[MASTER] Wrocław, 22-23.11; 1600 punktów MASTER CHEF

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Re: [MASTER] Wrocław, 22-23.11; 1600 punktów MASTER CHEF

Post autor: JarekK »

Tirit pisze:Nie rozumiem podstaw tej dyskusji. Turniej jest zgloszony na TAKIE zasady i KONIEC.
Mysle, ze dalsza dyskusja jest bezcelowa bo i tak Dymitr nie zmieni ograniczen
nawet jak zapiszecie kolejne 20 stron placzu. Tez mnie jako gracza demonow
bola te ograniczenia ale trzeba grac. A jak komus to wybitnie nie pasuje
to mysle ze znajdzie sobie jakies inne zajecie na te dwa listopadowe dni.

Btw, zawsze mozna przyjechac na samo jedzenie i nie grac.
Turniej jest dla graczy, a nie gracze dla turnieju. Jak wszyscy powiedzą, że ogry są gięte i trzeba je ograniczyć to organizator powinien to zrobić. (Taki przykład) Inaczej ludzie zagłosują nogami i organizator dopłaci z własnej kieszeni. Poczytaj sobie Marku temat turnieju w Łodzi.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Racja, nie podoba się to wy...
Laik,JarekK , nie podoba się to głoszujesz nogami - jak im frekwencja się zawali, to może pomyślą lepiej nad compem za rok. Gamblersy to za stare zakapiory, żeby przejmować się lamentem dziewek :wink: . Jak przyjedzie 30 osób może się ogarną. W wawie na ten format ostatnio nawet chętnych na lokal nie było, chyba to o czymś świadczy.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Nie spisujmy jeszcze wszystkiego na straty. Dymitr pisał, że będą updatować compa jeszcze. Mam nadzieję, że turniej się uda. Pierwszy sygnał będzie jak opublikują listę zgłoszonych.
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Tirit
Falubaz
Posty: 1110
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Tirit »

W takim razie to i ja poplacze.

Wszyscy sa przegieci! dac demonom +300ptk [-o<
There is no escape from Chaos, it marks us all.

Obrazek

panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Post autor: panterq »

Tirit, przestań trollować. Zacząłem temat licząc na solidną dyskusję, nie usłyszałem jeszcze ani jednego dobrego argumentu.
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Laik pisze:Racja, nie podoba się to wy...
PRL...
W PRL-u żeby wyjechać trzeba było mieć paszport. A paszporty dostawali na pewno nie ci którym sie nie podobało.
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8783
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

SoCiu pisze:
Racja, nie podoba się to wy...
Laik,JarekK , nie podoba się to głoszujesz nogami - jak im frekwencja się zawali, to może pomyślą lepiej nad compem za rok. Gamblersy to za stare zakapiory, żeby przejmować się lamentem dziewek :wink: . Jak przyjedzie 30 osób może się ogarną. W wawie na ten format ostatnio nawet chętnych na lokal nie było, chyba to o czymś świadczy.
Ostatni master we Wrocku miał format zrobiony pod chadecje, ludzie zagłosowali nogami.

@Grolshek
Bardziej mi chodzi o mentalność pani z GeeSu..
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Generalnie kłopot jest taki z ustaleniem jakiegokolwiek formatu jest taki że zawsze znajdzie się ktoś co mu coś nie pasuje... smutne to jest. Większość wypowiedzi jest taka że każdy mówi pod kątem armii którą gra i guzik go obchodzi reszta. To że balans na tym masterze jest zachwiany to widać gołym okiem - a to w jaki sposób odbywa się nad tym dyskusja to inna sprawa. Niestety w przypadku mastera comp musi być dobry. Konkluzja do której sam doszedłem jest mega smutna - nie ma w naszym małym piekiełku miejsca na inny format niż Euro - bo choć nie jest on idealny mamy mały wpływ na to jaki jest co za tym idzie nie ma zbędnych dyskusji.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Galharen
Kretozord
Posty: 1618
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Galharen »

