar użytkownika
Jagal
Niszczyciel Światów
Posty: 4288
Lokalizacja: Gdańsk SNOT

Post autor: Jagal »

No to Suchy, Pająk i Tomek robią rozpy na 2222 i z głowy :)
Kupię bretońskie modele z 5tej edycji:
Metalowi quesci,
French Games Day Knight 'L'Hermite De Malemont' !! ,
4ed rycerze na piechotę.


Snot Fanpage <<--- , klikać! ;)

ODPOWIEDZ