[Katowice] 17.05.15,EURO,Szybki Goblin 10(Pre-Orcze Gniazdo)

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: [Katowice] 17.05.15,EURO,Szybki Goblin 10(Pre-Orcze Gnia

Post autor: QQrydza »

Heretic pisze:Niestety musisz wręczyć nagrody za IX Tyską ligę i mi puchar za 10 goblina. Ciocia i Grand Prix poczekają. W Warszawie nie czekają.
Error, Solo ma wazniejsze przyczyny :P Grand Prix w szkata zdarza sie raz na rok, a turnieje w Rudym zawsze gdy nie amsz zjazdu/sesji czyli jednak czesciej :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

-Qc- pisze:
Heretic pisze:Niestety musisz wręczyć nagrody za IX Tyską ligę i mi puchar za 10 goblina. Ciocia i Grand Prix poczekają. W Warszawie nie czekają.
Error, Solo ma wazniejsze przyczyny :P Grand Prix w szkata zdarza sie raz na rok, a turnieje w Rudym zawsze gdy nie amsz zjazdu/sesji czyli jednak czesciej :D

Dla tych, którzy nie wyobrażają sobie turnieju bez Sola mam przyjemność poinformować, że jednak się pojawi. :D
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Post autor: Eldritch »

Ufff... co za ulga ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Glonojad
Kretozord
Posty: 1715
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Glonojad »

Hm, pod koniec kwietnia zrobiłem przelew, a nie ma mnie na liście :(
Uprawa warzyw od 1997 roku
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Glonojad pisze:Hm, pod koniec kwietnia zrobiłem przelew, a nie ma mnie na liście :(
Wybacz. Już poprawione.


NARODZIE!!!

Zapisywać się! Wpłacać! Przychodzić!!! :D
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Mozliwe ze bede

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Big Boss M. pisze:Mozliwe ze bede
Marcinie słyszałem, że ostatnio miażdżysz światy. Do zobaczenia na pierwszym;). Mam nadzieję, że będziesz, bo dawno nie zawitałeś.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Solo
Falubaz
Posty: 1330

Post autor: Solo »

Zgadza się można olać urodziny dziecka, cioci, wszystkich świętych, Bożego Narodzenia, 3 Maja, maturę, studniówkę, obronę magisterki czy doktoratu ale olanie inauguracyjnego turnieju X tyskie ligi to grzech śmiertelny którego żaden kapłan nie odpuścić, wiec Dziewczynko chłopczyku zastanów się czy stać cię na nieobecność, jeśli tak to złap czarnego kota i dobija go lustrem które właśnie zostało rozbite.

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Nawiasem mówiąc Marcin weź brata i Wójcików. Słyszałem, że jeden z nich cwaniakuje ostatnio na Śląsku od strony Rybnika:D

Jednym słowem przybywajcie!!!
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Gremli
Mudżahedin
Posty: 327

Post autor: Gremli »

Mam nadzięję, ze pojawię po dłuższej przerwie.
Ja tu tylko sprzątam.

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Jednak pospieszylem sie z decyzja, zostaje w niedziele w domu z dziewczyna bo za 2 tyg orcze;)

MISZTA
Wałkarz
Posty: 94

Post autor: MISZTA »

Robert dopisz mnie wstępnie do listy uczestników. pozdrawiam

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Heretic pisze:
Big Boss M. pisze:Mozliwe ze bede
Marcinie słyszałem, że ostatnio miażdżysz światy. Do zobaczenia na pierwszym;). Mam nadzieję, że będziesz, bo dawno nie zawitałeś.
Jaki diss, ze niby Marcin S (...) abo nie zawitałna peirwszym stole, flame is on!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Gremli pisze:Mam nadzięję, ze pojawię po dłuższej przerwie.
No ja myślę, że tak będzie.
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Jaki diss, ze niby Marcin S (...) abo nie zawitałna peirwszym stole, flame is on!
Adaś najpierw wygraj jakis turniej a potem pogadamy;)

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

BigBoss mastah, dissuje Cie roberto nie ja, ale widze ze czujesz sie zagrozony :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Big Boss M.
Falubaz
Posty: 1236

Post autor: Big Boss M. »

Raczej nie. Jak sie Adam nie znasz to nie gadaj. Poki co chyba 3 razy gralismy z Robertem na 1 stole i póki co 3:0 dla Roberta ale mam zamiary ten bilans zmoenić ma swoją korzyść. Więc Adaś, idź trollowac gdzies indziej

Awatar użytkownika
Szaitis
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: Szaitis »

Big Boss M. pisze:Więc Adaś, idź trollowac gdzies indziej
W wolnym tłumaczeniu, znajdź se inny śpiwór :P

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Big Boss M. pisze:Adaś najpierw wygraj jakis turniej a potem pogadamy;)
HAHAAH :lol2:
Zaorane xD
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Ja wygralem jeden, pachoł 3, takie czasy

Szkoda ze masterowo ślascy czampioni się nie wykazują :) [Andrzej jak wiadomo po lokalach tylko maski zbiera :D xD dopeiro na mastery sie spina :) ]
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