DMŚ 2014 Kozłów 26-27 kwietnia

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Re: DMŚ 2014 Kozłów 26-27 kwietnia

Post autor: PiotrB »

Jak by ktoś szukał teamu - proszę o kontakt możliwe że będę miał propozycje dla takiej osoby :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Warto moim zdaniem rozważyć 3,5 godziny na rundę, tak jak na dmp.
W 3 godziny łącznie z parowaniem się nie wyrobimy.

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

+1
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Tu nie ma co rozważać. Tak powinno być, bo 3 h to za mało czasu. Non stop, przy każdej bitwie ktoś będzie oddawał wyniki po czasie . Solo sam wiesz jak jest na DMP. DMŚ pod tym( i zresztą nie tylko tym :) ) względem to dokładnie to samo.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jest 10 minut przerw + spora obiadówka, imo wystarczy lekko poza tym grafik wygląda jakby miał lekki luz czasowy, około 50 minut, pewnie na to

Niestety dla niektórych, szczególnie jak im słabiej idzie, to i 4h na bitwę to mało, trudno to zwalczyć
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Niby tak, a dla niektórych to 1,5h wystarczy.

Imo jeżeli nic nas nie ciśnie to lepiej dać więcej czasu.
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Zrobimy 3,5 h na bitwę. :) i może 30 min przerwy obiadowej po 1 bitwie :) na doskonałą grochówkę :]
Wygląda to +- tak
9:00-9:40 zapisy
9:40-pogadanka na temat fer play i braku agresji,
10:00 - start
10:00-13:30 I bitwa
13:30-14:00 przerwa obiadowa
14:00-17:30 II bitwa
17:30-21:00 III bitwa
21:00-8:30 czas wolny na saunę, tenisa, turniej w gry karciane, modlitwy do sufitu za ściany ^^, sen itp.

Niedziela
8:30-12:00 I bitwa
12:00-15:30 II bitwa
15:30-16:00 wstępne sprzątanie, losowanie nagród, koronowanie nowych Mistrzów Śląska.

tak to wygląda na papierze :D w rzeczywistości na 100% coś się przesunie w czasie więc warto by dodać +- po 1 h do każdego dnia ale będę się starał pilnować czasu.

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Super i jeszcze grochówka do tego mniam mniam, będzie świeże pieczywko?

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Będzie Chleb w cenie i bułki najtaniej jak się da :)

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Solo pisze:9:40-pogadanka na temat fer play i braku agresji,
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Solo! Narazie wygrywasz tym turniejem wszystko! Mam nadzieję że w realu będzie tak fajnie jak się zapowiada! Propsy Solo :wink:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

proponuje zrobic tak, że udostpeni sie w dzień 1 paringi i zrobi parowanie na nastepny dzien na bitwe numer 4

W ten sposób bitwa 4 moze trwac 3h (bo parowanie bedzie zrobione) a dzieki temu turniej skonczy sie 30 minut wczesniej (w grafiku_)- może komuś ten czas w niedziele się przyda co o tym myslicie?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Dobry pomysł. Moznaby w to wcisnąć niedzielna przerwę obiadowa - ci, co zrobią parowanie w sobotę będą mogli zjeść, ci którzy to oleksa, a na pewno się treści znajdą nie zjedzą ;)
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

bardzo dobry pomysł.

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Ciągle poszukiwany grasz który chce powalczyć o jakieś wysokie miejsce mamy EMP, DF, OK, WOCH
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Niestety team się mi całkiem posypał z przyczyn niezależnych ode mnie i zostałem sam. Zatem prosiłbym o wykreślenie Chemików z listy Marku. Zostało mi tylko zostać chyba najemnikiem w innych teamach :(

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

cobra651 pisze:Niestety team się mi całkiem posypał z przyczyn niezależnych ode mnie i zostałem sam. Zatem prosiłbym o wykreślenie Chemików z listy Marku. Zostało mi tylko zostać chyba najemnikiem w innych teamach :(
ZKF Zabrze szuka człowieka do teamu

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

cobra651 trudno zdarza się, szukaj szukaj :) żeby cie fajna impreza nie ominęła.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

Zgłaszam team JH
Obrazek

Bretonnian
Falubaz
Posty: 1152

Post autor: Bretonnian »

Zajebiście! :wink: Takie mini DMP się szykuje :mrgreen: :wink:
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2014, o 10:21 przez Bretonnian, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