[Rybnik; 19.07] Goblin 1200 punktów [poznański format]

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ

@Cichy
Mudżahedin
Posty: 289

Post autor: @Cichy »

Daj chłopakom odpocząć ;)

Dzięki za turniej, było super. Mam nadzieję że za niedługo zrobicie parówkę na 1.2k :))
Bitwy:

1. Rychu (0-20) Bitwa bez szczególnej historii. Woody rozstrzelały swoich kuzynów :))
2. Nie pamiętam ksywki (20:0. Tu fajnie sobie odgiąłem łucznikami grale i realmy, przeciwnik pokusił się, zagonił i wpadł w feniksa. Feniks przeżył, w następnej na bok whitelions. W następnej dostałem na bok whitów główny klocek. Tu chyba słabsze rzuty miał kolega, tak że padło mi chyba 4-5 whitów, ja zabiłem chyba dwóch. Ustałem na stubbornie, obróciłem się i zjadłem. W międzyczasie genio zjadł relikwie. Fajna bitwa.
3. Wwusek z EMP (14:6. Już w drugiej turze dostałem szarżę od jednych rycerzy (tych ze stubbornem), łucznikami ustałem na steedfascie i zrobiłem kontre feniem na bok i udało się po dwóch turach zniszczyć. Czołg utknął w whitach i nie ćwiartkując ich. Drudzy rycerze zostali odepchnięci przez fenia. Potem miałem szansę ubuć generala, ale zrobiłem błąd i uciekł z losa. Na koniec 5 łuczników ustrzeliła małego maga ;)
4. Apok na bestiach (18:2). Trochę bałem się tych dwóch hord, ale cóż trza coś ugrać. Pierwsze szarża to silverów na świnię. Wszystko trafiło, nic nie trafiło. Świnia oddała i zagonila -_-. Potem trochę dziwna szarża świni na łuki. Ze S&S 2 trafienia, potem bsb dobił. Kluczowe było nie dopatrzenia Apoka i nie przesunięcie jednego skirmisha. I tak moje łuki z kadra uciekły od szarży gorów, i się zebrały w ost. turze. Dobrą szarżą popisał się fenio, zabijając gienia i się odziwo utrzymał ;). W ost. turze wl pogonili jeszcze od boku bsb i gory. Fajna bitwa, trochę mnie zawiedli silversi w szarży.

Gratulacje dla zwycięzcy i podziękowania dla organizatorów.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

No dobra, ale top 3 moglibyście ujawnić. :wink:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Debelial, Sly, rychu;)

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Brawo dla topu w takim razie =D> =D> =D>
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Post autor: Kopyt »

Gratki dla topu :) i dzięki za wspaniałą zabawę.
We bez ograniczeń to pluton egzekucyjny. Ale co tam zawsze byli w plecy to niech teraz mają :)
Obrazek

Awatar użytkownika
sly
Chuck Norris
Posty: 459

Post autor: sly »

wyniki:


D pkt m pkt
1 Debelial 85 3900
2 Sly 68 1992
3 Rychu 65 2420
4 Big Boss M 64 1952
5 Cichy 57 820
6 Jasif 55 880
7 Kerszur 50 697
8 Ajt 47 109
9 Cobra 46 846
10 Kopyt 44 -5
11 Kopernik 43 -338
12 Dominig 39 -545
13 Yankes 39 -1203
14 Jozuel 37 -194
15 Dargor 37 -1175
16 Marks 36 -504
17 Wwsek 34 -960
18 Asmo 34 -1284
19 Remo 29 -1251
20 Palen 28 -1864
21 Herbata 28 -2078
22 Kofta 8 -2217
Oya, Oya, Oya !!!

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Gdybym wiedział, że będzie 22 na 24 osoby to bym na pewno przyjechał #-o #-o #-o Szkoda :cry:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Miało nas być 24, dwóch graczy miało się spóźnić, ale niestety nie dotarli w ogóle. Tym zaś, którym udało się dotrzeć, dziękuję, bardzo się cieszymy że nas odwiedziliście, mimo srogiego upału przyjechało do nas aż 22 graczy, w dzień masterowy, na 1200 punktów - całkiem niezły wynik.

Ewentualne korekty wyników proszę nadsyłajcie przez PM, pod koniec przyszłego tygodnia wyniki pójdą do ligi, także to jest taki ostateczny termin na uwagi.

Na koniec jeszcze raz dzięki za odwiedziny, następny turniej w bliżej nieokreślonym terminie, określany za to jest format - będziemy grali na ETC.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

Graty Remo :mrgreen:
Obrazek

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Fanatic pisze:Graty Remo :mrgreen:
Jak to mówią Koreańczycy: fak-ju! 8)
Było dobrze do trzeciej bitwy - potem nie dało się wygrać... Jeśli mój uciekający oddział rzuca trzy razy pod rząd 11 i się nie zbiera, żyrek ginie od siły 3 a fenix 3 razy zadaje po 6 stompów oddziałowi który zaszarżował mu w kuper i do końca bitwy go wykańcza to uwierz mi że trudno było nie dostać machy.
Armacie też nie udało się nie wybuchnąć mimo rerolla na misfire - potem nie może wypaść przecież nic innego jak 1. Ale jak to piszą mistrzowie Polhammera - skill a nie kości... :)

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Dzięki za turniej, fajnie że udało mi się Was w końcu odwiedzić. Dzięki dla orgów i przeciwników :-)

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

A następny turniej na jaki planujecie format?

Awatar użytkownika
sly
Chuck Norris
Posty: 459

Post autor: sly »

Ojro, potem chyba parówa
Oya, Oya, Oya !!!

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

Remo pisze:A następny turniej na jaki planujecie format?
A co to za różnica dla Ciebie.I tak bedzie jak zawsze :mrgreen:
Sory za pierdoły,które piszę ale widziałem jak wyglądają bitwy Rema i ewidentnie nie da się wygrać. #-o
Obrazek

ODPOWIEDZ