[Rybnik 18.10] Megabitwa w Goblinie

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: [Rybnik 18.10] Megabitwa w Goblinie

Post autor: KrzysiekW »

Słabe "3" z matematyki. :P
19 - 15,8 = 3,2

Jak Kerszur daje 3,5 (to już jest 19,3) plus Sly uzupełnia, to macie 19,5 i się odchudzimy o 0,5k co już wygląda lepiej. :)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

KrzysiekW pisze:Słabe "3" z matematyki. :P
19 - 15,8 = 3,2

Jak Kerszur daje 3,5 (to już jest 19,3) plus Sly uzupełnia, to macie 19,5 i się odchudzimy o 0,5k co już wygląda lepiej. :)
To ja chce 5 K dajce mi 5 K :mrgreen: właśnie mam czas na rozpiskę szalony inżynier Pawllarro 8) i obejdzie się bez zbędnej diety.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

No jak się Marks zgodzi to naginaj. :) Będzie ładne 20k na stronę. :D

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

KERSZUR pisze:Ma ktoś pożyczyć 60 włóczników? Bo raczej nie za bardzo proksować z halabardników lub szermierzy:(
To wystaw halabardników lub szermierzy.... Bo ja rozumiem zakaz proxowania w regulaminie dotyczy tylko podstawek zamiast modeli? Inne modele robiące za inne mogą być tak? Wspaniale...
Czyli pułap wychodzi 20k na stronę? Chyba nici z Rybnickiego na rynku będzie:(

Awatar użytkownika
felek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167

Post autor: felek »

Mi pasuje 3k mam gotowe ,pomalowane i spakowane ;)

Awatar użytkownika
Herbata
Wałkarz
Posty: 78

Post autor: Herbata »

Jak by co to ja też mogę o 1k przytyć (ale z racji małego procenta pomalowania mojej armi zostawiam tę przyjemność Pawlakowi).
W myśl zasady najpierw masa, a potem masa.
"Wielkie problemy współczesności nie rozstrzygną się mowami i uchwałami większości… ale krwią i żelazem." Bismarck

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Niech będzie ;].
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
sly
Chuck Norris
Posty: 459

Post autor: sly »

ok, to ja biore 4,5k i mamy po 20k
Oya, Oya, Oya !!!

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Witam,

Myślę że ważne pytanie, na jaki LOS gramy? I skoro zakaz proxowania jest (pytanie jak będzie przestrzegany) to zapytam się również o wyswig na oddziałach, jak będzie traktowany?

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Po kolei:
1. Gramy na Slos, jak zawsze.
2. Nigdzie nie napisałem, ani nie zasugerowałem, że jest zakaz proksowania, prosiłem jednak o zdroworozsądkowe podejście do tej sprawy. [jest 1 dzień przed imprezą, proszę nie siać teraz fermentu!:D]
3. "WYSIWYG" to słowo nie padło ani razu do tej pory, nie jest ujęte w regulaminie, wiec najzwyczajniej w świecie nie ma takiego wymogu.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

No ja z pierwszego posta zrozumiałem, ze jest zakaz proxowania i nawet się ucieszyłem... Tym bardziej jak są dopuszczeni specjale i potem za Kairosa czy Teclisa robi jakiś model z doklejoną karteczkę i człowiek czuje jakiś taki niesmak, że jakiś prox mu właśnie wciągnął pół armii. :P Byłoby fajnie jakby gracze się poczuli w obowiązku, a poczuwają się bardziej jak jest to formalnie wyartykułowane. :)

SLOS będzie nas, Złych, bolał przy tej ilości Empire, ale trudno. Trza brać na klatę! :P

Awatar użytkownika
felek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 167

Post autor: felek »

Ja mam takie 2 małe pytanka xD czy po pierwsze będzie ktoś z bielska ? A po drugie czy jedzie ktoś z Gliwic albo przez Gliwice bo z Pawlarem nam sie transport posypał ;/ oczywiście płacimy za benzynkę ;)

Awatar użytkownika
Marks
Falubaz
Posty: 1492

Post autor: Marks »

