DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014, Łomianki, wyniki str 53

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014, 23-24.08, Łomianki

Post autor: Dymitr »

Kalesoner pisze:kolejny niezadowolony klient, jakbys jechal na etc, to też byś to orgom napisał?
1. oczywiście
2. nie jechałbym
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

a weźmiesz żetony do poksa?
Obrazek

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Kalesoner pisze: Jeśli tylko chcesz to sobie z tym problemem poradzisz o wiele łatwiej niż tocząc bój o zgłoszenia w ostatnim dniu zgłoszeń.
Wpisanie w regulamin wymogu posiadania rozpiski, ludzie mają tydzień na druknięcie, faktycznie problem #-o Z kostkami jakoś nie było problemu :roll:
Kalesoner pisze:W takim wypadku idziesz do przeciwnika i prosisz o wyjaśnienie zasad, prawdopodnie powie ci to nawet wiecej niz sucha nazwa zasady, która widniałaby przy wydruku z AB.
W rozpie z html wszystko masz czarno na białym, nie trzeba wertować podręcznika w poszukiwaniu zasad/statów i innych pierdół.
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

jak je odnajdę, to wezmę :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Chyba żartujesz Muchozol, albo może mamy innego Army Buildera. Co ci przychodzi z tego, że masz podaną nazwę zasady w htmlu, skoro i tak nie wiesz jak ona działa, bez sprawdzenia w rulebooku, albo armybooku, czy zapytania przeciwnika?
Ze statami jest oczywiscie inna kwestia, ale na ostatniej stronie podręcznika każdej armii, są podane statystki wszystkich jednostek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zielony
Kretozord
Posty: 1714
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Zielony »

Rospy maja byc znane przed turniejem. Jak ktos czegos nie ogarnia bedzie mial czas sprawdzic.
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Słuszna uwaga.
Obrazek

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Jedno małe zdanie, a może takim papudrakom jak Ja ułatwić granie. Ale spoko, jak widzę Twój turniej, Twoje zasady.
Wygrales
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Też możesz wygrać jeśli przestaniesz zrzucać na innych rzeczy, które mozesz nawet lepiej zrobić sam.

Masz prawie tydzień od publikacji rozpisek, zeby samemu sprawdzić rzeczy, których nie jesteś pewien, masz tez możliwość pytania się przeciwników i sędziów. Więcej samodzielności, mniej narzekania.
Obrazek

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

A team may not contain more than 1 army with 3 or more Lore of Death spells
Czyli można mieć w jednej armii 4 level deatha, i w drugiej np 1?

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

I tak będzie jak zawsze :D

czyli zajefajnie !

<liczy dni> :mrgreen:

Awatar użytkownika
Jasif
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3016

Post autor: Jasif »

Waldi pisze:A team may not contain more than 1 army with 3 or more Lore of Death spells
Czyli można mieć w jednej armii 4 level deatha, i w drugiej np 1?
Tak.
paulinka17 pisze:Mówiłem, jabaniutki nawet oczka zmrużył z rozkoszy.
Dziedzic pisze:JH i UD razem, piekło zamarzło i serce Szaitisa pękło.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Waldi pisze:A team may not contain more than 1 army with 3 or more Lore of Death spells
Czyli można mieć w jednej armii 4 level deatha, i w drugiej np 1?
Tak, mozesz mieć jedną armię z trzema lub wiecej czarami z deatha i nawet 4 pozostałe armie z jednym lub dwoma czarami z deatha. Bestie i TK są po za limitem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Fumijako
Falubaz
Posty: 1171
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Fumijako »

Nie ukrywam że jakimś tak świeżaczkiem też nie jestem, a rozpy w formacie html zawsze sporo ułatwiają grę - fakt w podręcznikach armijnych są wszystkie statystyki itp, lecz w rozpie html widzisz czarno na białym powiedzmy Sv 2+, WsV 5+ i wiesz co z czego wynika, a nie musisz wszystko po kolei dodawać co skąd wyszło.
I tak jestem świadom że część tylko weźmie w html rozpisane rozpy, ale naprawdę 40 groszy, może max 80 za druknięcie rozpy, co nie przeszkadza, nie waży tony, a dla przeciwnika i samego siebie daje tyle że w niektórych sytuacjach może usprawnić grę

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dorzuć do regulaminu Kalesoner, że każdy ma obowiązek mieć wydrukowaną rozpę w htmlu pod groźbą -5 pkt. Problem z głowy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Muchozol: nikt nie zabrania Ci wydrukować rozpiski w formacie html. Drukuj. Ja pewnie też wydrukuję, ale imperium po tylu latach już chyba każdy zna, zwłaszcza że uzywam tylko przedmiotów z rulebooka...

Też gdy rok temu się pierwszy raz zetknąłem z wymogiem zrobienia rozpy w tym formacie to był pewien opór bo trzeba w to włożyć te kilka minut pracy, ale naprawdę: one są czytelniejsze. Można szybko, w ciągu kilkudziesięciu sekund zobaczyć kto co ma w rozpie. Bardzo ułatwia też parowanie.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Nie mam problemu, zeby oficjalnie poprosic graczy o wydrukowanie rozp w htmlu lub AB, ale nie mam możliwosci oraz fizycznie czasu na sprawdzanie czy to zrobili, ani co za tym idzie na karanie tych, którzy prośby nie posłuchają. Ale zostawmy to na dzien po publikacji zgłoszeń i po poprawkach w zgłoszeniach, bo na pewno jakieś błędy sie znajdą, wolałbym nie mieć ich powtórzonych w wydruku html.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kalesoner pisze:@Muchozol
To nie jest problem, jesli drużyny chcą przywieźć sobie normalne rozpy zgodne z tym co wysłali, to proszę bardzo.

@Hoops
Odpisuje tylko osobom, od których dostaje maile.

@Ziemko
Jakoś musimy się nawzajem znosić, ja też nie jestem fanem Twojego sposobu wypowiedzi.

No jakos musimy, wyjscia nie ma.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

I tak zrobiliśmy 3 strony w 150 minut.

Ten post nie może zginąć więc:
Kalesoner pisze:Zostało tylko około 9h do końca terminu zgłaszania rozpisek.

proszę o zgłaszanie się w jednym pliku TXT
prosze pamiętać o wpisywaniu marków w wochu nie tylko w nazwie oddziału
proszę wpisywać lory w skavenach
nie trzeba podawać bazowego wyposażenia ani zasad oddziałów po za tymi, które zostały wykupione
osobą zgłaszajacą team nie musi być koniecznie kapitan
proszę pamiętać że:

2x5 Silver Helms, Musician, Shields, 125 - źle
2x5 Skeleton Horsemen 120 - źle


2x5 Silver Helms, Musician, Shields, 2x 125 - dobrze
2x5 Skeleton Horsemen 2x 60 - dobrze


bardzo też prosze o sprawdzanie czy team juz jest na lisćie zgłoszonych, proszę też o sprawdzenie swoich maili osoby zgłaszajace i odpisanie mi na ewentualne pytania
Obrazek

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

zgloszenie wyslane, ale takich zje***ych formatow zglaszania to jeszcze nie widzialem. Widac od tych kilku lat jak nie gram, to tu jakies cyrki sie porobily. Sama etyke gracza juz wogole przemilcze. Piekne srodowisko policjantow. obrzydliwe :P

Impreza bedzie fajna, takze wiecej sie czepiac nie bede :P
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

ODPOWIEDZ