Sezon czas zacząć Rudy goblin 26.01.2014 EURO!!!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Re: Sezon czas zacząć Rudy goblin 26.01.2014 EURO!!!

Post autor: Eldritch »

Marks, zabiłeś mnie i moją żonę, post miesiąca =D>
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tak Robercie, mam do Ciebie żal o to jak zachowałeś się i że pozwoliłeś Laikowi grać dalej po tym co zrobił. Oczywiście jestem Ci wdzięczny za to, że go powstrzymałeś od narobienia dalszych szkód, nie zmienia to jednak faktu, że negatywnie oceniam Twoją decyzję i za to Cię krytykuję.
Masz jednak rację co do tego, że powinienem był użyć zwrotu niekonsekwentny zamiast oskarżać Cię o ubytki w męskości i za to Cię przepraszam i wyedytuje posta. Jednak co do całej reszty nadal uważam, że mam rację, ale to już wytłumaczę Ci na żywo.

Co do zarzutów do mnie - owszem, nie jestem święty, potrafię się spinać i mieć ciśnienie. Ale nigdy nie uderzyłbym ani nie wykonał żadnego aktu agresji wobec kogoś, kto mnie zirytował lub wkurzył.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Marys pisze:
Za takie zachowanie powinien iść ban. Nie ma żadnych okoliczności łagodzących. Że oddał nagrodę? To zasrany obowiązek był Laika, żeby oddać pieniądze. Łaskę zrobił? Ma jaja? Ależ wy macie dziwne życie na tym GŚ.

.
I poszedł, a ja nie miałem wątpliwości, że powinien. Gdybym jednak go wyrzucił to spakowałby się, a chłopak pewnie nie ubiegałby sie o zwrot kasy i nie dostałby jej. Dlatego właśnie zmieniłem zdanie.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Maryś oczywiście, że nie jest to sytuacja łagodząca. Nie napisałem tego, żeby kogokolwiek usprawiedliwiać, a głównie po to, że a nuż Andrzej ogarnie, że coś jest nie tak w celowym irytowaniu ludzi.

P.S. Swoją drogą na ETC zagrałem jedne z najbardziej fair play bitew w życiu, więc tworzenie legendy o nich jest trochę bazowane na przestarzałych danych.

P.S.S. Swoją drogą fakt, za takie rzeczy powinno być sroższe karanie. Andrzej nie andrzej, Stannis Beratheon miał dobry sposób, zabiłby obu :D
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Ja rozumiem, że to ciężka sprawa, ale jakoś mi się wierzyć nie chce, że laik - pod naciskiem środowiska i po powrocie do stanu normalności - nie zwróciłby pieniędzy za zniszczone modele. Rekompensata zniszczeń nie może być argumentem.

Golon: Na ETC Duke i ja zagraliśmy jedne z najbardziej ostrych bitew z Angolami. A Tutajec nie bez powodu został bohaterem ETC 2012 stojąc za Włochem :) Więc wiem o czym piszę.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Oniemiałem. Mamy dopiero koniec stycznia a tutaj historia której do końca roku nic nie przebije.

Panowie, powiem jedno- wstyd. Wstyd i hańba. Jeżeli Laik będzie miał odwagę cokolwiek tu napisać, to mam szczerą nadzieję że będą to jedynie przeprosiny. Niech zdobędzie się chociaż na tyle męskiej godności.
Pocisk pisze:No sztandar jest mocny... dużo rzeczy jest mocnych, zamknijcie japy i nauczcie się grać

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Dobrze. W takim razie popełniłem błąd. Jest o tyle argumentem, że byłem bardzo zdenerwowany i łatwiej było mi go popełnić. Jestem mądrzejszy oto doświadczenie.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Heretic pisze:
Marys pisze:
Za takie zachowanie powinien iść ban. Nie ma żadnych okoliczności łagodzących. Że oddał nagrodę? To zasrany obowiązek był Laika, żeby oddać pieniądze. Łaskę zrobił? Ma jaja? Ależ wy macie dziwne życie na tym GŚ.

.
I poszedł, a ja nie miałem wątpliwości, że powinien. Gdybym jednak go wyrzucił to spakowałby się, a chłopak pewnie nie ubiegałby sie o zwrot kasy i nie dostałby jej. Dlatego właśnie zmieniłem zdanie.
Nawet tego nie skomentuje #-o
Golonka pisze:Maryś oczywiście, że nie jest to sytuacja łagodząca. Nie napisałem tego, żeby kogokolwiek usprawiedliwiać, a głównie po to, że a nuż Andrzej ogarnie, że coś jest nie tak w celowym irytowaniu ludzi.
No tak, bo gry z Tobą to czysta przyjemność i brak jakichkolwiek spin... Golona pls, wiem że się ciśnieniuję i potrafię się spinać, każdy mógłby mi to napisać i nie powiedziałbym nic oprócz "owszem, masz rację", ale nie Ty :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Andrzej pisze:
I poszedł, a ja nie miałem wątpliwości, że powinien. Gdybym jednak go wyrzucił to spakowałby się, a chłopak pewnie nie ubiegałby sie o zwrot kasy i nie dostałby jej. Dlatego właśnie zmieniłem zdanie.
Nawet tego nie skomentuje #-o

Proszę. Nie krępuj się.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nie skomentuję, bo nie ma czego. Podajesz całkowicie bezsensowny powód jako podstawę swoich decyzji, co już zresztą opisał Maryś, a Ty się z nim zgodziłeś, więc nie mam zamiaru ciągnąć tego wątku. Jak już napisałem, porozmawiamy na żywo.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Andrzej to, że uderzyłeś w twarz gościa, który był trzymany jest słabe nie tylko battlowo, ale i życiowo.

