Prezentacja gry Bolt Action

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: Prezentacja gry Bolt Action

Post autor: bless »

Wieszkto pisze:Czyli oni kłamią iż mają wyłączność na BA.
http://hobbystore.pl/about_us
Patrz w avatar Szamana. Tam jest prawda.
Obrazek

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Co racja to racja , o sytuacji świadczą czyny a nie słowa.
A tam BA w ofercie nima
:cry:
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Wieszkto pisze:Czyli oni kłamią iż mają wyłączność na BA.
http://hobbystore.pl/about_us

Może sam wiesz kto znalazł umowę sprzed milionów lat i teraz sobie o niej przypomniał :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Gokish pisze:Może sam wiesz kto znalazł umowę sprzed milionów lat i teraz sobie o niej przypomniał :D
Ale nic nie wiem ,to nic nie powiem :-# . Poza tym zastanowiła mnie ta cała sytuacja , ale z tego wynika iż oni kłamią [-(
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

mamy juz date i miejsce pokazu we Wroclawiu - zapraszam do tematu:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=24&t=42878
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Już jutro ! 1 lutego odbędzie się prezentacja systemy Bolt Action w Księgarni FABER i FABER Puławska 11. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział bo widzę iż główny promotor nas nie poinformował .
No cóż ale nie to mnie zaintrygowało , zaintrygowało mnie natomiast to co jest napisane w tej że wiadomości a mianowicie.
FABER i FABER pisze:Nasz były pracownik, współpracownik i obecny kolega, Maciek Król wraz z Grzegorzem Millerem , wpadli na szalony pomysł wypromowania na polskim rynku Gry Bolt Action
:shock:
Bo kiedyś z tego co pamiętam Pan Szaman wyparł się takowego faktu ,także nie wiem co o tym sądzić i co sądzić o panie D...886< persona non grata>czy to był troll, czy może ktoś kto potrafił w sposób tajemniczy takie informacje pozyskiwać :roll: .

Życzę miłego grania w Bolca
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:Już jutro ! 1 lutego odbędzie się prezentacja systemy Bolt Action w Księgarni FABER i FABER Puławska 11. Jakby ktoś jeszcze nie wiedział bo widzę iż główny promotor nas nie poinformował .
jutro w FiF nie odbedzie sie prezentacja, a turniej. stosowna informacja pojawila sie w wielu miejscach w sieci (w tym rowniez na dedykwanym forum, do ktorego byl podany tutaj link).
tutaj akurat nie - ale to juz sprawa organizatora.
Wieszkto pisze:No cóż ale nie to mnie zaintrygowało , zaintrygowało mnie natomiast to co jest napisane w tej że wiadomości a mianowicie.
FABER i FABER pisze:Nasz były pracownik, współpracownik i obecny kolega, Maciek Król wraz z Grzegorzem Millerem , wpadli na szalony pomysł wypromowania na polskim rynku Gry Bolt Action
:shock:
Bo kiedyś z tego co pamiętam Pan Szaman wyparł się takowego faktu ,także nie wiem co o tym sądzić i co sądzić o panie D...886< persona non grata>czy to był troll, czy może ktoś kto potrafił w sposób tajemniczy takie informacje pozyskiwać :roll: .
nigdy nie wypieralem sie faktu mojej krotkiej (kilka m-cy) kariery u Faberow.

EOT
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

A właśnie że się wyparłeś , na GV i na tym forum .
Nawet cytować mi się nie chce .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Szaman jak to jest mieć własnego Macierewicza na tym forum?
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Wieszkto pisze:A właśnie że się wyparłeś , na GV i na tym forum .
Nawet cytować mi się nie chce .
a Ty pisales, zeby nie brac Twoich wypowiedzi powaznie.
cytowac mi sie nie chce.
Duderson pisze:Szaman jak to jest mieć własnego Macierewicza na tym forum?
dawno sie nie udzielalem publicznie na BP i juz zapomnialem, jacy tu kosmici wystepuja :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Wieszkto
Chuck Norris
Posty: 588
Lokalizacja: Piekło

Post autor: Wieszkto »

Szaman pisze:a Ty pisales, zeby nie brac Twoich wypowiedzi powaznie.
cytowac mi sie nie chce.
Ta Panie gdzie .
-Qc- pisze:Sie naucz - to jest TROLL. Ja jestem ARTYSTĄ (artystOM dla groszka - ogladasz fulham w niedzielę nie?)

ODPOWIEDZ