O kurw..@, ale pierd..cie =D> :lol2: :lol2:
Kiedyś robiło się rozpiski pod format danego turnieju, gralo się na różne formaty, więc tworzyło sie różne fajne lub mniej fajne pomysły.
A teraz wielki płacz bo za bardzo trzeba zmieniać do porzygu ograną rozpiske etc :lol2: :lol2:

Taki mały spam, sorry. Czasami zapominam, ze to środowisko ma średnio ponad 20+ lat.
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii:

Galharen's painting blog

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

Piotrze B. Przypomnij sobie mastera w swoim ukochanym mieście. Ba, nawet dwa mastery i to pod rząd! Czy był problem z frekwencją? Nie. Kolejnym przykładem jest master w Łodzi. Więc twój argument jest inwalidą :)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
SoCiu
Wodzirej
Posty: 735
Lokalizacja: Rebelia - Łomianki

Post autor: SoCiu »

Akurat Łódź jest przykładem pozytywnym, bardzo mocno zmieli comp i trzeba przyznać że obecnie to bardzo fajny format. Tutaj wydaje się że argumenty idą w pustkę.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2014, o 13:27 przez SoCiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Jarku - nie prawda :) Na Mastera i tak przyjedzie stała ekipa bo to jest jak nałóg - na forum spamuje 500 osób a na turnieje jeździ żelazna setka - i format nie jest ważny.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Format jest bardzo ważny. Ja np odpuszczam wszystkie turnieje open i niechętnie gram na PKSa, bo beastmanami nie mam tam czego szukać. A na turniejach z zasadami ETC mogę sobie w miarę pograć z każdym.

Format Master Chefa daje BManom 200 pts i to jest fajne. Szkoda tylko, że za te pkty trzeba wystawiać jakieś 'niezbyt grywalne' unity, które mało kto w ogóle posiada :P Bo fajni herosi to 600, bestigory 400, gówniane cory 450 i zostaje 350 pts na.... sami sobie sprawdzcie na co - zapewniam że większość z Was tych alternatywnych jednostek nigdy nie widziała na stole :mrgreen:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Cygora brac a nie narzekac
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Dżabera i wiele innych potworków. Grałem z Bestiami nie raz, znajomy wystawił prawie wszystkie jednostki z AB i dawały radę ;)
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

I tak wiadomo że wezmiesz minotaury albo rydwany :), zero rozkminy ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Milczek
Kradziej
Posty: 898
Lokalizacja: Gorzów Wlkp., "Rogaty Szczur"

Post autor: Milczek »

Fajne ograniczenia, fajne scenariusze. Gorzów będzie przynajmniej jedno auto.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Fajnie, ze nie gram juz zawodowo. Nie mam pojecia, pod kogo robiony jest ten comp i czy jest sens przyjezdzac, czy nie. Pozostaje miec nadzieje, ze nic mi nie wypadnie i przyjade z WE. Bardzo fajne rozpiski mi wychodza :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dzoooma
Chuck Norris
Posty: 607
Lokalizacja: Stolica, Wola - "Gamonie"

Post autor: Dzoooma »

Kołata pisze:....zapewniam że większość z Was tych alternatywnych jednostek nigdy nie widziała na stole :mrgreen:
Ghorgona! Pokazaliśmy ostatnio na naszym lokalu jak tym grać :mrgreen:
Obrazek
Zapytaj mnie co sądzę o GW...

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9565
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Młody pisze:I tak wiadomo że wezmiesz minotaury albo rydwany :), zero rozkminy ;)
Rydwany są 0-2. Rydwan z razorgorem 0-1. A minosow nie mam :p
Dzooma pisze:
Ghorgona! Pokazaliśmy ostatnio na naszym lokalu jak tym grać :mrgreen:
Namówiłeś mnie :lol2:

ODPOWIEDZ