10.01.2015r. Opole - Call to Arms 4!!! ETC

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Re: 10.01.2015r. Opole - Call to Arms 4!!! ETC

Post autor: Podwys »

nie ma przedpłat , same rozpy

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Dodam, że jadąc pociągiem, który zatrzymuje się na stacji Opole-Zachód lepiej jest wysiąść właśnie na tej stacji - wtedy jest najbliżej.

penzli
Wałkarz
Posty: 81

Post autor: penzli »

Czy są jeszcze miejsca na 2 osoby ?

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

Raczej ciezko ;/ jakbym wiedzial ze taka frekwencja bedzie to bym wiekszej sali szukal

penzli
Wałkarz
Posty: 81

Post autor: penzli »

jakby sie zwolniło to proszę o info

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

ok, ale moge zrobic liste rezerwowa bo doszly mnie sluchy ze mozliwe ze kogos nie bedzie

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Apok dziś mi wysłał smsa, że go nie będzie.

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Rozpiska wysłana. Potwierdzam przyjazd.

Awatar użytkownika
Bombaj
Chuck Norris
Posty: 471

Post autor: Bombaj »

Hej Marku, super będzie Cię zobaczyć!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

r.j weźmie 3 dodatkowe osoby ponoć ;)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Fanatic
Chuck Norris
Posty: 468

Post autor: Fanatic »

Ja jednak odpadam...
Obrazek

Awatar użytkownika
Podwys
Oszukista
Posty: 839
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Podwys »

wyniki:

1. Golonka
2. Bombaj
3. RJ
4. Marys
5. Kocitz
6. Jaaf
7. Asmo
8. Dymitr
9. Podwys
10. Twister
11. Penzli
12. Remo
13. Pinka
14. Marek B
15. Tomnar
16. Palen
17. Koper

gratuluje i jeszcze raz wielkie dzieki ze wpadliscie

Awatar użytkownika
Jaaf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 147

Post autor: Jaaf »

Turniej bardzo fajny i dość blisko :mrgreen:

Kilka rzeczy do poprawy:
Mapki na stołach. W każdej bitwie tereny się przesuwają. W 3 mapa wygląda już bardzo radośnie, np. puste pole i 2 górki w rogach.
Czas. Zostało pół godziny, zostało 15 minut, 5 minut, karniaki! Żeby to jakoś w miarę sprawnie szło.
Rozpa musi być :D.

No, a tak to super! :)
Jak nie będzie z niczym konfliktowało, to na następny turniej pewnie też wpadnę :D.

Awatar użytkownika
Bombaj
Chuck Norris
Posty: 471

Post autor: Bombaj »

Rewelacyjna miejscówka i ekipa opolska wielce sympatyczna. Pewnie Częstochowa będzie częstszym gościem w Opolu

Dzięki przeciwnikom za bezspinowe bitewki. Co prawda krasnoludzkie twierdze w górach krańca świata podbiłem (Remo) i wojnę domową w Skavenblight (Asmo) wygrałem, jednak Lustria ciągle w rękach Lizardmenów (Golonka) ;) Mam też wrażenie, że to drugie miejsce zawdzięczam temu, że moje szczury były ładniej ubrane od brudnych szmat na zombich Radka (maks z hobbystyki pozwolił przeskoczyć oczko wyżej). Z drugiej strony fajnie, że ocena z malowania, któremu poświęcam chyba więcej czasu niż na granie ostatnio, potrafi zaważyć na punktacji. Daje to dodatkowy bodziec do jeszcze intensywniejszego dopieszczania armii.

Cieszy też, że rozpiska na wulgarnym skaveńskim offensie działa i potrafi wpychać maski. Napierać potrafię. Mecz z Łukaszem i jego zasłużone zwycięstwo pokazało, że jeszcze muszę podszkolić grę na defens, nawet z tak skonstruowaną rozpiską. Dało radę urwać więcej punktów, ale trzeba było lepiej zagrać i słuchać kiedy przeciwnik uczciwie podpowiada ;)

Pozdro i czekamy na więcej!

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Bombaj pisze:Rewelacyjna miejscówka i ekipa opolska wielce sympatyczna. Pewnie Częstochowa będzie częstszym gościem w Opolu
Cieszy nas to. :)
Dzięki porażce z twoimi brudnymi, farciarskimi (ale ładnie pomalowanymi) szczurami zmieniłem trochę rozpę więc czekam na rewanż. 8)

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Bombaj chapeau bas, gratuluje świetnego wyniku :) mam nadzieje że w tym sezonie będziesz miał dużo czasu na granie skavenami.
Gratulację dla Topu, z okazji Krk Mastera pojechaliśmy ćwiczyć na drużynówkę ale następnym razem chętnie się do was wybierzemy.

Awatar użytkownika
Profi
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Worcław
Kontakt:

Post autor: Profi »

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim gościom (ale i też graczom lokalnym ;) ) za przyjazd na turniej. Myślę, że WarAcademy wkrótce wpadnie w odpowiedni rytm turniejowy w tym roku. Kto wie, może też zaskoczymy Was nieco mniej oklepaną wersją turniejów (nie, nie tylko dla tych co ładnie malują :P).
Nasze forum niestety ma pewne problemy techniczne, ale wkrótce powinno ruszyć.
Nasz adres: http://waracademy.kylos.pl/
Lajkujcie też nasz fanpage: https://www.facebook.com/waracademyopole - dużo informacji odnośnie przyszłych turniejów, fotki z tych, które się już odbyły i wiele, wiele innych rzeczy. Zapraszam ;).
Ostatnio zmieniony 12 sty 2015, o 20:11 przez Profi, łącznie zmieniany 1 raz.

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Lata już nie byłem na turnieju w Opolu. Tak więc tym przyjemniej było do Was przyjechać.
Fajne przestronne miejsce i dobra frekwencja. Brak rygorystycznych wymagań co do braku proxów (a pamiętam kilka takich wcześniejszych regulaminów turniejów) to dodatkowy plus do eksperymentowania i oczywiście dla nowych graczy.

Jedyną kwestią do poprawy jest rozmieszczenie terenów. Można mieć różny stosunek do mapek ETC, ale przynajmniej nie ma zupełnych niespodzianek typu dwie górki z jednej strony (pozdro dla dwóch dział Marysia), a z drugiej patelnia (przepraszam był murek).

r.j.
Pseudoklimaciarz
Posty: 26

Post autor: r.j. »

również dzięki za fajny turniej w sympatycznej miejscówce.

przyłączam się do poprzedników w kwestii terenów. Przy takich mapkach jak wczoraj, na następny turniej pożyczam krasie :twisted:

@ Mateusz. A ja się akurat cieszę, że hobbystyka wpłynęła na końcowy wynik. Prawda jest taka, że dużo przyjemniej gra się przeciw ładnie pomalowanej armii niż lalkom z demobilu, więc należy docenić tych, którzy tej przyjemności dostarczają. Ja zaś czuję się zmotywowany do wykończenia morghastów :) .

Dzięki wszystkim przeciwnikom i gratulacje dla Łukasza i Mateusza.

pozdro 600
radek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Profi pisze:funpage
nie ma czegoś takiego jak funpage. Jest fanpage.
pzdr
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