Orcze Gniazdo 23-24 Maja | Wyniki str. 19

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Re: Orcze Gniazdo 23-24 Maja

Post autor: loko »

karp pytaj lepiej o druga turę..
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Ta, ja mam challange z BigBosem! :)

BTW ktoś miejsce w czterokółkowozie z Wro/ślunska/Bielska??
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

pytaj Jareczkka on też chyba mota transport. razem raźniej.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Matis
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3749
Lokalizacja: Puławy/Wrocław

Post autor: Matis »

Doba hotelowa trwa od 14 do 12

Jest jakaś szansa na to, że gdy przyjedziemy o 7 rano, to będziemy mogli skorzystać z pokoi?
M&M Factory - Up. 14.01.2017 Ostatnia trójka pegazów

Awatar użytkownika
shizune
Plankton
Posty: 2
Kontakt:

Post autor: shizune »

Heja miśki :) Mam nadzieję, że wiecie, ale dla pewności wklejam link do stronki, gdzie możecie dowiedzieć się więcej o dodatkowych atrakcjach Gnomiconowych i tym jak to wszystko się rozkłada w czasie. Może to być istotne dla waszych osób towarzyszących. Mamy w harmonogramie wiele fajnych turniejów planszówek, w których warto wziąć udział :)

http://gnomicon.pl/

Chciałam także ze strony organizatorów przypomnieć o dodatkowych atrakcjach podczas Players Party w sobotę :) Oprócz odpowiednio dobranych gier planszowych, mamy dla was dwa konkursy z nagrodami, więc jeżeli planujecie trenować wątrobę, możecie równie dobrze zgarnąć za to jakieś fajne drobiazgi. Gorąco zachęcamy.

Oba konkursy rozpoczynają się o 22:30 na sali turniejowej. Aby wziąć udział w zabawie potrzebujecie tylko odpowiedniego alkoholu. Polecamy zaopatrzyć się w barze hotelowym, jakkolwiek nie ma takiego obowiązku, możecie użyć dowolnego alkoholu byle zgadzały się procenty :) Zapowiada się dużo śmiechu :)

Poniżej wklejam zasady dla zainteresowanych.

Do zobaczenia na Gnomiconie !
Shiz

Drunken Brush

Celem konkursu jest pomalowanie modelu lepiej niż pozostali uczestnicy. Czas na malowanie wynosi 60 minut i jest podzielony na 6 rund. Przed każdą rundą uczestnicy są zobowiązani wypić 0,5l piwa lub kieliszek wódki, wedle uznania :) Podczas każdej rundy uczestnik otrzymuje losową paletę złożoną z trzech farb. Przy następnej rundzie palety są przekazywane zgodnie z ruchem wskazówek zegara, więc trzeba będzie się wykazać zdolnością improwizacji :)
Prace będzie oceniać całkowicie subiektywne jury. Sponsorem nagród jest Werewoolf Miniatures.


Alko Twister Chaosu


W konkursie obowiązują standardowe zasady popularnej gry towarzyskiej Twister. Rolę kolorów będą pełniły poszczególne chaośne bóstwa. Gracze muszą umiejscowić swoje kończyny na odpowiednich symbolach chaosu umieszczonych na macie o wymiarach 140 x 170 cm. Dany symbol oraz kończynę wybiera zaczarowana tarcza, którą posługuje się osoba trzecia, nie biorąca udziału w rozgrywce. Gracze reagują na komendy w tym samym czasie, możliwie jak najszybciej. Gracz który wywróci się, lub dotknie maty kolanem/łokciem odpada z gry.
Podczas każdej rundy na macie znajdują się 4 losowo wybrane osoby. Każdy z graczy biorących udział w rozgrywce, ma prawo do rozegrania 4 takich rund. Punkty będą przyznawane po każdej rundzie w zależności od tego jak szybko dany gracz opuścił matę a na końcu sumowane.

