Pruszków: Galaktyczna liga #8 [1200pkt] 10.09-08.10

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Pruszków: Galaktyczna liga #8 [1200pkt] 10.09-08.10

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

W imieniu załogi sklepu "Galaktyka Gier" w Pruszkowie, zapraszam do udziału w kolejnej, siódmej już lidze WFB.

Doborowe towarzystwo, oraz wspaniałe warunki do gry, gwarantowane!!! :)

Regulamin ligi.

1. Liga startuje w dniu 10 września 2014r i będzie trwać 4 tygodnie.
2. W każdym kolejnym tygodniu, uczestnicy zobowiązani są do rozegrania 1 bitwy i zgłoszenia wyniku, zgodnie z harmonogramem, który zostanie stworzony po zamknięciu listy uczestników.
3. Zgłoszenia do ligi wraz z namiarem na siebie (e-mail, tel) i rozpiską w formacie tekstowym lub PDF, wysyłamy na: szczepan.kalisiak@gmail.com (zgłoszenia do 08.09.2014). Wyniki wysyłamy na ten sam adres. Namiary będą dostępne dla wszystkich uczestników ligi.
Za terminowe nadesłanie poprawnej rozpiski uczestnik otrzymuje 3pkt
4. Wpisowe do ligi to 20PLN, które wrzucamy do przepastnej skarbonki u obsługi sklepu. Całość wpisowego przeznaczona będzie na nagrody.
5. Zachęcam do korzystania z przestrzeni i bogatego wyposażenia sklepu :) Pretendenci do zwycięstwa moga zostać poproszeni o rozegranie swoich ostatnich bitew w sklepie.
6. Przewidziane są nagrody dla top3 ligi
7. Rozgrywki nie zostaną zgłoszone do Polskiej Ligi WFB
8. Gramy na 1200pkt, zgodnie z "Pruszkowskim formatem ligowym v.4.4" KLIK
9. Wyniki zostaną przeliczone na punkty w systemie 0:10. Progi punktowe: 150

Tabela ligowa: KLIK

Stoły rezerwujemy poprzez: sklep@galaktykagier.com
Ostatnio zmieniony 7 paź 2014, o 18:19 przez Bearded Unclean 'Un, łącznie zmieniany 22 razy.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Ponieważ mamy okres wakacyjny i kilka osób ze stałej ekipy bankowo sie nie zgłosi, to informuje, ze liga ruszy tylko w przypadku zebrania satysfakcjonującego mnie grona osób.
Jeszcze nie wiem ile osób mnie usatysfakcjonuje... ;)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

elvis100
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: elvis100 »

Proszę o dopisania, rozpa ta sama co poprzednio

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Ze względu na niską frekwencję te edycje sobie odpuszczamy.

Stay tuned!
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Ciha1984r
Wałkarz
Posty: 93
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Ciha1984r »

Witam
kiedy rusza liga / turniej weekendowy?

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Pewnie cos po DMP sie ruszy....Szczepan ma chyba teraz zapieprz a reszta ekipy z pruszkowa szykuje sie na DMP albo lokalnie sobie gra na male punkty....o ile nie wysla mnie na wojne we wrzesniu to moge ja cos ogarnac z liga ale jeszcze nic nie wiadomo....
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Ja liczę na jakąś ligę w październiku, bo we wrześniu niestety krucho z czasem. Jakiś turniej na większe punkty też bym chetnie zagrał wtedy

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Kolejna liga juz dogadana z Przeorem, wkrótce szczegóły. Stay tuned :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

No to zaczynamy oficjalny nabór! :)

Szczegóły w pierwszym, zaktualizowanym poście.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Mateo
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Mateo »

mozna wszystkie gry zagrac w sklepie?

i wpisowe przy pierwszej bitwie placimy?

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Tak, tak.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bartosz
Chuck Norris
Posty: 658

Post autor: Bartosz »

to ja się zgłaszam! ale będzie z kim grać? bo cisza w temacie...

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

Szczepan, nie wiem czy to celowo zamierzone, ale przy opisie Blood & Glory oprócz bocznych odległości strefy rozstawienia od krawędzi o 6" dochodzi jeszcze zmniejszenie odległości pomiędzy armiami do 18", czyli strefy rozstawienia są powiększone z 12" do 15" po każdej ze stron; nie wiem czy to przeoczenie zamierzone czy nie, ale tak scenariusz wygląda w rulebooku jeżeli chodzi o tą kwestę
"(...)Imperium raz zaatakowane, zawsze kontratakuje(...)"
Kajus C+, Misja Kleopatra
Obrazek
GALERIA

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

@ Bartosz: Mam juz kilka rozpisek i sporo deklaracji, które zostana poparte wysłaniem rozpiski w ostatniej chwili, jak zawsze :)

@ Darek: normalnie w B&G boki są zwężone o 9", stąd adnotacja w LFP, bo gramy na mniejszych blatach. Reszta bez zmian.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Duzo ludzi juz masz? Glownie z Pruszkowa czy tez wawa?
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

na razie rozpiski dostałem od starej wiary, ale kilka nowych osób dopytywało o szczegóły.

Umówmy się, ta liga jest srednio "pruszkowska" :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

AdamKoz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: AdamKoz »

To ja też się zgłaszam :D Niestety, wracam jak zwykle skądś tam dopiero 14.09 i potrzebuję czalendża od kogoś, kto zagra ze mną w dniach 15-17.09 (zakładam, że jak zwykle wyniki do środy, popraw mnie Szczepan jeśli się mylę).

elvis100
Pseudoklimaciarz
Posty: 34

Post autor: elvis100 »

Jeżeli nie przeszkadza Ci granie w Warszawie to mogę się z Tobą zmierzyć :D

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Wyniki pierwszej rundy do 17.09, więc damy radę.
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

Awatar użytkownika
Bearded Unclean 'Un
Kretozord
Posty: 1506

Post autor: Bearded Unclean 'Un »

Dodałem listę osób, które zadeklarowały chęc grania.

Wszystkie te osoby, które na forum, w PM, i na e-mail wysyłały zapytania o to "czy liga w ogóle sie odbędzie?" zachęcam do zgłoszenia się, da nam to bardziej przejrzysty obraz sytuacji.

Zachęcam też do wysłania rozpisek wczesniej niż ostatniego dnia, ułatwia mi to nieco zadanie :)
"Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki, panie, to nikomu tak nie podoba się. Wiec dlatego z punktu, mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, zeby tej krytyki nie było, tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda punktów, które stworzymy."

Obrazek

ODPOWIEDZ