Sezon czas zacząć Rudy goblin 26.01.2014 EURO!!!

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
Robaczek
Wałkarz
Posty: 82
Lokalizacja: Piastów

Re: Sezon czas zacząć Rudy goblin 26.01.2014 EURO!!!

Post autor: Robaczek »

Miałem właśnie coś takiego napisać. Mam nadzieję, że orgowie oraz administracja zareagują w odpowiedni sposób na posty równie prymitywne jak Jasifa.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Andrzej pisze:...
A Ty naucz się sztuki dyskusji, bo ani jedno słowo w Twojej wypowiedzi nie ripostuje moich oskarżeń pod Twoim adresem. A o jakość stuffu w Amsterdamie nie musisz się martwić, jest to regulowane odgórnie.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

to z drugiej strony uważam, że dobrze się stało (XXX, bo takie zachowania powinny być piętnowane. Koconiowi też się należało, potwierdzi to każdy, kto kiedykolwiek z nim grał.
Twierdzisz, że dobrze się stało, oraz że powinienem po męsku wyjść na zewnątrz z Laikiem i stanąć do nierównej walki ze starszym i silniejszym gościem. To Twoje słowa. Inna sprawa, że potem piszesz wbrew temu co napisałeś wcześniej, że jednak nie popierasz takich rozwiązań, co jest przeczeniem samemu sobie. Także nie rozumiem za bardzo Twojego postu a ciężko dyskutować z czymś wewnętrznie sprzecznym.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Hehehe a propo tej sytacji jak byłem mały, bawiłem sie w piaskownicy i dokuczałem jakiemuś chłopaczkowi, w końcu dostałem grabkami w czerep i pobiegłem z płaczem do taty. Ojciec stwierdził że słusznie sie stało i mam nauczkę na przyszłość żeby innym nie dokuczać innym bo można sie doigrać.

Jedni uczą sie pewnych rzeczy za młodu inni troszkę później :)
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Andrzej pisze: Twierdzisz, że dobrze się stało, oraz że powinienem po męsku wyjść na zewnątrz z Laikiem i stanąć do nierównej walki ze starszym i silniejszym gościem.
Jeśli nie pasuje ci stawanie do walki ze starszymi i silniejszymi to masz dwie opcje: dorosnąć i zwiększyć masę albo przestać prowokować starszych i silniejszych.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dibo, wytrącił mi z ręki wszystkie argumenty, poddaje się :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Czy tylko ja miałem w szkole logikę?

Potępiam takie zachowania (zarówno Twoje jak i Laika). Widzicie, obojgu wam umknęło, że gracie w plastikowe ludziki w wolnym czasie. Laik zapomniał, że to nie są Hunger Games, a Ty zapomniałeś, że istnieje coś takiego jak pokora (http://sjp.pwn.pl/slownik/2503570/pokora), zwłaszcza, kiedy źle zagrałeś, ale uratowały Cię kości. Z relacji świadków wynika, że zamiast przyznać, że miałeś farta, wolałeś prowokować Laika i zgrywać cwaniaka.

A odnośnie samego aktu przemocy, czy jak tam chcesz to sobie nazwać, to chodzi mi o to, że jak już się wydarzył (na co nikt poza wami dwoma nie miał wpływu), to mógł się odbyć gdzieś, gdzie nikt inny na tym nie ucierpi (gracze, figurki, relacje z włascicielem).

Jeśli dalej zamierzasz odwracać uwagę od swojego chamstwa i robić z siebie "biedną ofiarę", to życzę powodzenia, jak widać mnóstwo ludzi Ci kibicuje.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

ehh... nie umiecie się ogarnąć :/
@Robaczek Twoje zgłoszenie przyjmuję i je ignoruję. Nie doszukałem się w poście Jasif niczego co zasługuje na ostrzeżenie.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Marks pisze:Kto tam był sędzią, bo czegoś nie czaje. Skoro Laik zaledwie kopnął w udo, a Andrzej trafił z pięści w twarz, to czemu Laik wygrał turniej? #-o
Ten komentarz mnie absolutnie zniszczył, płaczę ze śmiechu :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

I jeszcze info od orga turnieju:
Nie przewiduję dla Laika i Andrzeja bana na moje turnieje, bo największą szkodę i tak już sobie wyrządzili zachowując sie w sposób wszystkim znany. Liczę, że takie zachowanie będzie ostatnim jakie zobaczyłem i o jakim usłyszałem.


EOT.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Zablokowany