DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014, Łomianki, wyniki str 53

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Re: DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI 2014, 23-24.08, Łomianki

Post autor: Shino »

Kołata pisze:To może chcecie te 60 pts? :)

Ordin, Kohorta, Gamblersi?
o co ci chodzi? co ma jedno z drugim wspolnego?

nie uwazasz, ze to co napisales to tania prowokacja rowna z tym jakby ktos napisal, ze jh nie sa w stanie inaczej tych punktow zrobic?

kaman

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Shino pisze:
Kołata pisze:To może chcecie te 60 pts? :)

Ordin, Kohorta, Gamblersi?
o co ci chodzi? co ma jedno z drugim wspolnego?

nie uwazasz, ze to co napisales to tania prowokacja rowna z tym jakby ktos napisal, ze jh nie sa w stanie inaczej tych punktow zrobic?

kaman

+1

Kołata po kim jak po kim, ale po Tobie nie spodziewałem się tak taniego trollingu.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5346

Post autor: Tutajec »

Serio, Ziemko i Shino mają pretensje o Trollowanie? To się porobilo, Dmp jakoś dziwnie na wszystkich działa.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5108
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

A gdzie tu widzisz trolling.
Odpowiedz na pytanie, czy chcesz 60 pkt baja za pierwszą bitwę?. Jeśli tak to problem z bajem rozwiązany, jeśli nie, to twoje +1 Panie Moderatorze jest prawdziwym trollem bo nic do dyskusji nie wnosi.
:twisted: always Vampire :twisted:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Użytkowników proszę o spokój a adminów i moderatorów o tonowanie nastrojów a nie zaczynanie flama.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Owszem sie porobilo, ze jeszcze Kaleson uspokaja.

Gąsior proszę Cię, nie była to zlośliwość ze strony Kołaty?
Cmon.

Nie chcę 60 punktów, chce rozegrać 5 bitew. Na singlowych masterach za baja nie ma 20:0 nigdy (chyba, że przeciwnik się nie zjawi, ale nie jest to baj tylko walkower) z reguły jest 13:7- 15:5, dlatego także kilka osób zwróciło uwagę, że 64 punkty za baj to za dużo.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Kołata pisze:To może chcecie te 60 pts? :)

Ordin, Kohorta, Gamblersi?
Rozumiem, że maxa za darmo lepiej brać ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

13x5=65

Dla krytyków jeśli ktoś z was chce być drużyną rezerwową i dostać 64 za baja w pierwszej jeśli będzie nieparzyście, to proszę się zgłaszać.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2014, o 10:40 przez Kalesoner, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Kalesoner pisze:13x5=65
tylko, że 20x5=również 65

EDIT: @Kołata - gdybym ja brał udział w organizacji to też przyjałbym jak nalezy bye w przypadku nieparzystej ilości teamów. Trudno - taka rola. Ale nie wpisałbym sobie maxa punktów.

EDIT2: czy tam 64 (mniejsze progi)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dymitr rozumiem że chcesz się zamienić?
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Może za kilka lat, jak będziemy mieli zaplecze jak Bazyliszek, zaangażowanych jak Ty i partnerów jak Łomianki. W tej chwili nie wydaje mi się, by ktokolwiek mógł z marszu się z Wami zamienić. Może za jakiś czas - dziś byłoby to samobójstwo i straciłaby na tym NAJWAZNIEJSZA battlowa impreza sezonu.
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Dobra koniec tego, bo widzę że każdy uważa, że nam może wejść na głowę bo raz cofnęliśmy karne za rozpiski. Parowanie na pierwszą bitwę i zapisy opisane na poprzedniej stronie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Kalesoner pisze:Dobra koniec tego, bo widzę że każdy uważa, że nam może wejść na głowę bo raz cofnęliśmy karne za rozpiski. Parowanie na pierwszą bitwę i zapisy opisane na poprzedniej stronie.

Piszę to bez żadnego podtekstu, bez próby trollowania czy flejma (wolę napisać przed docelową wiadomością, bo ma wrażenie, że niektórzy wszystko co piszę tak odbierają).

Kaleson czy naprawdę wydaje Ci się, że wyrażanie swojej opinii jest próbą wchodzenia na głowę?
Jak sobie to wyobrażasz, że wprowadzacie jakieś zasady i nawet jeśli uczestnikom to nie odpowiada to siedzą cicho?
Po coś to forum, a szczególnie ten temat jest.
W tym roku wprowadzacie dużo "innowacji", a ludzie nie są przyzwyczajeni do nowości.

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

a ja sobie wziołem wolne dwa dni siedze i maluje i ch... motyla noga,
...i będę miał tak ładne figurki jak ładny jest jagal ;)
a spina o punkty to temat tylko dla nołlajfów :twisted:

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Mapet pisze:a ja sobie wziołem wolne dwa dni siedze i maluje i ch... motyla noga,
...i będę miał tak ładne figurki jak ładny jest jagal ;)
a spina o punkty to temat tylko dla nołlajfów :twisted:
Maluj Mapecik bo warto :D Cała armia będzie śliczna ? :)
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Brrr mimo wszystko mamy chyba inne kanony piękna :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
RIPlay
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: RIPlay »

Prawdopodobne ;)
Dębek pisze:Polska to jednak dziki kraj, więc jak tylko zbierzesz odpowiednie poparcie dla swojego pomysłu, możesz odrzucić reguły wykładni i interpretować każdy wyjątek rozszerzająco, per analogiam, a nawet, tak bo kurwa tak. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

RIPlay pisze:
Mapet pisze:a ja sobie wziołem wolne dwa dni siedze i maluje i ch... motyla noga,
...i będę miał tak ładne figurki jak ładny jest jagal ;)
a spina o punkty to temat tylko dla nołlajfów :twisted:
Maluj Mapecik bo warto :D Cała armia będzie śliczna ? :)


mam nadzieję, że ujdzie :wink:

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

czy ktos bedzie w niedziele wracal po turze do Wrocka i ma miejsce w aucie? Wypadlo mi, ze powinienem tam sie znalezc w niedziele wieczorem :)
RaptorJesus jest fajny, ale trochę za duży.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

przełóż to na wtorek, gwarantuję że nie będziesz w stanie :D ADF!
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

ODPOWIEDZ