[MASTER] KUJAWIAK 2015, Włocławek (21-22 lutego)

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Re: [MASTER] KUJAWIAK 2015, Włocławek (21-22 lutego)

Post autor: Młody »

Przeciez na Galrauchu sie nie da zrobic misclicka ;), reszta rozpy niewazna :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Shinue pisze:no i po co zapytałeś się na otwartym forum? zaraz flame poleci :P
ja tam moge zagrac ja posłałem, ale idiotycznie wygląda jak BSB ma w bonusie Ironcurse Icon, zamiast foolhardinesa. Najważniejsze zadanie oba itemy spełniają, więc chill ;)

Co do Garlaucha - Młody, przez chwile wydawało mi się, że puściłem go z LoU co byłoby mega głupie
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Siwek
Falubaz
Posty: 1276
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Siwek »

Wyślij jeszcze raz poprawną wersję a starą się usunie. Tylko nie mów nikomu.

Ma jakaś dobra dusza latarkę pożyczyć? Piwo postawię.

Awatar użytkownika
Wilqu
Falubaz
Posty: 1250

Post autor: Wilqu »

lwieserce85 pisze:jeszcze pewnie mi powiesz ze ludzie organizuja lewe turnieje lokalne by nabić sobie punktow do Ligii?
Podłość ludzka nie zna niestety granic.
Obrazek






_________________

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Shinue pisze:- zachęcam niezdecydowanych do niedzielnego obiadu. połowa uczestników już go wykupiła. przedpłat i deklaracji można dokonywać do północy w środę. w dniu turnieju niestety nie będzie już tej możliwości.
Nie kumam - czy to znaczy, że żeby dostać obiad muszę przedpłacić do dziś? Bo zadeklarowałem, że chcę ale kasę zamierzałem dać w sobotę w formie papierowej...

Maciek

Awatar użytkownika
marvin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 148
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka

Post autor: marvin »

Ma ktos pozyczyc 3 konnych maruderow? :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 279

Post autor: cluzoe »

mlepkows pisze:
Shinue pisze:- zachęcam niezdecydowanych do niedzielnego obiadu. połowa uczestników już go wykupiła. przedpłat i deklaracji można dokonywać do północy w środę. w dniu turnieju niestety nie będzie już tej możliwości.
Nie kumam - czy to znaczy, że żeby dostać obiad muszę przedpłacić do dziś? Bo zadeklarowałem, że chcę ale kasę zamierzałem dać w sobotę w formie papierowej...

Maciek
Też preferuję w tej formie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

cluzoe pisze:
mlepkows pisze:
Shinue pisze:- zachęcam niezdecydowanych do niedzielnego obiadu. połowa uczestników już go wykupiła. przedpłat i deklaracji można dokonywać do północy w środę. w dniu turnieju niestety nie będzie już tej możliwości.
Nie kumam - czy to znaczy, że żeby dostać obiad muszę przedpłacić do dziś? Bo zadeklarowałem, że chcę ale kasę zamierzałem dać w sobotę w formie papierowej...

Maciek
Też preferuję w tej formie.
ale nie ma takiej formy :mrgreen:

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

To oznacza, że organizator woli mieć listę przedpłaconych obiadów do zamówienia aby nie było sytuacji, że z 70 osób przyjedzie 60 i będzie musiał płacić z własnej kieszeni za zamówione wcześniej obiady. Proste.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Mapet
Falubaz
Posty: 1177
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński/SNOT Gdynia

Post autor: Mapet »

Karli pisze:To oznacza, że organizator woli mieć listę przedpłaconych obiadów do zamówienia aby nie było sytuacji, że z 70 osób przyjedzie 60 i będzie musiał płacić z własnej kieszeni za zamówione wcześniej obiady. Proste.
jednak rok spędzony w Białymstoku nie poszedł na marne - myślę dokładnie tak samo :wink:

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

W świecie idealnym nie musielibyśmy wprowadzać żadnych przedpłat.
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Czyli podsumowując, za całe żarcie we wszystkie dni płacimy do dzisiaj?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

już wyjaśniam:

wszystkie posiłki deklarujecie wypełniając formularz zgłoszeniowy (95% osób to zrobiła. dziękuję)

a co do płatności:
sobota obiad (nie płacicie dodatkowo, wliczony w wejściówkę)
sobota kolacja (płacicie sami za siebie z lokalu Garage)
niedziela obiad (robicie przedpłatę 10 lub 12zł w zależności od wybranego posiłku)

PS. można zrobić przedpłatę dzisiaj i wysłać maila z informacją. nie potrzebuję potwierdzenia z banku.
PPS. wszystko byłoby prostsze gdyby nie było kolacji w Garażu i obiadu w niedzielę, ale za to jest fajniej.
PPPS. jak nie będę miał deklaracji o przedpłatach, to nie zamówię niedzielnych obiadów. bo co zrobię z nadprogramowymi schaboszczakami? lubię dużo i dobrze zjeść ale mam ograniczone możliwości ;)
Obrazek

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Przedpłaciłem. Mam wysyłać jeszcze maila?

Maciek

Awatar użytkownika
Terran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Terran »

Wielka prośba okazuje się że nie będe miał na turniej moich żyrków stąd prośba czy ktoś może mnie poratować 2 żyrobomberami i jednym żyrkiem ewentualnie same żyrki bo mogą być jako substytut odpłace % Pomożecie??

Awatar użytkownika
Pedrodilgur
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: Pedrodilgur »

Nie miałby ktoś Daemonic Mounta na pożyczenie? Odwdzięczę się.
Salamander Leslau

Awatar użytkownika
d00mdiver
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Ostrów Wlkp

Post autor: d00mdiver »

Terran pisze:Wielka prośba okazuje się że nie będe miał na turniej moich żyrków stąd prośba czy ktoś może mnie poratować 2 żyrobomberami i jednym żyrkiem ewentualnie same żyrki bo mogą być jako substytut odpłace % Pomożecie??

Ludzie pomóżcie chłopu z Kalisza bo niechciałbym, żeby mi dzień przed turniejem powiedział, że jednak nie jedzie i nie będę miał transportu ;/

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Pytanie z gatunku głupich. Nie jedzie ktoś na mastera przez Poznań mając w samochodzie wolne miejsce?

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

kudłaty pisze:Pytanie z gatunku głupich. Nie jedzie ktoś na mastera przez Poznań mając w samochodzie wolne miejsce?
I może jeszcze ma armię pożyczyć...? ;)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

Armie mam, nie mniej dziękuję Pawle, że się zaoferowałeś, naprawdę doceniam gest. Niestety biorę krasie by mieć więcej czasu po bitwie na rozglądanie się jak to wychodzi w praniu.

ODPOWIEDZ