[MASTER] Wrocław, 22-23.11; 1600 punktów MASTER CHEF

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Grzechu
Wałkarz
Posty: 60

Re: [MASTER] Wrocław, 22-23.11; 1600 punktów MASTER CHEF

Post autor: Grzechu »

Czy ktoś z warszawy jedzie i czy ma wolne miejsce w samochodzie?

Awatar użytkownika
drozd-26
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: drozd-26 »

Miśki kochane, musimy ogarnąć miejscówę gdzie dostaniecie świeżo zrobione, ciepłe i dobrze podane żarcie. Nie zaprosimy Was na turniej, gdzie na stół wjedzie pół-zimne, twarde, zeschłe i zmaltretowane w transporcie jedzenie, ugotowane kilka kilometrów dalej
Wszystko pieknie tylko jak nie będzięmy mieli gdzie spać po przejechaniu 600km bo nie będzie wolnych miejsc w Hotelach to nawet super żarcie nie pomoże. "Ogarnąć miejscówkę" oznacza że jeszcze nie ogarneliście? Podajcie chociaż przybliżoną lokalizacje żeby można było czegoś sobie poszukać w okolicy.
Dwa tygodnie do mastera .......

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Szczerze mówiąc to wolę mieć dobre miejsce na granie niż koniecznie dostać ciepłą zupę z "niewiadomoczego" a na drugie "chujwieco". Nie wiem czy w oczekiwaniach graczy jest koniecznie zjeść żarcie od Gniewka, który pewnie i tak nie rozplanował tego dobrze i zabierze się za robienie żarcia w sobotę rano a potem stwierdzi ze nie wyrobi się no i "tak wyszło". No chyba że będziecie mieli 20-30 osób, to wtedy da radę ;)
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Cauliflower
Ciśnieniowiec
Posty: 7659
Lokalizacja: Ordin, Warszawa, Polska, Świat

Post autor: Cauliflower »

Młody pisze:A zapraszał ich ktoś z was ?, jak nie to niestety nie ma nikt takiego info ;)
Ja ich informuję na bieżąco o wszystkich większych imprezach.
Niemcy wspominali bardziej o IMPie. Mają bliżej i podany adres :D :wink:
Jedzeniowo i tak się nie umywamy, więc tym ich nie przekupimy :P
malfoj pisze:Ty to zawsze musisz kogos upokorzyc przy stole
Obrazek

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Jakby na IMPeki wpadli to by było coś. No i fakt, jest już adres, niezaprzeczalny atut :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
cichy
Oszukista
Posty: 827

Post autor: cichy »

Dołączam się do prośby o podanie lokalizacji...
Profesjonalne usuwanie wgnieceń z karoserii samochodowych i skutków gradobicia.

Awatar użytkownika
drozd-26
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: drozd-26 »

A kto się nie dołącza.......

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Chłopaki serio myślicie, że to tak po złości? mamy 3 niedomknięte miejscówki, bo wciąz targujemy warunki. ostatnia prosta.

dodam, że mam wstępne rezerwacje w dwóch hostelach w rozsądnej odległości od kazdej z 3 potencjalnych gralni i w razie czego miejsc nie zabraknie. Jestem pewny, że nim nastąpi koniec ego tygodnia będziemy mogli powiedzieć: Impreza jest tu i tu, noclegi klepniętem tam, jak chcecie inny lvl znajdziemy.

proszę jedynie o cierpliwość
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Slayer Zabójców
Masakrator
Posty: 2333
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Slayer Zabójców »

Ludziki spokojnie, miejscówe na nocleg możecie ogarnąć nawet dzień przed masterem, to jest Wrocław a nie jakaś obora.
Obrazek

Awatar użytkownika
drozd-26
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: drozd-26 »

Ludziki spokojnie, miejscówe na nocleg możecie ogarnąć nawet dzień przed masterem, to jest Wrocław a nie jakaś obora[/b]
Tylko za jaką cene.....
mamy 3 niedomknięte miejscówki, bo wciąz targujemy warunki. ostatnia prosta.
Wszystko super, zaangażowanie na plus. Nie ujmuje Wam starań w przygotowaniach .....tylko czy nie można było tego zrobić wcześniej?
Dobra kończe marudzenie. Prośba o cierpliwość zaakceptowana.

Awatar użytkownika
lwieserce85
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3098
Lokalizacja: Czarne Wrony Sochaczew

Post autor: lwieserce85 »

Jak cos to moge kogos na JW przenocować. Ubiore w mundur i przemyce przez biuro przepusek.kiedys tak sie robio.;)
Obrazek

6+4+1=15
Nowy wymiar matematyki

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

lwieserce85 pisze:Jak cos to moge kogos na JW przenocować. Ubiore w mundur i przemyce przez biuro przepusek.kiedys tak sie robio.;)
kto się pisze na przygodę? :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

Dymitr pisze:
lwieserce85 pisze:Jak cos to moge kogos na JW przenocować. Ubiore w mundur i przemyce przez biuro przepusek.kiedys tak sie robio.;)
kto się pisze na przygodę? :)
jeszcze nie podpiąłeś tego w info o masterze? serio.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
drozd-26
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: drozd-26 »

Jestem pewny, że nim nastąpi koniec ego tygodnia będziemy mogli powiedzieć: Impreza jest tu i tu, noclegi klepniętem tam
Miałem sie powstrzymać....ale mamy połowe niedzieli a dalej nic nie wiadomo......

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Sorry, na uczelni cały weekend jestem. W ponidzialek około południ bedzie info: still one more left
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
drozd-26
Wałkarz
Posty: 89

Post autor: drozd-26 »

No comment.......

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

W poniedziałek dyrektor będzie miał wolne. We wtorek swieto. W środę czwartek i piątek telefon i internet się zepsuje. W weekend znów zajęcia, kolejne info w następny poniedziałek. ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Mnie to osobiście wali, bo i tak przyjadę, ale mega słabo to wygląda.
Czy naprawdę master we Wrocławiu nigdy nie może być porządnie zrobiony?
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Bałagan
Chuck Norris
Posty: 507

Post autor: Bałagan »

Kalesoner pisze:W poniedziałek dyrektor będzie miał wolne. We wtorek swieto. W środę czwartek i piątek telefon i internet się zepsuje. W weekend znów zajęcia, kolejne info w następny poniedziałek. ;-)
tylko żeby nie w poniedziałek 24.11. :P

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Dla tych, którzy nie dołączyli do wydarzenia na fb: (tama dres jest już od bardzo dawna)

Ośrodek Działań Twórczych Światowid
Sempołowskiej 54A, 51-661 Wroclaw, Poland

Zapraszamy!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