Marks wygrał Internet

Laik tu nie ma co komentować nawet....
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Andrzej pisze:Nie skomentuję, bo nie ma czego. Podajesz całkowicie bezsensowny powód jako podstawę swoich decyzji, co już zresztą opisał Maryś, a Ty się z nim zgodziłeś, więc nie mam zamiaru ciągnąć tego wątku. Jak już napisałem, porozmawiamy na żywo.
Bezsensowny?? Hmm łatwo Ci mówić, bo nie byłeś wczoraj na moim miejscu. Poza tym to nie ja jestem winny całemu kwasowi tylko Ty i Laik, bo gdybyście nie narobili wiochy tematu w ogóle by nie było, a ja nie byłbym zmuszony do podejmowania zero-jedynkowych wyborów, za które masz jeszcze czelność mnie krytykować.

Szkoda, że w ogóle go zacząłeś.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Co prawda to prawda Andrzej
Sam bym nie chciał być w skórze Roberta który nie dość ze ci życie ratował to jeszcze musiał podjąć jakaś sensowną decyzje żebyś nie tylko ty był zadowolony
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie chcę się tutaj rozpisywać, bo i nie ma o czym.
Ze swojej strony pragnę przeprosić zarówno Andrzeja jak i inne osoby które doznały jakichkolwiek szkód. Jeżeli ktoś jeszcze doznał jakichś szkód proszę o PM to na pewno uda się to jakoś naprawić.
Przepraszam również Roberta jako organizatora, że musiał przez to stanąć w tak niewygodnej sytuacji.

Nie mam dla siebie żadnego usprawiedliwienia, ze swojej strony mogę zapewnić, że nic takiego więcej się nie powtórzy.

Prosiłbym również o dyskwalifikację która była w pełni zasadna. Poniosły mnie emocje..
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Durin Ty juz tam wiesz co jest słabe zyciowo i nie prowokuj Andrzeja zeby wyciagał. Juz Ci kiedys cos pisałem o forowanych przez Ciebie lekcjach moralnych - wrzuć na luz...

Laik, no sorry Andrzej jest Andrzejem, ale coś za bardzo sie nerwujesz. Wkurzanie wkurzaniem, ale to są tylko figurki. Chill... Plusy za reakcję. Tylko weź to sobie do serca bo po Koconiu też tak mówiłeś...

A bitwe po czyms takim zamienilbym na 20-0 dla Andrew + ban, bo co by tu nie mowić o jego "prowokacyjnym stylu" - nie on poszedł do rękoczynów i nic nikomu nie zniszczył. Ale było jak było Robert podjął decyzję biorąc pod uwagę że Andrzej też nie był "bez winy" - mimo wszystko bardziej obiektywnie niż Ty możesz Andrew na to spojrzeć, więc nie krytykowałbym tego zbytnio albo zwalał na "potencjalna frekwencje" - to jak sam Robert Ci wskazał powodem nie było. Więc wczuj się trochę w niego - wypada :P
Ostatnio zmieniony 27 sty 2014, o 21:48 przez QQrydza, łącznie zmieniany 1 raz.
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Jeśli ciosy poszły w obie strony, DQ dla obu byłoby jak najbardziej na miejscu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Bitka przy stole... rozwalanie figurek innych gracz... cheez dq na sezon dla obu...
Ludzie my gramy w plastikowe ludziki a nie o mistrzostwo świata i milion baksów nagrody....
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

Przemcio pisze:Bitka przy stole... rozwalanie figurek innych gracz... cheez dq na sezon dla obu...
Ludzie my gramy w plastikowe ludziki a nie o mistrzostwo świata i milion baksów nagrody....
No tak bo przy pokerowych stołach to normalka. Twój argument jest niepełnosprawny umysłowo.
To nie gra i nagrody determinują zachowanie.
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Zejdźcie z Roberta, bo to po prostu świństwo. Tylko dzięki niemu mamy znowu, po bardzo długiej przerwie, turnieje w Katowicach. Podjął decyzję, jaką podjął. Jak będziecie na jego miejscu, to możecie podjąć inną.

Laik, burdel rób u siebie. Chcesz się bić z Andrzejem, to się bijcie w Gnomie. Nie wiem, co Ci strzeliło do łba, żeby próbować nam spalić nową, świetną miejscówkę. I to jeszcze na turnieju, na który wreszcie przyszli jacyś nowi gracze. Świetna, reklama "środowiska".
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Zablokowany