Prosiłem żeby unikać proksowania - dokładnie takich słów użyłem, unikanie to co innego niż zakaz, ale nie o spór o słowa tutaj idzie. Nie chciałem tworzyć dziesięciu punktów w regulaminie o sytuacjach kiedy można wziąć proksa a kiedy nie, czy modele z gw przejdą jako z h&s itd. Chciałem zdać się na rozsądek gracza, który pomyśli może w taki sposób: biorę 36 wiczek, idealnie razem z reszta zapychają mi cory, mam 30 modeli, brakujące 6 zastąpię innymi modelami. Takie coś jest dopuszczone jak najbardziej. Inne przypadki - mam 6 wiczek, zastąpię pozostałe 30 innymi modelami - już wychodzą poza ramy tego, co przyjęło się nazywać zdrowym rozsądkiem. Ufam że będzie pod tym względem dobrze, to nie jest turniej wiec pg rozpiski nie są obowiązkowe :P.

Ja nie zabieram ze sobą ani jednego proksa, Teclis to Teclis. Spokojnie, będzie dobrze :D.
Puszka Pandory, o immersji w grach
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1
Nosił Wilk razy kilka, czyli inaczej o grach TellTale Games
http://polygamia.pl/Polygamia/1,94534,1 ... .html?bo=1

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Teclis był tylko przykładem, tak jak Kairos z mojej strony. ;)
to nie jest turniej wiec pg rozpiski nie są obowiązkowe
O to, to.
Dlatego podjąłem dramatyczną walkę o możliwość przyjazdu, której o turniej bym nawet nie podjął. :)
Fajnie też że jutro pada deszcz, bo inaczej wbijałbym maskę trawnikowi przy użyciu kosiarki. :P

@Felek - sprawdź PM w kwestii dojazdu. Z samych Gliwic to nie bardzo, ale z trasy Was mogę zabrać.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Ja rozpiskę oparłem na modelach, nie na grywalności więc proszę się nie bać :lol2:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
KERSZUR
Mudżahedin
Posty: 254

Post autor: KERSZUR »

Dzięki za bitwę, było bardzo przyjemnie (Ta lewa flanka mi nie za bardzo pykła). Zapraszam chętnych na jakieś granie do Pilchowic,

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Super event, niemal bezspinowy :P, podziękowania dla uczestników za sympatycznie spędzoną sobotę oraz dla obsługi sklepu za ugoszczenie - jesteście gościnni jak śląskie gospodynie domowe. :)

Mój skromny man of the match to skaveński inżynier, który celnie załadowanym doomrocketem spanikował kloc halabard (szt. 45, po bombie zostało 20...) za stół. Pewno po tym wyczynie w czasie bitwy piszczał i skakał z podniecenia, po czym po bitwie został sprzątnięty przez szefostwo jako niepokojąco skuteczna jednostka.

Pawlak i Felek, jak dotarliście? Zwłaszcza Felek, przeżyłeś? ;)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Super gra, nie martw się lewa flanką, to moje halabardy przegrały grę :P , albo wygrał ją świr z rakietnicą.

Dzięki wielkie(Cobra-damselka, Krzysztof-PvP, podwózka, Sklep-Herbatka, Marks-porady,organizacja, Kerszur-Lewaflanka 8) Gandzia Master z RF, Apok- "Kochanie gram" =D> Baniszment S10, Felek- motywacja,bez niego bym się nie ruszył, Herbata- Prawa flanka ( ktoś musi punktować), Sly- traye) , WSZYSTKIM, gram X lat, ale na 20K pierwszy raz.

Z cyklu przemyślenia po bitwie:
- a jak by dodać scenariusz?? ( Krzysiu ty masz doświadczenie ?)
- Marks, mogliśmy odseparować Cobrę :mrgreen: .

PS PKS punktualny, ja bez problemów. Felek nie pisze może oberwał wałkiem :mrgreen: .
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Będą zdjęcia?
Zdążyliście zagrać 6 tur na 20k w 8 godzin??? :shock:

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Niestety tylko 3, ale i tak było miodnie. :)
Zdjęcia ktoś robił (na pewno Adam ze sklepu), więc może coś się ukaże.

ODPOWIEDZ