[Pszczyna], 11.07.2015, EURO, Trening na DMP

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Re: [Pszczyna], 11.07.2015, EURO, Trening na DMP

Post autor: Heretic »

Łukaszu mam nadzieję, że po tak licznej obsadzie z SSu, ktoś od Was pojawi sie na naszym turnieju za tydzień :wink:
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

SS na razie tam nie ma bo bladzimy :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

LOL

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

zaf pisze:LOL

Z czego Ha?
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »

Heretic pisze:
zaf pisze:LOL

Z czego Ha?
Internet GPS telefon kom czyli 21wiek a jednak nadal ludzie mogą zabladzic (sam tak czasem mam)

Btw słyszałem że grasz demonami ;p

Awatar użytkownika
Heretic
Falubaz
Posty: 1480
Lokalizacja: Szybki Szpil/Katowice

Post autor: Heretic »

Raczej nie
Wiara, że is­tnieje bóg i Niebo, że Ma­ria nig­dy nie umarła, że Je­zus nie miał ziem­skiego oj­ca i chodził po wodzie, że mod­litwy zos­tają spełnione, — żad­ne z tych prze­konań nie jest po­par­te do­woda­mi. A jed­nak wierzą w nie mi­liony ludzi. Być może jest tak dla­tego, że po­wie­dziano im, by w to wie­rzy­li, kiedy by­li tak ma­li, że wie­rzy­li we wszys­tko.

- profesor Richard Dawkins

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Heretic pisze:Łukaszu mam nadzieję, że po tak licznej obsadzie z SSu, ktoś od Was pojawi sie na naszym turnieju za tydzień :wink:
Ja niestety nie mam szans. Nie wiem jak reszta.

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

Było dobrze. Dzięki wszystkim za przybycie.

Wyniki:

Poniżej wyniki turnieju :

1. Big Boss (WOCH) 59 (w tym 8 hobbystyka)
2. DużyPaweł Dwarfs) 53 (w tym 10 hobbystyka)
3. Dzićka (Lizardmen) 48 (w tym 0 hobbystyka)
4. Marek B (DOCH) 48 (w tym 6 hobbystyka)
5. Krzemi (Dwarfs) 46 (w tym 6 hobbystyka)
6. Asterix (O&G) 41 (w tym 10 hobbystyka)
7. Benek (Vampire Counts) 41 (w tym 10 hobbystyka)
8. Redek (Skaven) 39 (w tym 10 hobbystyka)
9. QC (HE) 38 (w tym 10 hobbystyka)
10. Lothar (Dwarfs) 34 (w tym 0 hobbystyka)
11. Belial (Dark Elves) 32 (w tym 11 hobbystyka)
12. Lesik (Empire) 26 (w tym 9 hobbystyka)
13. Jackie (WOCH) 24 (w tym 9 hobbystyka)
14. Franek (High Elves) 24 (w tym 4 hobbystyka)
15. Brodacz (Krasnoludy) 21 (w tym 8 hobbystyka)

Ze zwycięzcami się skontaktujemy jakoś najbliższym czasie.

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Wyniki do ligi wysłane.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

krzemi gral wochem
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
RedScorpion
Falubaz
Posty: 1161
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: RedScorpion »

Wiem, tak też wysłałem do ligi. Asterix się pomylił.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Asterixowi mozna wszystko wybaczyć!

Generalnie - spoko turniej, fajna miejscowka (juz wiem gdzie jest parking) no i motywacja do gry - warzywniak na drugim pietrze i NARA! :)

Polecam i zapraszam w niedzielę do miejcówki SS :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Marek B.
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 154
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Marek B. »

Też zwiedziłem parę razy ścisłe centrum Pszczyny. Nawet zrobiłem rundkę honorową wokół rynku omijając ulokowane na jezdni betonowe kwietniki. Dla osób z zewnątrz koniecznie dajcie numer telefonu i mapkę.
A na poważnie. Fajnie dopięty turniej. "Skromny" rozmiarami czasomierz z rzutnika na ścianie. Fajna atmosfera.

Awatar użytkownika
Asterix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 195
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Post autor: Asterix »

-Qc- pisze:krzemi gral wochem
To z emocji wszystko. Poza tym ksywe ma jakby grał krasnoludami hehe.

Centrum jest bardzo przyjemne jak jest fajna pogoda więc nic straconego - następnym razem damy mapkę i kontakt bo faktycznie teraz umknęło - byłem przekonany że macie namiary przynajmniej na Beliala :) "szczęśliwie" się złożyło że pożyczyłem gobliny Qcowi i kontakt był.

Dzięki za gry wszystkim z którymi grałem. Fajnie jest zagrać z kimś nowym ale pewnie teraz znowu nie będę się mógł przez jakiś czas nigdzie wybrać (teraz też miałem nie grać ale że było nieparzyście to musiałem zagrać jednak - okazało się że mimo że gram to nadal jest nieparzyście hehehe - niesamowita sprawa).

Tymczasem powracam do grania po nocach u siebie ...


... tabela sumaryczna już niedługo gdzieś się pojawi.

ODPOWIEDZ