DMP 2015 - Kraków - 1-2.08.2015

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Re: DMP 2015 - Kraków - 1-2.08.2015

Post autor: Kosa »

=D>
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

poważne pytanie ale w innym temacie:

nie szuka ktoś współlokatora do pokoju hotelowego? z miłą chęcią doczepię się do kogokolwiek. Obiecuję być tylko względnie pijany.

pozdrawiam serdecznie i czekam na pw ;)

edit. ewentualnie, może ktoś z krakowa przygarnie mnie do siebie? jestem samowystarczalny, wyśpię się i skulony w wannie.
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
^Karpiu^
Kretozord
Posty: 1614
Lokalizacja: Nowa Huta

Post autor: ^Karpiu^ »

Teraz sie zacznie :)

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

-Qc- pisze:Ja chciałem zmienić lore, ale też nie chciałem karnych

i jak wyżej - całkiem poważnie
Już zmianiłem ci na Fire na arcymagu

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

najzabawniejsze jest to, ze "bledy" mialy wszystkie teamy, ktore tu sie produkuja.

Aby nie byc goloslownym:
- W obydwu rogatych teamach nie ma zaznaczonych lore'ow na kazdym magu (tak wiem, ze dydu napisal, ze nie ma za to karniakow. Tak zgadzam sie z tym, bo osoby te pewnie nie pomyslaly, ze moga na magach wziac undeath)
- w teamue 8 skorpion (od bigbossm) Łukasz mial 5tke fasta z cena za 7ke.
- w prawym kle juz bledy jakies ktos wytknal. To co mi utkwilo w pamieci to to, ze mounty nie byly zapisane tak jak bylo wg. formy (w sensie nie elf na koniu tylko elf,blablabla, kon). I tak. to tez jest blad edycji i nie musza byc za to pkty karne, bo wiadomo co i jak.

Tak wiec gdzie te wszystkie teamy, ktore wlozyly w to tyle pracy? Zagrajmy normalnie bez karniakow. Tylko niech niemiezis wpisze lore na diable teczowym. Albo dydu: dopisz mu tecze. Metala raczej nie wezmie a tak niebedzie niespodzianek za tydzien.


Jak bedziesz wrzucal wszystkie poprawione juz rozpy to moglbys je wrzucic takze w wielu pkiach a nie tylko jednym? ten jest rozjechany strasznie (masz kazdy team po 2x) a tak ulatwiloby to odczytywanie rozp przeciwnikow na telefonie.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Shino +1

Ogarnijcie się chłopaki, fajnie byłoby nie psuć sobie krwi przed turniejem.

Awatar użytkownika
White Lion
Kretozord
Posty: 1883
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: White Lion »

Sugerujesz że
Elf, scyzoryk, kasztanek
to jest błąd bo powinno być:
Elf na kasztanku, scyzoryk
?

jeżeli tak to z przyjemnością przyjmę karniaka pod warunkiem, że wszyscy z błędami je dostaną w ilości odpowiedniej do wagi błędu.
Sezon 2015:
VC 5/2/3
WE 22/2/2
Mishima 19/0/1
Ludzie Pustkowi 4/1/1

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

[lord name] [on mount]: [magic level], [lore],[ability1], [ability2], [item1], [item2], [magic item1], [magic item 2], [cost]

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Dydu pisze:
-Qc- pisze:Ja chciałem zmienić lore, ale też nie chciałem karnych

i jak wyżej - całkiem poważnie
Już zmianiłem ci na Fire na arcymagu
To oficjalna odpowiedź? Czy sie ustosunkujesz jakoś poważniej?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Po prostu Dydu jest na skraju agresji - nie dziwię się :)... Zamiast pieprzyć tutaj głupoty - każdy kto chce coś załatwić ma wysłać PW. Co innego jest zmiana generała jak w przypadku Jurka gdzie widać nie zamierzony błąd a co innego lora na magu gdzie widać że to jest po prostu wykorzystywanie sytuacji. Dajcie już spokój bo wam laxigen do piwa podolewam na miejscu ... :mrgreen:

Edit - może jeszcze powinien być nakaż odmawiania "Zdrowaś Mario i Ojcze Nasz" przed każdą bitwą bo przecież zabijamy figurki które być może to czują ? :mrgreen:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

Piotr będziesz sie palił w piekle za obraze uczuć religijnych!! Nie pomyślałeś że to może być ważne dla niektórych wrażliwych batlowców. Śmierć to zawsze śmierć .. serce mi sie kraje na myśl o ich nadchodzących cierpieniach. Takie podśmiechujki sa nie na miejscu A FE !! Nie masz już dość powstańczo-rozpiskowego popierdywania
Ehh dlaczego niektórzy chcą tylko widzieć jak świat płonie :roll:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

PiotrB pisze:Po prostu Dydu jest na skraju agresji
Może być zły tylko na siebie. ;)

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

No to autoagresji :D .. Dydu natychmiast odłóż ten pejczyk !!
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Dibo pisze:Ehh dlaczego niektórzy chcą tylko widzieć jak świat płonie :roll:
Obrazek
:D
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Lidder pisze:
PiotrB pisze:Po prostu Dydu jest na skraju agresji
Może być zły tylko na siebie. ;)
Ano trochę tak. Błąd to błąd, zmiana lore, a posiadanie generała na koniu czy na smoku to jest równie dużo wpływająca na grę zmiana. Dlatego poczekam, az ktoś mi odpisze czy muszę się meczyć z tym co mi sie kliknęło, czy wziać to co chciałem :P wczesniej korekta sie nie opalcala bo kosztowala bodaj 5 duzych punktów...
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Haha, a myslalem ze wysylanie rozp z lorem high na arcy kiedy 3 malych magow ma lighta to wylacznie moja domena :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Retaguardia
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 108

Post autor: Retaguardia »

Andrzej pisze:Haha, a myslalem ze wysylanie rozp z lorem high na arcy kiedy 3 malych magow ma lighta to wylacznie moja domena :D
ej mialem byc oryginalny ! ;)
Obrazek

Klops
Falubaz
Posty: 1062

Post autor: Klops »

Shino a znalazłeś jakiś błąd u Klopików.
Ja nie mam pretensji o cofnięcie karniaków tylko o braku stosownego zapisu w regulaminie.
Bo jeśli org nie przestrzega swojego regulaminu przed to co może się dziać na turnieju.
Może Dydu już zna zwycięzcę i nie chce się podzielić ;p

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Andrzej pisze:Haha, a myslalem ze wysylanie rozp z lorem high na arcy kiedy 3 malych magow ma lighta to wylacznie moja domena :D
wyslałeś z Life'em :P

KLops - turniej jest dla ludzi, bądź ludziem nie Klopsem! :D Słyszałem że jest taki tajny punkt regulaminu, że jak wbijesz maskę Rince'owi i Crusowi to Twój portret zostanie umieszczony na stale na pucharze wiec skup się na tym i walcz o to co osiągalne!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Klops pisze:Shino a znalazłeś jakiś błąd u Klopików.
Ja nie mam pretensji o cofnięcie karniaków tylko o braku stosownego zapisu w regulaminie.
Bo jeśli org nie przestrzega swojego regulaminu przed to co może się dziać na turnieju.
Może Dydu już zna zwycięzcę i nie chce się podzielić ;p
a potem będziesz płakał w kącie :)

Obrazek

Oczywiście że jest już ustalone kto wygrał :). I nagrody też ją są podzielone - a za wejściówkę od Cibie kupiliśmy Liderowi samochód :wink:
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

ODPOWIEDZ