Przed rozpoczęciem rundy wszyscy gracze są zobowiązani do wypicia kieliszka wódki, dodatkowo zwycięzca rundy musi wypić kolejny kieliszek.

Nagrody czekają na najwytrwalszych ;)

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

^Karpiu^ pisze:Laik zrob przedruk tego i wywieście na drzwaich sali tak by sobie nie zapomniec ok ?
wydruk - a co to?

no worries :)
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

@shizune a jakieś konkurencje dla poważniej pijących będą? :)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Dymitr pisze:@shizune a jakieś konkurencje dla poważniej pijących będą? :)
Zamiana butelek piwa na butelki wódki. Czyli opcja ,,Jestem Hardcorem". Jeżeli wygrasz, wygrywasz wszystkie figurki, które były malowane. Do tego 10l rozpuszczalnika i dot-u, żeby usunąć efekty radosnej alkotwórczości/ :wink:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

edit:
nieaktualne, do zobaczenia
Ostatnio zmieniony 22 maja 2015, o 11:30 przez paulinka17, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

shizune pisze: Drunken Brush

Celem konkursu jest pomalowanie modelu lepiej niż pozostali uczestnicy. Czas na malowanie wynosi 60 minut i jest podzielony na 6 rund. Przed każdą rundą uczestnicy są zobowiązani wypić 0,5l piwa lub kieliszek wódki, wedle uznania :) Podczas każdej rundy uczestnik otrzymuje losową paletę złożoną z trzech farb. Przy następnej rundzie palety są przekazywane zgodnie z ruchem wskazówek zegara, więc trzeba będzie się wykazać zdolnością improwizacji :)
Prace będzie oceniać całkowicie subiektywne jury. Sponsorem nagród jest Werewoolf Miniatures.
Mozecie mnie doliczyc od strzala :) !!

Awatar użytkownika
Młody
Niszczyciel Światów
Posty: 4074
Lokalizacja: SNOT- Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody »

Drunken Brush - count mi in ! :D
Pozdro
Młody

Snot Fanpage

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Ten konkurs brzmi ciekawie ale jak mam w godzinę skasować 6 browarów to robi się cieżko :D

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Skaven pisze:Ten konkurs brzmi ciekawie ale jak mam w godzinę skasować 6 browarów to robi się cieżko :D
Skaven liczysz ze przez dzien nie bedziesz nic pił ?? Impossible :D

Spawn
Chuck Norris
Posty: 476

Post autor: Spawn »

Żeby było sprawiedliwie, to kielony musiałyby mieć 62,5 ml zakładając że piwo ma 5%.

Rozwiązanie: Lejcie im po 1/3 szklanki/plastikowego kubeczka wódki :D

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

dokładnie, wszyscy walą małpkę co turę, jedyne co mogą wybrać to czy chca smakową czy czystą 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Skaven pisze:Ten konkurs brzmi ciekawie ale jak mam w godzinę skasować 6 browarów to robi się cieżko :D
#bronek radzi :wink:
pij wódę :P
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Ktoś z orgów/uczestników jedzie jutro z Bielska rano? Bardzo chętnie bym się zabrał.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

Rikard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 100

Post autor: Rikard »

Gniewko jeśli będziesz o 8:30 na dworcu PKP w Bielsku to możesz się zabrać ze mną i Wojtkiem. Tylko daj znać czy mamy tam na ciebie czekać.

Awatar użytkownika
Gniewko
Masakrator
Posty: 2320
Lokalizacja: czasem Bielitz, czasem Breslau

Post autor: Gniewko »

Bede :) Zabierać.
Lepiej doma iść za pługiem, niż na wojnie szlakiem długiem.

paulinka17
Kretozord
Posty: 1759

Post autor: paulinka17 »

Nowe ogłoszenie: z chęcią pożyczę treja ok 160 na 80 mm (8 troli). Może być coś zbliżonego. Jak macie na sprzedaż to mogę kupić.

ODPOWIEDZ